reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hmmm... co mam powiedzieć aby Was przypadkiem nie zamęczyć...chyba jakis kryzys dopadł nasz wąteczek....
Salikowa, ale Ty masz piękne oczęta...ajajajjjj:-)
Pozdro i zmykam do wanienki bo jestem po stepie i po jodze..ale było super!!!!dla mnie extraśnie!!!!a prowadząca jogę Justynka to ma chyba z 50cm w talii...masakra!!!!!:-)
pappapaapa
 
reklama
Ja się nie odezwę dopóty dopóki co niektóre Panie tutaj nie zawitają....masakra.... idę zrobić sobie pedicure z tego smutku :szok:
 
.aga a która spółdzielnia?:-p bo my szukamy czegoś do remontu. Oni pewnie mają jakoś w umowie zawarte czy mogą tak ludzi wykorzystywać,np.urząd miasta daje z reguły tylko do remontu mieszkania:tak:
 
Hej Mamuśki !
W Waszym Dniu życzę Wam wszystkiego co najlepsze i co najwazniejsze pociechy z pociech :-D
Moja pociecha dzisiaj mnie przywitała z laurką, a na pytanie co to usłyszałam : "Nie wiem". :-)
Wybralismy się dzisiaj na duże zakupy a jutro ja idę do fryzjera, także humor dopisuje.
Ry chyba zdecyduje się na wyjazd za granicę. Kontrakt jest na 6 msc, 4 tyg. w w Holandii a 11 dni w domu. W poniedziałek ma jechać podpisać umowę chyba. Cóż... Damy radę...
Aga w kńcu wam się uda, jestem tego pewna. Nie teraz to kiedy indziej. Wszystko się ułoży, tylko uszy do góry kochana.
Trysia i jak tam joga ? Ja jestem nią zachwycona. Chodziłam 2 msc. teraz musiałam zrezygnować, bo po rehabilitacji nie mam czasu na nic. Ale starsznie za tym tęsknię... No i Ry jaki zachwycony :-D
Karolinna jak tam po egzaminach ? Koniec skzoły już masz ? Bo ja mam już spokój. Facet ze wstępu do nauki o państwie i prawie w niedzielę rozdał testy i ... wyszedł na 1,5 h. Także... no comment :-)
 
hej babolki,
Agnieszko, trzymam kciuki za to aby następnym razem się udało, trzeba próbować, aż w końcu znajdziecie to czego szukacie, jestem tego pewna!!
MamaBoo, joga jest rewelka,czuje każdy mięsień, aż się dziwię że takowe posiadam ;-), jeszcze dużo muszę popracować nad równowagą i taki tam róznymi pierdołkami, najbardziej to doskwierały mi stopy przy częstej pozycji psa albo balansiki taki jak kruczek albo robaczek świętojański- masakra!!!!! hehehehhe ale co się uśmiałam to się uśmiałam :-D:-D następny raz znowu w poniedziałek :-)
Karollaa a co tam u Ciebie kobieto????? Bo coś niezbyt ostatnio się tu udzielasz.... tak krótkiej i zdawkowej Twojej wypowiedzi dawno tutaj nie było...
A reszta kobitek coooo??????
 
karolina nasza osiedlowa spoldzielnia, wiec musialabys byc u nas zameldowana albo mezulo zeby stawac do tagiego przetargu ...
niby mieszkania do wynajmu a ludzie ogromne pieniadze placa za nie , zeby jeszcze potem wyremontowac a kasa idzie w powietrze i juz nigdy wiecej jej sie nie widzi, z urzedu miasta to przynajmniej w czynszu zwaracaja a tutaj nic .... nie znam nikogo kto by znal sie na takim prawie zeby mi powiedzial czy oni tak moga czy nie ....
 
reklama
Agnieszko, trochę dla mnie to jest dziwne, jeżeli staję do przetargu to nie muszę być zameldowana bo przecież staram się o mieszkanie w danej spółdzielni, coś mi tu nie pasuje....
 
Do góry