reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
dzien dobry dziewczyny:))

Bodiznka milego spotkanka:))\
my dzis pewnie dzien w domku, mala troche sie pobawila i lezy, ogalda bajke.
ja sie biore za sprztanie i jakis obiadek trzeba zrobic
 
reklama
Hejka!
Dziś idziemy na obiad do teściowej :shocked2::-D, a potem spacerek do parku chorzowskiego :-), cieszę się, dawno tam nie byliśmy.
Wczoraj niestety nie byliśmy na tym basenie, okazało się, że moje kostiumy są nie do użytku :-(, muszę niebawem kupić sobie jakiś :cool2:.

Już za 19 dni wyjeżdżamy :shocked2::shocked2::shocked2::szok::-):-):-)
 
hej hej, a my dzisiaj na muchowiec jedziemy , mojemu J sie nie chcialo ale moja mama z moim bratem jedzie :-) mam nadzieje ze fajnie bedzie chodz pewnie duuuzo ludzi, Wiki spi a my juz po obiedzie.
 
Kochane prosze was o modlitwy i wiare w to ze uda nam sie z mieszkaniem tym razem, jutro idziemy ogladac 6 mieszkan ktore beda do przetargu, jeszcze nie wiem kiedy przetarg ale do piatku trzeba zlozyc papiery, wplacic wadium i zdeklarowac sie o ktore mieszkanie bedziemy walczyc ... ehhhh ...
 
Agnieszko, trzymam kciuki, a i pomodlić się mogę, podobno Pan Bóg wysłu****e w pierwszej kolejności bezbożników ;-);-) więc może i w tym przypadku się to sprawdzi ;-). Jeszcze raz pozdrawiam Ciebie i inne babolki i zmykam do moich papierków...brrrrrrr...
 
reklama
Do góry