reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
nie ma co się tym sugerować bo jeszcze Ja w depresje wpane jak będę cos takiego oglądać hahaha

Jak pogody nie będzie to powiedzcie swoim mężusiom że w razie czego oni z dziecmi zostają a my do knajpki na kawę lub piwko ;-)

Trysiu u Justynki jak z nią ostatnio rozmawiałam było Ok.Dam jej znać by tu zajrzała :-) Teraz jest czas Komunii i mają dużo pracy u siebie aż urwanie głowy :-)
 
ALE U MNIE LEJE!!!

Trysiu u mnie różnie to bywa w tygodniu i nie umiem powiedzieć teraz bo musi mnie mój m zawieźć,a nie wiem czy będzie w pracy czy nie.
 
no więc jednak chyba dobrze że sobie podarowałyśmy..co?? dobra no nic trudno, zmykam do kuchni , pappaapa kochane i do zobaczyska ....
 
Tylko nasza mokkate żeby się nie wybrała,bo miała mi odesłać swój nr tel i nie dała i nie mam jak się z Nią skontaktować :-(
 
no i u nas też juz leje....:-( no właśnie nie mam też kontaktu do mokkate.... kurcze ale myślę, że przy obecnych warunkach pogodowych zajrzy tu , co :confused:??
papapapapa
 
reklama
Oooo..już wiem:-):-):-)
Cos mi net nie działał i nie wyświetlił Waszych postów...
Ale teraz już doczytałam i dziękuję, że się o mnie martwiłyście....
Też żałuje, że się nie spotkamy..:-:)-:)-(
Tym bardziej, że w następną sobotę Daria odprawia urodziny, więc ja nie mogę..
Chyba, że w tygodniu po południu (oprócz czwartku)...

Pozdrowienia!!!!!
 
Do góry