reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
babeczki u mnie było ciemno i pokropiło kilka kropelek i chmury poszły i się rozjaśniło :-) Ja myślę że jak jest jak teraz tu u mnie to możemy się spotkać,mi tam nie przeszkadza.W najgorszym wypadku tak jak Aga mówi,się skryjemy do jakiejś kawiarenki i tyle ;-) Ja już tyyyleee was nie widziałam że spragniona jestem tego spotkania hahaha a i Agę chcę poznać ;-)
 
nie no,to nie tak miało zabrzmieć hahaha Ja to sobie w innej tonacji mówiłam i inaczej to sobie wyobraziłam a teraz jak przeczytałam to ....hhaaha w każdym bądź razie baaardzo Aga chcę Cię poznać osobiście ;-)

To o której wreszcie się spotykamy??? 14.30 czy 15.00 ??? Bo dla mnie to nie problem,tylko mojemu m zadzwonię by nie pędził jak szalony z roboty ;-)
 
no wlasnie wiec moze na 15 co ? ja mam kawaleczek z witosa na dojscie :-) zawsze moge sobie podjechac autobusikiem :-)

14:43 mam autobus wiec na 15 bede pod zyrafka :-) z moim lobuzem ehh ... wyjscie z nim to prawdziwa batalia :-D
 
Ostatnia edycja:
Jestem za 15.00 ....
Coś się jakby przejaśnia.... a może mi się wydaje?:-)

Agasa- nic się nie martw! Nie wszystkie się znamy osobiście...:blink:
Prawda, Trysiu?:-)
 
reklama
Do góry