reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Oj dziewczyny ja miałam weekend przeżyć...
W piątek o 19 się zorientowałam, że w sobotę mam egzamin... Ale dałam radę i z prawa mam w indeksie 4. Cóż... Nie do końca jestem zadowolona, ale przynajmniej wiem, ze dostałam 4 tylko dzięki sobie a nie tak jak inni dostali 5 dzięki temu, że mieli odpowiedzi na pytanie gotowe.
A poza tym to do dupy mam humor, ale nie chcę za bardzo o tym pisać. Powiem tylko tak : z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach...
Co do następnego weekendu to ja mam skzołę, ale jeśli będę miała rano egzamin to idę tylko na egzamin.
 
Cześć dziewczyny!
Jeśli chodzi o spotkanko w przyszły weekend to akurat ten mam wolny i jestem jak najbardziej za SPOTKANKIEM!!!! :-)
 
Ja w przyszłym tygodniu mam spotkanie mam domówkowych, planowane już od jakiegos czasu.
U nas piękna pogoda, wczoraj piękne słoneczko więc bylismyw w Ogrodzie Botanicznym.Piękna wycieczka, było superowo.:tak::tak:
 

z prawa mam w indeksie 4. Cóż... Nie do końca jestem zadowolona, ale przynajmniej wiem, ze dostałam 4 tylko dzięki sobie a nie tak jak inni dostali 5 dzięki temu, że mieli odpowiedzi na pytanie gotowe.

no i bądź zadowolona :tak: ja Ci gratuluję !!! ;-)

Milence tempka zeszła ...
właściwwie miała tylko jeden dzień i noc
alew jeszcze bardzo się katarzy,
wydaje mi się że to od tych cholernych ząbków
bo nadal kiepskie nocki mamy :sorry2:
a dnie też bardzo męczące, marudzi okropnie :dry:


Wczoraj M zażyczył sobie kurczaczka po mojemu :tak:
i rosołek :-p teściowa zniesmaczona
bo ja robie wszystko inaczej
ale zadarła nosła i nawet mnie pochwaliła :cool2:

A po południu jechaliśmy do moich staruszków
bo odpust mieli, Mila dostała wielkiego balona
i nawet do łóżka z nim idzie :-D
woła tylko "balu" :biggrin2:
 
Aga z gardłem już lepiej - musiałam stanąć na nogi, bo miałam egzamin. A dzisiaj już w pracy, oczywiście kierowniczka rzuciła fochem, jej sprawa. Już przestałam zwracać uwagę na takie rzeczy...
Monysia dziękuję, też się w sumie cieszę...
A z Milenką byliście u lekarza ? Co do teściowej to się przyzwyczai do Twojej kuchni w końcu :-)
Bodzia odkopałaś się z dołka mam nadzieję ? Bo łopata Czarnulki na taką porządną wyglądała :-)
 
reklama
Boo to dobrze ze lepiej :-)
No i Bodzinka wziela sie w garsc :-)

Moj J na noc do pracy idzie :-) wiec mam wolny komputerek :-D Wiki spi wiec tylko leniuchowac, a gdzie reszta mamusiek ????
HAAAAAAAAAALOOOOO !!! ;-)
 
Do góry