reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
czesc moje kochane kobitki przepraszam za moja nieobecnośc ale krolik mojej corki wpierniczyl nam kabel z internetu a potem Stasiu był bardzo chory mozna rzec ze otarlismy sie o szpital :( na szczescie jakos dalismy rade bez szpitala teraz powoli dochodzimy do siebie :) jak tylko znajde czas to poczytam coscie napisały jak mnie nie bylo....TESKNIŁAM za WAMI :):):)
 
reklama
Hej babole.
Czarnulka i Trysia tylko na naszej-klasie się pojawiają a do Nas nie zaglądają ;-)
Ja dzisiaj namówiłam koleżankę z pracy, żeby się do nas dołączyła, bo narzeka, że jej się w domu nudzi :-) Mam nadzieje, ze zajrzy i przynajmniej się przywita :-)
Monysia ja myślałam, że ona ma nadal te siniaczki, ale dobrze, że już zniknęły....
Kasiu nie wiem co się stało, ale przyjmij najszczersze wyrazu mojego współczucia....
Justyna 3maj mocno kciuki !
Gwioleta my tez tęskniłysmy, a co się Stasiowi stało ?
 
Witam

Gwioleta co sie stało??????

Oznajmiam ze pojawiłam się na naszej klasie:-))))) czekam na Wasze zaproszenia .

Moj przedszkolaczek przelamal juz bariere i jest juz o wiele lepiej. Nawet spi na lezaczku i odbieram go o 14,30.
A duzy plus to ze bardzo duzo zjada, nawet pyta swoich sasiadow czy jmu zostawi, głodomorek nasz kochany.
MAma Boo oj to bedzie niezapomniany Sylwek, ja szczerez tez myslalam o takim ale sie okaze. Moj adowakt zrobil odwolanie do Pzu wiec jak pojdzie dobrze to wywalczy duzo pieniazkow z tytulu odszkodowania. Wtedy na pewno jakis wyjazd lub wylot bedzie;-);-);-)

Ok mykam farbe spłukac , farbuje włoski:-):-)
 
W końcu zasnał mój smyk ach dziewczyny skończylo się lato buuuu mój maluch znów miał początki astmy na szczęscie w porę zauważylam nim się bardziej rozplęgła gdy już wyleczyliśmy i byl zdrowy poszliśmy na wesele a tam była klima :( no i moj maly dostal katarku a ja zamiast isc zaraz do lekarza to madra mamuśka sama leczylam wydawalo mi się że jak miał katar to wystarczy tylko czyścic nosek no i dostal gorączki kurcze dziewczyny czysty horror ciagle 39.8 albo 40za cholere nie chciala zejsc miedzy jednym syropem przeciwgoraczowym a drugim ma byc minimum 4 godz przerwy my nawet tyle nie mielismy na nic zimne kapiele i oklady byłam z lekarka na telefonie ach.....koszmar w sumie jak juz mielismy jechac do szpitala zaczła spadac ta goraczka wiec sie wstrzymalam wiem ze to ryzyko ale mam zle wspomnienia i szpital to u mnie ostatecznosc na szczescie potem pojawiala sie ale spadala za kazdym podaniem czopku lub syropu no i wytrzymywal nawet 6 godz bez goraczki i tak tydzien zlapal jakiegos potwornego wirusa totalny obłęd mowię wam niech psoca ale nie choruja bo co ja sie na plakalam jak widzialam jak przelewa mi sie przez rece :-(Ale teraz powoli dochodzi do siebie :)
 
Hej !!!

Widzę że tu pustki dzisiaj
ja też tylko wpadam się przywitać :biggrin2:

Gwioletko współczuję bardzo przeżyć,
mi Milenka raz tylko leciała przez ręce
a nawet dużej gorączki nie miała,
Zdróweczka dla Smyka ;-)
 
Witam wieczorkiem :-). Od dziś mam 3 dni wolnego więc troszkę sobie odpocznę :tak::-).

Gwioletko współczuję przeżyć, cieszę się, że Stasio czuje się juz dobrze.

Kaśka wyrazy współczucia, rzeczywiście chyba żadna z nas nie chciałaby się zamienić na taką wycieczkę.

Ewcik super że Twój maluszek polubił przedszkole :tak:. Nas czeka to za rok, zobaczymy jak będzie :sorry2:.

Mój chłop ma urlop, dziś był u mnie z Karolinką w pracy. Mała trochę mnie zaskoczyła, była taka śmiała, w ogóle się nie wstydziła, ładnie zrobiła papa i powiedziła "DODZENIA" :rofl2:. Byłam z niej dumna :tak:.
 
hej !!


a mnie cos łamie !!! padnięta jestem a w niedziele jeszcze zapieprz zamiast z dupą w domu siedziec, co prawda to mój chłop będzie skakał z aparatem od rana ale my z Liwią będziemy kibicowac !


Giwioletta wywołałam Cie :-D całusy dla Stasia
 
Ewcik to nie Sylwek tylko rocznica ślubu :-)I dobrze, walcz o swoje jak Ci się należy :-D Ja tak mówię, ale wiem, że jak ja dostaje od kogoś odwołania to mnie krew zalewa ;-):-D
Gwioletka bardzo współczuję przeżyć. Oskar miał tylko raz taką gorączkę przez okrągły tydzień, jak miał anginę, dochodziła do 40 stopni a jak ją zbijałam to max do 37 i po kilku godzinach znów wracała, ale podobno przy anginie to normalne. Biedny Stasio, cieszę się, że już ma się lepiej.
Iza fajnie, że Karolinka taka odważna dziewczynka. Raz wzięłam na chwilę Oskara do pracy to przez 15 minut udawał, ze nie słyszy jak go ktoś woła a potem jak się rozochocił to musieliśmy iść, bo by wszystko rozniósł :-D
 
reklama
Boże tak sobie przeglądam coście napisały i widzę że nam sie "rodzinka" powiekszyła KOCHANE GRATULUJĘ PIĘKNYCH DZIECI:-):-):-)
Aż mi wstyd:zawstydzona/y:
 
Do góry