reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Karolinna witaj w domciu:) napisz koniecznie jak przebiegło u Ciebie spotkanie sióstr bardzo jestem ciekawa jak Twoja córcia będzie reagowac na maleństwo bo u mnie jak na razie zaczał sie horror cóz muszę zacisnąc zeby i pretrwac:)

justyna jakiego wózka szukasz??????????

kaska nasz spacer ???????hmm może jeszcze ciepełko się zrobi jakieś??

Wybierasm się jutro z dzieciakami do Akademi zdrowego rozwoju Pampers bedzie w chorzowie

póki co sciskam serdecznie
 
Izoldzia - do której jutro jest w chorzowie??? a spacerek spoko - tylko w przyjemniejszej temperaturce:-) a co się dzieje z Fifim???

Justa - skąd ja znam te rozterki wózkowe

Karolka - jak Wam idzie w czwóreczkę?
 
Hello !!!

Monysia.... nie przejmuj się tak..... z tego co czytam i tak tego nie zmienisz.... zdrowie sobie tylko nadwyrężysz......

Dokładnie:sorry2: tylko wkurza mnie to bardzo, myśli
że na pracy się kończy

Bodzinka niezły prezencik, no no
ja też mam podobny :-)

Justyna u nas też pizga, Mila nawet mi dziś
w wózku nie chciała siedzieć, marudziła cały spacer :zawstydzona/y:
a Ty dbaj o siebie bo łatwo się przeziębić ;-)

Karolcia witaj w domu :-D czekam na fotkę szczęśliwej Mamusi z Córusią :tak:

Ech raz na wozie raz pod wozem, dziś dla odmiany
Milenka zmierzła ale już znam powód- kolejny żabek wylazł,
to będzie 7 :-D
niedziela zleciała migiem ale co się nadenerwowałam to już moje :wściekła/y: teściowa mnie drażni, Milena już wyczuła
że jak mamusia nie da to do babci trzeba iść :crazy:
ja ją nie uczę słodyczy jeść bo wystarczy słodkiego
w jogurtach, owocach i soczkach a ona po kryjomu
jej ciśnie czekolade i wafelki nadziewane,
przyłapałam ją nie raz, a dalej myśli że ja głupia jestem,
poza tym wszystko jej daje po ręke wyciąga,
karmi ją w biegu a nie po to kupiłam krzesełko,
po obiedzie się wkurzyłam i poszłam do domu ...
ale najbardziej mnie wkurwia to że daje jej z buzi
albo ostatnio dała jej szczoteczke do zębów którą czyści proteze :angry: myślałam że szlag mnie trafi :no:

A co myślicie o tym
efik1 - DUŻY ŚPIWOREK do wózka 3w1 POLAR 110cm (431161976) - Aukcje internetowe Allegro
przyda się ??? jestescie bardziej doświadczone ;-)

nie wiem w co Mile na roczek ubrać :baffled:
i tata ma urodziny niedługo :baffled:
 
Ostatnia edycja:
I jeszcze trochę nas :-)
figle w wannie


dsc03578zn8.jpg

przyłapana
dsc03598xo9.jpg

kto Wam pozwolił mnie fotografować?
dsc03604ou1.jpg
 
Helooo
Mój Małżon znowu normalnie do pracy więc ja wstaje o 6...Dziś od 4 nie śpie tylko się przerwacam, do tego miałam koszmarny sen brrrrrr
Na razie sprzęcik mi sie podoba,
Małżon zrobił mi sesyjke;-);-)
Monysia Mila ślicznotka pięknotka.
Mnie się śpiworek bardzo podoba i myśle,że się przyda:tak::tak:
A pisałam Wam,że my od sierpnia całkiem bez wózka??? Nasz się rozwalił całkiem:baffled:A Karol i tak ragował na wózek histeria, więc w razie czego mam chuste a tak to mój dzielny mężczyzna tupta na nóżkach.Nawet do Bytomia jezdzimy i do Parku w Chorzowie i do Zoo i wszystko bez wózka.Ale jestem z niego DUMNA!!!!
O atkei fotki robi...
Fotki robionje na gorąco;-)
Sony%20007.jpg



Sony%20116.jpg

Sony%20105.jpg
 
Witajcie Kobitki!!
KOchani Rodzice Daruni, wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!
Ale tu się porobiło...jak ten czas szybko leci, ja nawet nie wiem kiedy przelatuje przed nosem tydzień za tygodniem..
Wioluś, super zdjęcie, jak przyjadę to mam nadzieję, że masz większy zapasik do oglądania:-)
Justyś,jestem żyję ale strasznie mało miałam ostatnio czasu...budowa budowa budowa a do tego jeszcze ślub przyjaciółki, pomoc w załatwieniach niektorych pierdółek,kupno ubrania dla nas no i prezent ktory w sumie był od 3 małżeństw ale i tak spadło pakowanie i kupno na moje barki... Powiem że sprawiło mi to dużą przyjemność bo lubię kupowac komuś coś, co wiem że sprawi tej osobie dużą przyjemność.... a kupiliśmy zastawę obiadowo - deserową, taką "ala od babuni " nazywa się karczma. Smialismy się z męzulem, że dla takich prezentów to warto się chajtać ;-);-). A do tego na ślubie jaka byłam dumna z naszego synka, niósł obrączki do ołtarza, jak on dostojnie szedł przez cały kościółek, pierwszy...mój kochany Dziabąg :)))
A poza tym byłam u gina i czeka mnie wizyta w szpitalu....trochę mam cykora ale, żeby móc myśleć o drugim potomku muszę zrobić mały kapitalny remoncik "inkubatorka" ...
Bodzinka jaki fajny prezencik :))) super!!!
powodzenia życze i wytrwałości w realizacji marzenia....będzie dobrze zobaczysz...trzeba tylko być dobrej myśli i jeżeli mogę Ci jeszcze dobrze coś poradzić,to troszeczkę wyluzuj... tak troszeczkę, może zbytnio chcesz i wtedy jest najtrudniej...po prostu cieszcie się bliskością i tym że macie siebie a jeżeli pocznie się z tego cudny owocek to wiesz sama...sama radość...

Pozdrowionka dla wszystkich kobitek i do zobaczonka znowu, teraz mam nadzieję, że będę miała trochę więcej czasu :zawstydzona/y::-)
 
hej hej !!!

u nas tez zimnica !!!!

Izoldzia dobre pytanie bo tego to ja chyba sama nie wiem :baffled: Kaśka moja kochana wytrwała coś wie o tym :-D
na poczatku chciałam 4 kółka obrotowe ale w sklepie sie wyleczyłam i oko zawiesiłam na 3kołowcu a wczesniej twardo twierdziłam że taczką nie chce jeździć a teraz własnie rozgladam sie za takim :rofl2: jak juz znajde cos to zawsze jakis mankament !! wszyscy mają mnie juz dość ! a ja chyba bede w torbie dziecko nosić !!

Karolcia witaj ! i wiesz !! zdjęcia !!!!!!!!! no i relacja z produ i pierwszego spotkania z sióstr :tak:

Giowioletta i Monysia super zdjątka ! zaraz cieplej w taką pogode !!


a ja jakaś nerwowa i mam wyrzuty sumienia bo to na Liwii potem sie odbija bo sie jej czepiam ! a ona taki gizdek juz poprostu jest :sorry2: Poza tym zaspało mi sie dzis (bo o 5 pobutka bo pies nam uciekł i sąsiadka dzwoniła i potme jak zasnełam to nie umiałam o 7 sie pozbierać ) i potem nerwówka do tego przedszkola zeby zdażyć !
 
reklama
Do góry