reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
MAm nadzieje że dzieciaki się ucieszą
001.gif

Napewno bardzo się ucieszą :tak::tak::tak:
Masz wielkie serce ;-)

A mój Dziabąg to normalnie szokuje z dnia na dzien swoimi nowymi spostrzeżeniami, typu: Po wyjściu dziadka z toalety.: " a wytarłeś siusiaka" higiena ponad wszystko!!!hehehehe:-D:-D:szok:,albo z czego jest barszcz: "no oczywiście że z Knorra"

Ha Ha nieźle, już się nie mogę doczekać kiedy moja Księżniczka mnie zaskoczy takimi słówkami :-D

A tymczasem po dzisiejszej szczepionce katastrofa:baffled:
Darła się na cały ośrodek ale potem w domu :szok:
Cały czas ją trzymam na rękach, jak się tylko ruszę
żeby się poprawić to wielki płacz, tak samo jak coś
usłyszy, jakiś szelest, trzask a już wogóle jak ją obróce
a o położeniu nie ma mowy :sorry2::-(
Dałam jej 2h temu 1 ml panadolu i moge powiedzieć
że jest odrobinke lepiej bo zasnęła i ją położyłam
ale już zaczyna marudzić :baffled:
 
reklama
A i jeszcze jedno:

waga: 4440g a przy porodzie 3010g
wzrost: 57cm a przy porodzie 54cm
obw. główki: 37,5cm a przy porodzie 36cm
 
Witam

:-D:-D:-DNawet Anula się odzywa z niebywałą częstotliwością...:-D:-D

czepiasz się:rofl2::happy::-pzałożyłam sobie, że urodzinowy wieczór (sama w domu) spędzę w miłym towarzystkie - i udało mi się:happy:
Czyżyś się za mną stęskniła:confused:


monysiu, ale ładnie Ci mała przybiera

A teraz wysłałam męża żeby Młodą ululał i tylko słyszę: "Ania, Aniai ............"
będę dzielna i nie poddam się:sorry2:
Miłego wieczorku, mnie czeka kupa prasowania:sorry2::dry:

A udało mi się kupić prezent dla Młodej od Mikołaja - kwiatki rosnące w wodzie - ciekawe jak tam będzie przebiegać jutrzejsza kąpiel:confused:
 
Czesc dziewczyny ale sie rozpisalyscie:-D:-Dtroche tego czytania mam....ja niestety ostatnio mam problemy z żoladkiem co zjem zaraz boli :-(i nic nie pomaga wiec leze i sie zwijam:-(mam pytanko jak karmie jakie tabletki przeciw bolowe moge brac?tak zeby malemu nie zaszkodzic...
monysia rozumie ze kropelki doszly cale i zdrowe mam nadzieje ze pomoga;-)
tysia zapraszam na kleszczowke kierunek dawnego peberowu
kaska ciebie rowniez serdecznie witam:tak:piekne widoczki.
Ja tez jestem w naszej klasie:-Dbede was szukala>>>>>
 
.Hej :happy:.


.Nie macie pojęcia jak tu dziś wieje w tej Szkocji:szok:.Wyjęłam Lenkę z wózka na spacerku to mężuś musiał za nim biec bo zaraz zwiewał:-D.


.czarnulka dzieciaki na pewno sie ucieszą a ty będziesz miała więcej miejsca na nowe zabawki;-).

.
ewcik hehe dziś łażę niewyspana przez tą Naszą Szkołę:-p.Czytałam na forum że była awaria i poznikały wszystkie awatary,więc musisz jeszcze raz swój wkleić,ja twojego nie widzę, ja też muszę sobie wstawić.

.
kaska76 fajne fotki:tak:,co do tego ruchu lewostronnego to w Szkocji jest tak samo,po okołu 2 tyg zaczęłam się przyzwyczajać;-),teraz w Polsce musiałabym się od nowa przyzwyczajać do ruchu prawostronnego;-).Choćby przy przechodzeniu przez jezdnię:-D.

.
monysia gratki że mała ci tak rośnie:cool2:.

.
anian napisz czy się ugięłaś i poszłaś do Patusi?:-p.A prasować osobiście lubię:laugh2: więc życzę przyjemnego prasowanka:laugh2:.A twoja mała nie lubi kąpieli?

.trysia świetne hasełka ma twój Maciuś:rofl2: to z zupą z Knorra ekstra:laugh2:.


.Miłego wieczorku.
 
hejka

o widze że stronka nasza klasa obezwadnęła kolezankami:-) ja zarejestrowana jestem ale brak czasu na buszowanie, jestem zawalona robotą, może kiedys mi sie uda:confused::tak:

ewcik - no to czekam z niecierplwościa na twoje dzieło zwiazane z kuchnią:tak:

karolka - pytań co do was jest mnóstwo, więc najlepiej pisz isz i pisz twoja dłuuuuuuuga historię:-D:-D a to juz tak na stałe czy wracacie??a chetnie podejme sie wystroju wnętrz twojego mieszkana :tak::tak:ale sie wąteczek ruszył wow ale masz na nas zbawienny wpływ, a może od nastepnej srody czacik???:-p:tak:
A zdjatka świetne Lenka to śliczna dziewczynka, ty tez przeszłaś jakąś zmianę supcio. A masz kontakt z mokkate i mmm???

czarnulka - no brawo m-ce na nowe zabawki przygotowane, ja tez zabieram sie za porządki, tylko chyba spac nie bede:-D:-D

monysia - współczuje:baffled:, ale oby jutro był juz lepszy dzionek dla Was:-)

anian - Wszystkiego najlepszego!!!!! A co to za kwiatki rosnące w wodzie:szok:!!!

trysiu - jestem za spotkankiem:tak::tak: a co do mojej pracy to pierwsza to ZUS /brrrrrr/ a druga to praca-pasja jestem architektem-dekoratorem wnętrz. Współpracuje z salonem płytek i wykonuje dla klientów projekty:-) Bardzo kocham ta druga pracę i mam nadzieje że w przyszłości będę mogła zająć sie w pełni ta pracą. W następnym roku powstanie moja strona internetowa gdzie bedzie mozna zobaczyc moje "dzieła":-)

a teściowa jest w domku, ale czeka ja duzo badań

mykam w kimonka bo na 6 do pracy:wściekła/y:

papapa:rofl2:
 
reklama
.kubusiowa ty to musisz wcześnie wstawać:baffled:. Chcielibyśmy wrócić do Polski ,wtedy kiedy tylko nasze sprawy w Polsce się poukładają ,mam nadzieje że będzie to przyszły rok.Za komplemenciki dziękujemy z Lenką:-). Mam kontakt z mmm a z mokkatką to już bardzo dawno nie rozmawiałam:dry:. Świetnie że teściowa już w domu.

.czarnulka a możesz podać adres stronki z allegro z tą bluzeczką?bo nie mogę tego odtworzyć.Ten email ze zrobieniem kawału Włochom super:rofl2:.A foty wkleiłam stronkę wcześniej.

.gwioleta:happy:. A gdy karmisz to chyba możesz łykać apap,ale głowy nie dam;-).Życzę ci żeby szybko przeszedł ból brzucha.


.Pozdrowionka.
 
Do góry