reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Sreberko moje :-) :-)


Wszyscy śpią ostatni dzień długiego weekendu.
Albo na komunii:szok: :szok:

Kto to wie ??

My w domku fajnie weekend spędziliśmy a jutro do pracki.

Czy któraś z was robiła testy alergiczne u dr Rokickiej w Zabrzu ???

My się wybieramy i nie bardzo wiem ile trzeba :confused: :confused: wziąść kasy na wizytę
 
reklama
hej trzecia:-D
Ale dziś pogoda pod psem:wściekła/y:
luszczynka ty nie przejmuj sie tymi wrześniówkami:tak:jak byłam na weselu a mała została z babcią ,miała wtedy poł roku to brakło im mleka mojego ściągniętego i babcia dała krowie nic jej nie było :no: jak skończyła 3 miechy to ja juz wszystko jadłam i ona to pokarmie miała tak że nic jej nie było a 7 miech to juz dawałam po trochu wszystkieg oczywiscie bez przesady:-D
 
Cześć .

Ja dzisiaj też eksperymentuje z Marzeną . Chcę sprubować jej dać kartofelki z masełkiem . Wczoraj jej troche naskrobałam troche samego ziemniaczka łyżeczką .Ale się skrzywiała:baffled: . Zobaczymy co będzie przy obiedzie:confused: :eek:

Mojej małej się pre dni temu kolana zaklinowały:eek: ;-) . Chce ciągle stać, jeden dzień podskakiwała a teraz jej zgiąć nie idzie.
Ciężko ją już utrzymać bo waży ponad 8 kilo
 
Witam Was kobitki !
Mam mało czasu, więc będę się streszczać:
Luczynka ja tylko na początku się stosowałam do tych wszystkich mądrych rad - Oskar jak miał chyba 7 miesięcy to zaczął jeść wszystko, nie ukrywam - z naszej wygody i dla oszczędności więc jadł z nami obiady. Co do kakao to dałam mu chyba 1-szy raz jak miał 10 miesięcy, ale nie dlatego, ze się bałam, tylko w ogóle zapomniałam o tym. A co do wrześniówek to ja mam takie zdanie, że to ty jesteś matką i wiesz co jest najlepsze dla dzieck ai nikt nie powinien tego kwestionować.
Iza napisałam Ci na gg ( a zaraz wyslę jeszcze Ci na priv dl apewności) mój numer telefonu, zebyś mi wysłała smska jak dojdziecie do porozumienia co do spotkania, ok ? Bo bardzo chcę się psotkać, a nie mam nacodzień internetu.
My parwie cały długi weekend spędziliśmy w Zabrzu z moją mamą, siostrą i siostzrenicami, bo reszta była nad morzem. Przy okazji każde z nas po kolei dostawało jakiegoś paskudnego wirusa(czyt. wymioty i biegunka....) a ja przy okazji wyprózniłam tabletkę antykoncepcyjną i miałam obawy, ale dzwoniłam na pogotowie i już wiem co mam robić w takich przypadkach. Dobra dziewczynki - zmykam, bo mi R. suszy łeb o kompa :wściekła/y: .
Buziaki !
 
;-) Hej Babolki!!!!

Już jestem z powrotem w domu :no: :-( :no: A tak fajnie było w Zakopcu :tak: ;-) Poprostu pogoda bomba dopisała nam :-D :-) Dzisiaj od rana było brzydko ale my już wracaliśmy do domu o 8 rano żeby uciec przed korkami i nam sie udało bo droga była pusta i fajna. Jak jechaliśmy do Zakopca to w korku staliśmy 45
min ale zajechaliśmy :-) ;-) :tak: :-D W Zakopanym było suuuupeeerrrrrrrrr aż szkoda było wracać. Pensjonat superowy i jedzenie normalnie 5 gwiazdek bym dała. Kamilek zaliczył z nami Morskie Oko szliśmy 10km w jedną stronę w drugą jechaliśmy bryczką ale nas nogi bolały :laugh2: :szok: :szok: Strasznie dużo naprodukowałyście musiałam was nadrobić ale mam nadzieję, że nie zapomnę co miałam komu napisać :baffled: :eek:

MariaOla - te krzesełko też się rozkłada na stolik i krzesełko tak jak moje i Kubusiowej :laugh2: Jeremi śliczny jak czytałam o spacerkach to tak jak mój Kamiś czasami :-) Też widzę ludzi którzy patrza na mnie krzywo:baffled: :baffled: :baffled: W Zakopanym dał nam też taki koncert jak szliśmy nad Morskie Oko ale to ze zmeczenia.

Oliwka - śliczny brzusio pięknie wyglądasz:tak: ;-)

Shinue - ale Marzenka duża;-) Mój Kamilek identycznie staje :-D :tak:

Luczynka - mój Kamilek też wygląda na więcej niż 7 mcy. Ubranka ma na 68,74,80 zależy od firmy :-) ;-) :tak: :-D

MMM - witaj po długiej przerwie ;-) Wpadaj częściej i pisz, pisz...:laugh2:

Kubusiowa, Kaśka - witac wspólny wypad sie udał :laugh2: :-D Fajne foteczki. Super Titek wspina się na krzesełko duze robi postępy :tak: :tak: :tak:

Iza - szkoda że nie wiedziałam, ze chcesz taką torbę z nestle ja ją mam i niedawno miałam drugą bo ciocia mi dała i dałam ją koleżance :-( :eek: :baffled:

Karolinna - na liście nie wpisałaś Kubusiowej na 19 maja :tak: ;-)

czarnulka - też zauwazyłam tak jak Karolinna chyba pisała, że wklejasz tylko zdjecia Wikusi :confused: :confused: :confused:

Wkleję kilka zdjeć z Zakopanego.
 
Baska: widzę, że wypad supr udany. daj namiary na ten pensjonat skoro się sprawdził.

a my we wtorek na bank do psa jedziemy. już się nie mogę doczekać. coś mi się zdaje, ze to ja bedę mieć większą radochę od Tytusa.
 
BASKA świetnie że Wam się pobyt udał:tak: :-D ;. Fotki super:tak: .Upublicznij adres tego pensjonatu i ile kosztuje doba .
W tym roku góry są dla mnie jescze niedostępne:sick: :-( :sick: .
Musze się zadowolić widokami z balkonu:baffled: :-( .


Dałam Marzenie troche kartofelka:tak: .Ale się skrzywiała:-) . Następnym razem będzie lepiej.
 
MamaBoo nie ma sprawy, napiszę CI kiedy ostatecznie jest to spotkanko :tak:

Baska szkoda że nie zapytałaś czy nie chciałabym takiej torby :sick: może uda mi się te kody uzbierać, a fajna ona jest:confused: Super że pogoda Wam dopisała i wyjazd się udał, świetne te fotki co wkleiłaś :tak: Chyba pierwszy raz widzę Cię w tej grzywce i bardzo ładnie wyglądasz :tak: Kamilek super chłopczyk, wydaje mi się że robi się coraz bardziej podobny do CIEBIE!!! :-) Najbardziej podoba mi się to zdjęcie co jesteście w trójkę na tle skoczni - super zdjęcie do ramki :tak: :-)

Kaśka ciekawe jak Titek zareaguje na pieska.
 
reklama
:eek: :eek: :szok: Kaśka weź sobie aparacik i porób Titkowi zdjęcia.
Będziesz miała fajne fotki takie niepowtarzalne.
A jak długo planujecie jeździć na dogoterapię ??
Z jakim pieskiem -pewnie jakiś labladorek ??

Dzieciaki rosną jakieś boje jedzeniowe na czasie :szok: :szok:
Były ciąże, wózki, wyprawki no cóż dzieci rosną i tematy się zmieniają :eek: :eek:

Co do jedzonka to ja już nie bardzo pamiętam co kiedy dawałam ale jedno pamiętam moja zawsze była cięta na makrelę i przed rokiem już się nią zapychała. Słoiki też porzuciłą wcześnie po powrocie ze szpitala ok 10 miesiąca złapała jakiegoś rotawirusa i była na dietce. Gdy jej zaczęłam gotować więcej słoika nie dotknęła dosłownie z dnia na dzień.
Jakieś owocowe jeszce trochę jadła , kaszki też nie za bardzo.

Kiedyś pamiętam moje zdziwienie jak spotkałam na zkupach mamę która chodziła ze mną na szkołę rodzenia po 3 latach i ona kupowała kaszki.:szok: :szok:

Same znacie swoje dzieciaczki i to wy najlepiej zaobserwujecie gdy będzie się działo coś niepokojącego.

A z ciekawostek mam kzynkę która od urodzenia karmi dziecko mlekiem krowim mieszka na wsi -:szok: :szok: :szok: ja bym takiej odwagi nie miała.


Shinue a ty się nie boisz tak Marzenki stawaić ona z tego co widzę ma 5 miesięcy. Moja w tym wieku nawet dobrze nie siedziała ale to sprawa indywidualnego rozwoju każdego dziecka.
Ja bym z tym stawianiem jednak poczekała
 
Do góry