reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Zdążyłam ;D
Martynka z rodzicami

fajnech4kt.jpg


... i z mamusiami  ;D

chimama4fc.jpg
 
reklama
Mokkate - zdjęcia nasze są też na stronie Karolinki :) na tej co jest w podpisie :)
Ślicznie te Wasze fotki :) a co do nas... my śliczne ??? Karolinka owszem zgadzam się-jest ślicznutka ;) ale ja ??? Chyba coś źle widziałaś ;)
 
baska najważniejsze że ty jesteś zadowolona z L-4 :) współczuję że siedzisz teraz bez meża ,ja też bym się stęskniła niesamowicie ::)

mokkate ale łądna z ciebie mamusia :o jak córeczki odziedziczą twoją urodę to tylko się cieszyć ;D moja Lena też tyle przespała na chrzcie ;D niesamowita ulga,prawda? ;D

zaraz zabieram się za obiadek :) dziś ziemniaczki,wątróbka i surówka z kapusty kiszonej :)
 
Karolinnko oto przepis na sałatkę: dwie piersi z kurczaka kroimy na kawałeczki + marynata (olej+przyprawa "Gyros") - tak ma stać kilka godzin. Ja nie miałam czasu i stało dobę w lodóweczce. Potem przesmażamy. W misce dajemy na dno 3 cebule pokrojone w krążki i przesmażone. Na to kładziemy mięsko, potem z 5 ogórków kosnerwowych pokrojonych w plasterki, potem ketchup, kukurydzę z jednej puszki, na to majonez, a na wierzch dodajemy kapustę pekińską. Mężulkowi i mnie BARDZO smakowało!!!! Mówił, że może być więcej mięska, ale mnie tam smakowało. Może już znasz ten przepis. Smacznego.

Jak macie jakiś przepiski na jakieś dobre jedzonko to poproszę.

Mokkate zdjęcia prześliczne, no i te modelki... śliczne z nich panie :)

Basiu
życzę, żeby czas szybko zleciał i mężuś szybko był przy Was.

Sandros czekam na dobre wieści.

Buziaczki!
 
Właśnie wróciłyśmy ze spacerku, ze zdziwieniem stwierdziłam ze jest bardzo ciepło, jak świeci słońce i nie ma wiatru to wręcz gorąco, ale jak zajdzie i powieje to się robi chłodno :( dziwna ta pogoda w czerwcu ???
Byłam w Leclercu i kupiłam małej łańcuszek na smoczek, taki fajny hipcio różowy.
Karolinna - tort zamawiałam w tej cukierni przy Elei i już tam nigdy nie zamówie. ALe nie był taki zły, przynajmniej ładny, a ja generalnie lubie wszystko co słodkie więc mi smakował.
A Mokkate naprawdę ładna babeczka :) (i fotogeniczna :)) masz rację w 100% a po córeczkach juz widać że też takie będą.
 
iza nie zauważyłąm wcześniej karolci w sukieneczce do chrztu! super :D .Ok,czyli nie zamawiać w cukierni przy elei ;D ;)

beata nie znałam tej sałatki :) pora wypróbować ,jak tylko zakupię piersi kurczaka ::)

no wierzyć się nie chce że mamy początek czerwca a apogod jk n marzec bdź kwiecień! le ponoć już niedługo ma być super! oby bo n weekend jesteśmy umówieni na grill z moimi i piotrka rodzicami :) czyli Lenka będzie rozpieszczana przez dzidków :D ;)
 
Witam,

Padam z nog jakbym conajmniej na budowie pracowala.
Niestety dzis nie dane bylo mi zdawac :mad: Przyszlam na egzamin parem min po 9, ustawilysmy sie z kumpela do kolejki - weszla jedna trojka, pozniej droga, no i byla kolej na nas.
Niestety koleswyszedl to Rada Wydzialu, to jakies kolegium, pozniej dziekan, jak wyszedl o 10 tak do 13 go nie bylo :mad: A jak przyszedl, to jakas seminarzystke poprosil do siebie, o 14 wyszli i z usmieszkiem na twarzy powiedzial, ze juz nikogo pytac nie bedzie :mad:
Piec godzin stania i powrot do domu :mad: :mad:

Ide dzis juz spac.

Pozdrawiam,
 
Och dostać się do komputera trudna sztuka. Teraz siedzę i słyszę "My jestesmy krasnoludki" -puść mi krasnoludki, o łapach itp.
Ładnie wygladają dziewczynki w tych ubrankach. Karolinka w tej gondoli to jest chyba mniejsza od lalki mojej córki. Jescze mycie zębów i spanie. Będzie mozna spokojnie posiedzieć. Kończę bo zaczyna się bieganie po pokoju a to prosta droga na chirurgię.

Pozdrawiam
 
No tak-pogoda ::) u nas znów leje wrrrr!!

Aniołki z chrztu śliczniutkie- ubranka też. Nat ibyło w listopadzie chrzczona więc nie miała sukienki :( ale i tak była śliczna :laugh:
Nie raz tak patrzę na Nią i myślę sobie "co ja bym bez ciebie zdobiła??" Przecież ta istota zmieniła całe moje życie, nasze życie. Była dzieckiem zaplanowanym i strasznie oczekiwanym, baaaardzo się nam ciąża dłóżyła, a teraz?? Co chwila patrzymy, i mówimy "jaki z ciebie Natalciu byk wyrósł" :laugh: Ach ::) wzięło mnie na wspomnienia.

Sandros to nie zazdroszczę tego dnia, i wieżę że jesteś padnięta i jak widać zła, ale uszy do góry, wykąp się i do łózia, jutro będzie lepiej ;)
 
reklama
ale śliczne królewny !! Liwia do chrztu była w białych spodenkach i bluzie z polaru :p co prawda październik był ciepły wtedy ale nigdzie takich u nas ślicznych sukienek nie było :( Ale i tak cudna była

Karola oczywiście ze nasz Miśkopt przenosi sie z nami, ja bym chyba nie umiała bez niej zasnąć a poza tym mojej córci samej w pokoju na noc nie umiałabym zostawić bo bym schizowała czy wszystko ok a i jeszcze Liwia budzi mi sie co 2 godz to bym sie troche nalatała ;D

A gdzie nasa OlaK ????

Baśka korzystaj z L4 i odpczywaj i wysypiaj sie !!! i nie stresuj sie porodem (wiem dobrze mi sie mówi ;) ) ale i tak bedzie inaczej niz sobie wyobrażasz !!!

Sandros zapomniałąm gratuluje Soni potyczek z nocnikiem mam nadzieje ze Liwia pójdzie w ślady koleżanki starszej !!!

Frezja no ja tez jak patrze na to moje cudeńko to czasem az sie popłacze ze wzruszenia !!
 
Do góry