reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
mama boo - super wiadomość !!! WIELKIE GRATKI:-) a nudności moga wykańczac och moga:-( oby cie nie dopadły.

No to która następna:-D???

a tu jakos pusto ogólnie :-( tylko jak je przywołac te "stare" matulki mama boo??? masz na nie sposób
 
reklama
No nie przywołamy je skoro nie wchodzą na bb i nas nie czytają. Chyba,że macie do nich nr telefonów to smskiem można je wezwać. Czarnulka nas ostatnio zawiodła, weszła przwitała sie i miała napisać posta a tu ani widu ani słychu :(((
 
Mamo Boo GRATULACJE!!!! Och jak ja uwielbiam jak wokół zaciążone mamusie. Szczęśliwych miesięcy oczekiwania. i spokojnych:tak::tak:
Trysiu myśle o Was...
 
Hejo

Mnie przywołałyście:-)

kubusiowa, mamaboo ogromne gratulacje:-) spokojnych i zdrowych następnych miesięcy (ale Wam dobrze:-))

trysiu, kciuki zaciśnięte

postaram się pisać częściej, ale.....wiem, że tłumaczy się winny:zawstydzona/y:, czasu brak....nie wyrabiam i doba dla mnie jest za krótka....teraz odliczam czas do piątku, do 13:15, bo potem....ferie:-p
 
Chyba nikogo nie mozemy zmusić...

Mnie możecie! :p Ja cały czas czytam i jestem na bieżąco, ale mam tak ciężki zalatany okres w życiu teraz, że bardzo rzadko Wam coś naskrobię. Coś więcej to pewnie teraz dopiero w czwartek.

Mama Boo
ogromne GRATULACJe :D Ale super :D

Trysiu
myślę o Was i modlę się cały czas... nie piszę nawet SMSkó, bo nie chcę zawracać Ci głowy. Odezwij się poprostu, gdy będziecie już mieli trochę spokoju! 3majcie się!

Bodzinko
i jak tam Maluszek? Cały czas tylko na piersi?


Ja jestem właśnie na etapie poszukiwania jakiegoś ciekawego ubioru dla mojego Witusia na roczek. I jakoś nie mam pomysłu zbytnio.... Doradźcie. A co Wasi synowie mieli na roczek?
 
Mały cały czas na piersi. Teraz duzo spokojniejszy bo zrezygnowałam z wit. K. łapały go po niej bóle brzuszka i sie męczył.
Mój miał koszule, taką żółtą, elegancką i jensy. A Fifi dostał od babci taki fajnt komplecik elegancki, ala sztruks cieńki rozmiar roczkowy, kolor zielony. i jak okaże sie dobry to wystąpi w nim. He he he.
 
Jeszcze raz dziękuję. Ja również mam nadzieję, ze to będzie 9 spokojnych miesięcy.

Anian, Luczynka, Kasia odzywajcie się wcześniej.
Luczynka my nei mieliśmy roczku w kościele, więc ubiór był normlany - jeansy i koszula..
Anian czego uczysz i gdzie ?
Bodzia czyli jednak udało Ci się karmić dłużej. Świetnie.
Kubusiowa Ciebie też bolał/boli brzuch ? Pewnie histeryzuję, ale raz na jakiś czas mnie pobolewa. Wizytę u gina mam odpiero na 20.01, więc wolę dopytać czy masz tak samo :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama boo- na poczatku bardziej ale teraz tez sie zdarzy to ponoc normalne nie martw sie teraz tylko pozytywne myslenie:tak:

anian - super że sie odezwłaś i teraz pisz pisz pisz nie znikaj:tak:

ja dalej młdości i senność

mykam popracowac bo duzo pracy
 
Do góry