reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
sandros to się cieszę że przetrwaliście kolejną burzę :)

czy któraś z was karmi piersią i daje dziecku smoczek do cyckania?

ja chcę już wiosnę

 
reklama
Witam szanowne Panie i Panów ;D

Kasiu bobo śliczniutki taaaki malutki a moja Nasturcja już taka duża ::) zaczyna mi się chcieć znów takie malństwo :laugh: hihihi ale by było, twu, twu lepiej tak nawet nie mówię. Miałam 3 dni bóle na ciotkę i bóle przeszły a ciotka nie przyjechała :p testu wolę nie robić


Karola Natalka jest karmiona piersię, dostaje soczek jabłkowy- na kupki i zupkę ale ją odstawiłam bo kupki zaczęły być twarde, a to znaczy że układzik pokarmowy jeszcze nie jest gotów na taki experyment. Smoczek zaczęłam dawać puźno, jak zaczęła ciumkać rączki ale ona nie chce go, woli łapunie. Generalnie żadko zassie smoka, jak jest bardzo zmęczona i nie potrafi zasnąć, ale po chwilce wyplówa na 2 metry :laugh:


Wszystkiego najlepszego Lenko :-*
 
Wszystkiego najlepszego dla Leny z okazji ukończenia dwóch miesięcy!!!

A mój Bartuś o godz.8.17 skończył dwa tygodnie :) :) :) Śpi teraz słodko. Dzięki za miłe słowa pod adresem mojego przystojniaczka :)

Miłego dnia!!!!
 
dzięki dziewczyny :-* ja już obcykałam co moja mała powinna robić w 3 miesiącu ;) i będziemy starały się rozwijać ruchowo,już zamówiłam na allegro taką słodką grzechotkę :)

frezja znowu jesteś ,chociaż widzę jak czasami przemykasz po forum ;D wielki brat patrzy ;) (a raczej wielka karolina ;) :D ) zrób teścik kochana,po co masz się zadręczać ;) co do smoka to właśnie dlatego że zaczęła ssać sobie łapcię a łatwiej oduczyć od smoczka niż palca ;) ::)

kasia178 jeszcze liczysz bartoszkowi tyg ;D jakie to słodkie :) niedługo tylko wg miesięcy będziesz żyć ;) ale tak szczerze to uważam że najcięższy jest okres pierwszego miesiaca dziecka ::) jak na razie ;)
 
a u mnie od wczoraj nie ma centralnego. za to Fasol wziął sobie za zadanie rozgrzewać mnie od środka. ;D

Kasia: jaki fajniutki, a jak swietnie pozuje do zdjęć.
 
Karola ale z ciebie rutek ;D :laugh: wolę nie robić i żyć w nieświadomości ;)
teraz pakuję Natkę na spacer bo słoneczko piękne a potem odezwę się na GG ;)
 
Karola Ty tropicielu..... ;D ja smoczka próbowałam dawać ale u nas wygrał kciuk i basta i nie wiem jak ją oduczę tego kciuka moze sama zrezygnuje......

A gdzie Lilitek ??? i ciekawe co u Agi macie z nią kontakt ??

Frezja ja jak zobaczyłam Bartusia to tez przez chwile mi sie zachciało, ale tylko przeza chwile :laugh: ja tez jeszcze nie dostałam i brzuch mnie tez pare razy juz tak pobolewał i nic ale cicho mam nadzieje ze jeszcze pare miesięcy ta "przyjemność" mnie bedzie omijać !!!

i najważniejsze

Wszystkiego najlepszego dla Leny z okazji 2miesięcznicy!!!!!

Wszystkiego najlepszego na te 2tygodnie dla Bartunia !!!!!
 
Ja tez sle wszystkiego najlepszego dla Leny i dla Bartoszka!!
Sliczne zdjecia!!!

Justynko dziekuje ze o mnie pamietasz...
ostatnio mialam znow ciezkie dni...pamietacie moje kroliczki co sie urodzily? pamietacie jak chorowaly ...
no i niestety w poniedzialek odszedl nasz bialasek:(:(:( niemoge sie nadal pozbierac i ciagle placze:(
Teraz czarnulka zostala sama nie chodzi na lapke bo cos sie jej stalo:( ogolnie jest osowiala i cisnie sie ciagle na rece bow idac ze brakuje jej brata:(

Wczoraj bylam u gina mala wazy 1150 g :)
cisneinie mialam 140/90 i kazali mi mierzyc...mam nadzieje ze to od tych nerowo i tego ze stalam z 30 min zanim mi je zmierzono:(

Pozdrawiam was wszystkie!!!!
 
Niby słoneczko świeci ale mroźno jest :p a ja się rzuciłam jak szczerbaty na suchą kromkę :laugh: ale na szczęście obie byłyśmy dobrze ubrane.

Sandros znalazłam u nas kosmetyki Bubchen w Świecie Dziecka ale wybór mały, ja chciałam oliwkę w żelu ale nie było :p

Natalka jest okropna na spacerkach ostatnio, dziś przy ubieraniu dała taki popis że szok, ale tłumaczyłam sobie to tym że jest zmęczona, bo już dość długo nie spała. Wózek musiał być cały czas w ruchu, a jak zerkałam co robi a mnie zobaczyła to taką podkowę robiła jak od konia ::) W końcu zasnęła więc wlazłam do sklepu z myślą że będzie spała, ale gdzie tam... od razu oczy jak 5 zeta, podkowa i kwękanie, więc w biegu: tależyk z łyżeczką i widelcem, szczoteczki do dziąsełek i chajda do chty :D Małpa pilnuje żeby mama za dużo kasy nie wydała.

Upatrzyłam dla Natulki fajną szmaciankę na allegro co wy na to:

835045239pt.jpg
 
reklama
Frezja: fajne te szmacianki. a jakie mają wypelnienie?

za bubchenem popatrzcie na allegro - zdarzają sięprzystepne ceny. są w też w kosmetyczno-aptecznym w SCC.
 
Do góry