reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam w ten piękny słoneczny poranek:-)
u nas jest tak pięknie że jak tylko Mateuszek nie bedzie miał gorączki(a jak na razie nie ma) to na pewno skorzystamy z tej pięknej pogody.
 
reklama
heja kobietki witam po duzej nieobecnosci ale teraz juz jestem na stale :)

tak po skrocie ... Nadinka skonczyla juz roczek ma 8 zabkow tyle slowek umie i pamieta :))

moj zwiazek kwitnie :) plany slubu sa obmyslane :)) ajjjjj :))

pracuje teraz w weekendy tylko a pieniazki w sumie te same a nawet lepsze beda :)

duzo zdrowka dla chorowitkow :)

buziaczki dla miesieczniaczkow i jubilatkow :))
 
Witam!
Hej Boo my też żyjemy :-). Fajnie że w końcu się odezwałaś :happy2:.
A my przeprowadzamy się w znajome Ci miejsce :-p. Dużo załatwiania, remont, itp. Strasznie się cieszę na tą przeprowadzkę :-).
Dziś były wyniki przyjęcia dzieci do przedszkoli, Karolinka dostała się tam gdzie chcieliśmy :-).
Pozdrawiam wszystkie śląskie mamuśki!!!!
 
Ostatnia edycja:
Karolinna gratuluję sukcesów na uczelni!!!! :-)

Baska szybko wstawiaj fotki z brzusiem ;-):-D

Od poniedziałku prawdopodobnie zaczniemy remont mieszkanka :-) a przeprowadzamy się ok. 18-19 maja :-D.
 
Ja sięw tym "nowym" forum odnaleźc nie mogę...
Masakra.
Iza w znajome mi miejsce ? Ciekawe :-) Do innego przedskzola przepisaliście Karolę ?
Kasia jak zwykle potok słów :tak::-D
Basia, Bodzinka gratuluję !!!!

Ja swoje marzenia o Majeczce narazie odstawiam w kąt...

A gdzie reszta ekipy ???

Karolinna zaczęłaś studia ?
 
Boo - no, jak zwykle. sporo sięzmieniło u mnie. mam nadzieję, że efekty końcowe będą pozytywne.

Iza - mam nadzieję, że coś większego. bloki czy kamienica?
 
Iza - nie ma mi kto zrobić zdjecia z boku ;) Może uda mi się to wstawię...

Boo - dziekuję.... widzę, ze dalej jesteś ze swoim mężem :)

Kaśka - co u was ciekawego??? Napisz coś więcej co porabiasz...

Ja jestem od wtorku na L4 do piątku mieliśmy w pracy przeprowadzkę do nowych pokoi i strasznie tam śmierdzi jeszcze farbą i klejem więc nie ryzykowałam i poszłam trochę sobie odpocząć :) I tak jest mi dobrze, że szok mały w przedszkolu a ja mogę cos ogarnać i idę po niego i idziemy sobie na spacerek teraz czuję że mam czas który mogę poświęcić Kamilkowi to jest naprawdę luksus...
 
reklama
I tak jest mi dobrze, że szok mały w przedszkolu a ja mogę cos ogarnać i idę po niego i idziemy sobie na spacerek teraz czuję że mam czas który mogę poświęcić Kamilkowi to jest naprawdę luksus...

i korzystaj z tego, bo po porodzie to już tak różowo nie będzie
 
Do góry