reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
I ostatnie, zeby nie bylo, ze sie chwale;-)
Moja dwa skarby :cool2:
1000259bb.jpg
 
reklama
Witajcie! Ja równie dawno tu nie zaglądałam:zawstydzona/y::-( Przyjmiecie marnotrawną owcę?:confused:

Takie śliczne te Wasze szczęścia ja już się mojej panny doczekać nie mogę:tak:
 
Bardzo dziękuję:-) Słuchajcie zauwazyłm, że kilka z Was jest z Zabrza jak ja. Znacie może jakiegoś dobrego pediatrę, bo to chyba już czas się rozglądać:confused:
 
Witam!
Czy jest tu ktoś, kto chodzi do dr Gagosia z Piekar Śl? Jak możecie, to prosiłabym o namiary kiedy przyjmuje i jakich godzinach? Mam pilną sprawę, niestety :/

Pozdrawiam
 
Witam!
Czy jest tu ktoś, kto chodzi do dr Gagosia z Piekar Śl? Jak możecie, to prosiłabym o namiary kiedy przyjmuje i jakich godzinach? Mam pilną sprawę, niestety :/

Pozdrawiam

To znalazlam na necie ...

lekarz Krzysztof Gagoś

Ginekolog położnik

Miejsce pracy:
miejscowość: Piekary Śląskie, woj. śląskie
rodzaj placówki: szpital
nazwa placówki: szpital miejski adres: szpitalna 11
kod pocztowy: 41-940
telefon kontaktowy: 032 287 22 15
email:
www:


Moze samasobie zadzwonisz i dowiesz sie co i jak i przy okazji zapiszesz na wizyte :))

Zdrowka zycze :))
 
Dzięki Sylcia007 :)
Z tego co piszesz wynika, że dr Gagoś pracuje w dwóch szpitalach :confused: bo ja 'spotkałam' go w bytomskim szpitalu.
Chodziło mi jednak o prywatny gabinet :) Jedna z dziewczyn w szpitalu mówiła, że przyjmuje gdzieś w Piekarach...
 
Dzięki Sylcia007 :)
Z tego co piszesz wynika, że dr Gagoś pracuje w dwóch szpitalach :confused: bo ja 'spotkałam' go w bytomskim szpitalu.
Chodziło mi jednak o prywatny gabinet :) Jedna z dziewczyn w szpitalu mówiła, że przyjmuje gdzieś w Piekarach...

Przyjmuje chuba w piekarach na przeciw bazylikii Ale nie jestem pewna Musiala bys dokladnie na necie zobaczyc
 
reklama
Do góry