reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
czesc laski, mamy troche na glowie wiec sie nie odzywam ...

Ja rodzilam w Katowicach na Ligocie w Szpitalu Kolejowym i bede go polecac do konca zycia wszystkim rodzacym matka, zreszta rodzily w nim moje kolezanki i moja mama i baaaardzo sobie chwalimy ten szpital...

Wszystkim duuuzo zdrowka zycze.
 
reklama
Cześć Mamuśki :) ! Tyle czasu zamierzałam zajrzeć na jakiś dział forum, w którym jest prawdopodobieństwo, że znajdę kogoś z Tychów i okolic.
W lutym zeszłego roku urodziłam Natalkę właśnie w tyskim szpitalu wojewódzkim, który owiany jest złą sławą, ale ja ze swojej strony nic złego powiedzieć nie mogę, poród miałam ekspresowy, niedzielny, poza mną pusta porodówka.
Prawie rok przeleciał nawet nie wiadomo kiedy. Mam wrażenie, że wczoraj zaczęłam tulić do piersi małe, pomarszczone, różowe i spuchnięte jak bokser po walce maleństwo, a dziś już ma prawie 11 miesięcy i ani się obejrzę, a będziemy świętować ukończenie jej pierwszego roku z nami.
Pozdrawiam serdecznie :) Z chęcią nawiąże kontakt z mamami z okolic, których pociechy są w podobnym wieku.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Mamuśki :) ! Tyle czasu zamierzałam zajrzeć na jakiś dział forum, w którym jest prawdopodobieństwo, że znajdę kogoś z Tychów i okolic.
W lutym zeszłego roku urodziłam Natalkę właśnie w tyskim szpitalu wojewódzkim, który owiany jest złą sławą, ale ja ze swojej strony nic złego powiedzieć nie mogę, poród miałam ekspresowy, niedzielny, poza mną pusta porodówka.
Prawie rok przeleciał nawet nie wiadomo kiedy. Mam wrażenie, że wczoraj zaczęłam tulić do piersi małe, pomarszczone, różowe i spuchnięte jak bokser po walce maleństwo, a dziś już ma prawie 11 miesięcy i ani się obejrzę, a będziemy świętować ukończenie jej pierwszego roku z nami.
Pozdrawiam serdecznie :) Z chęcią nawiąże kontakt z mamami z okolic, których pociechy są w podobnym wieku.


Dopiero po dzieciach sie widzii jak cas szybko lecii :)) Gratuluje dzieciaczka :))
I w ogole witam goraco :*****
 
dziewczyny pomozcie potrzebuje gastrologa !!!
dzwonilam do 3 poradni i zapisy sa na lipiec !!!! :-( :-( :-(

Nie wiem skąd jesteś, ale w Bytomiu w Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 na pewno są krótsze terminy. Jak poprosisz to dadzą Ci też nr do pani doktor, żeby prywatnie spróbować.

Acha, właśnie doczytałam, że z Katowic ;)
 
reklama
Do góry