reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
czarnulka gratuluję widocznej akcji serduszka :D cmokaski dla fasolki :)

beata no i super że lepiej,zabraniam jutro źle się czuć!!!
nono8ql.gif
.A wiesz że moja mała też się tak przesuwa od paru dni w bok! z tym że ta kołyska nie jest za szeroka więc tylko lekko w poprzek ;) ale martwi mnie to bo ląduje pod kołderką :p słyszałam że są takie pajace-śpiworki na noc ?

mała dziś pierwszy raz ze mną gaworzyła! wow 8) ale ma przy tym radochę jak powtarzam za nią dźwięki ;D tyle że ona szybciej się tym nudzi niż ja ;)

dobranoc kochane!
 
reklama
Karolinnko mój Mały nie chce spać w śpiworku. Mamy takie i niestety za bardzo sie wierci, a jak nie może w płacz.

Słodkich snów!!!
 
Witam,

Moja praca to jak narazie nie wypal, ale w srode znow mam rozmowe i to w wydawnictwie dla ktorego obecnie pracuje w domku dorywczo - moze uda mi sie na stale zadomowic ::)

Sonia juz zdrowieje na calego. Mysle nawet czy jutro nie wyjdziemy na pare mianutek sie przewietrzyc.
Do mamusiek z Tychow - jak Frezja z pojazdem, moze uda sie spotkac w przyszlym tygodniu?

Karolina gaworzy... zaraz bedzie coraz wiecej i ciekawiej, oby tak dalej to wyrosnie Ci mala gadula :D

Beata to ciekawa zabawe ma Twoj synek... szczelanie slina ::) Sonia uwielbiala wydawac odglos auta, a przytym tak sie naplula, ze przebiralam ja po pare razy na dzien, az sliniakow nie kupilam

Lilith, co do sklepow, to ja z Tychow, wiec nie bardzo sie orietuje, ale chyba Karolina zachwalala jakis sklep na zalezu... Jej pytaj.

Pozdrawiam,
 
sandros super że mała już ok
ggbrawo2np.gif
powodzenia na rozmowie o pracę!

co do sklepów to owszem ale to jest mały sklep i tak "ładnie"się komponuje z blokami że ciężko go zauważyć ;) ale jak lilithku chcesz to mogę mniej więcej wytłumaczyć :)

słyszałyście jakie zapowiadają mrozy na przyszły tydzień!
ggmrz8zz.gif
jak będzie tak faktycznie to spacerki na pewien czas odejdą w zapomnienie :p
 
Karolka: Ty mrozami nie strasz, bo chcę w przyszłym tygodniu zamówić meble w końcu do pokoju.

Czy znacie jakieś sklepy lub komisy z ciuszkami dla dzidziorków w miarę normalnych cenach i z dobrych firm?? Kumpela mówiła, że Boba s dobry, ale nigdzie go nie umiem znależć.
 
kaska76 mam nadzieję że te mrozy się nie sprawdzą ale wszędzie o tym trąbią :p a sklep,tak jak pisałam post wcześniej ,mały jest ale fajne rzeczy i tanie! ja kupuję ciuszki np z firmy "aga" i nie narzekam :) a sklep jest na ul.gliwickiej jak jedziesz z centrum to musisz minąć cinema-city,jedziesz dalej i za kościołem (po lewej stronie)musisz wpatrywać się na prawą stronę i tam koło przystanku tramwajowego jest ten sklepik(schodkami w górę),mam nadzieję że trafisz :D

dostałam dziś pierwszą @ po ciąży :p :p a co do cerazette to od 3 dni nie biorę (po trzech dniach brania ;) ) bo pediatra jakoś się nie paliła do tego,specjalnie prosiłam ją o szczerość,tzn czy ona by je brała czy nie :) a co do @ to owszem jest uciążliwa ale czuję się bardziej "normalnie"tzn że mój organizm wraca do normalności ;) a i w ogóle żadnych oznak zblizjącego się okresu :) tj zero bólu czy złego samopoczucia :D
 
dzięki Karolka, musze wytargać Krzyśa do K-c. mam nadzieję, że trafię. a mają tam też jakieś kocyki i inne cuda wianki potrzebne dla Fasoli?
 
Witajcie!!

Sandros
to powodzenia w zdobywaniu pracy!!!!! A co do sportkania to mam nadzieję ale..... >:D >:D nasza poczta nie spieszy się z dostawami :mad: :mad: Nadal czeka :mad: myślałam że ostatecznie dziś przyniosą furę ale niestety. A jak rano znajdę awizo w skrzynce to się wqr.... i złożę tym razem skargę!! Ta pitka leniwa, nie chce się jej nosić to awiza zostawia :mad:

Brzuchatki ale wam współczuję tych dolegliwości a feee!!!

Karola szybko dostałaś! :o Ciekawe kiedy mój organizm wróci do normalności ???
 
ja mniej wiecej kojarze to miejsce co pisalas Karolina...ale ja pojade autem i strasznie sie idzie zamotac!zreszta tata nie jest az tak zachwycony bo maja byc straszne mrozy a to jednak jest kawal drogi:(

a dzis zrobilam pyszna salatke!!!!!!zreszta codziennie pozeram salatke warzywna i pomarancze i banany =joguty np:)
 
reklama
Tak mi się miło czyta Wasze posty, że już się nie mogę doczekać swojego noworodka (ze wszystkimi plusami i minusami) :).
A to jeszcze dwa miesiące! Chociaż teraz to szybko zleci...
 
Do góry