reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam.

Ogromne gratulacje dla Kasi i Leszka- całus dla Syneczka :-*

Karola ty mnie lepiej nie pytaj o przesyłkę  :mad: :mad: :mad: dobrze że nie ma buźki z pianą w pysku  :mad: wrrrrr
 
reklama
chochlik mam nadzieję że tak za 2-3 lata będziesz się jeszcze udzielać na forum,bo jak będzie druga dzidzia to się do Ciebie piszę ;D ;) (obym wcześniej nie wpadła :p mam teraz na tym punkcie fioła, boję się współzyć z mężem :-[ :p ,muszę się uspokoić ;) )

beatko nosidełko? na razie leży na pufie nie używane bo mała jakoś nie była przekonana do tego,ale wcześniej nie była też przekonana do fotelika a od jakiegoś czasu zaczęła w nim siedzieć i "zajmuje się sobą" tj.daje mamie pozmywać statki czy skoczyć do łazienki ;D więc za parę dni próbujemy wprowadzić powoli nosidełko :) miłej zabawy na studniówce!!! ale masz się fajnie!imprezka :) ;)

frezja mnie też moja przesyłka doprowadzała do pasji :p 2 tyg czekałam i nie przyszła,potem po mailach została w końcu wysłana(!) i doszło po 4 dniach,czyli wczoraj :p rozumiem Twoje rozgoryczenie.

mała leży sama w łóżeczku i nie płacze! pozwala mamie posiedzieć przy kompie!! :)

dziś zrobiłam mężowi na obiad placki ziemniaczane :) mój debiut :D i w dodatku smakowały!





 
Oj, Karolinnko nawet nie chce mi sie iśc na tę studniówkę. Nos mam olbrzymi z tego kataru.... a tam pewnie znowu będą same "gwiazdy". No i jak zobaczę wszystkich z pracy to będe miała już "namacalny" dowód, że niedługo do roboty......... A nawet sobie nie wyobrażasz jak mi się nie chce. Może nie tyle co nie chce, ale nie wyobrażam sobie zostawic Małego. Teraz jestem z nim niemal cały czas. Oj, chyba złapałam doła... i to olbrzymiego....
 
beatko głowa do góry, trochę optymizmu... wszystko się musi jakoś poukładać. Rozumiem że jesteś panią profesor :) ... Musisz być pewna siebie, w końcu zostałaś mamą a Mateusz musi brać z Ciebie przykład. Ja jestem strasznym tchórzem, ale pracuję nad tym, różnie bywa, ale byle do przodu. Nie marudź tylko z radością idź na potańcówkę, wiesz jak tę imprezę przeżywają maturzyści :) (mnie się przepomniało moja siostra miała tydzień temu) Trzeba czerpać tę radość! A nosidełko też chcę nabyć i zastanawiam się na co zwrócić szczególną uwagę. Masz już jakieś typy. ATy Karolinnko jaki kupiłaś, bo chyba ten wątek przegapiłam. Jak masz trochę czasu to napisz.

dziewczyny gdzie w Sosnowcu albo w Katowicac można zrobić posiew bakteriologiczny ???

 
Witam,

Kasiu, Leszku gratuluje

Cos ostatnio jestem do tylu, chyba zmieniam zdanie - praca z dzieckiem w domu, jest mniej meczaca od pracy poza domem... a tak naprawde, to chyba odwyklam od takiego zalatwania spraw.

Zabieram sie za nauke, jutro ostatnie zaliczenie i fajrant  ;D

Pozdrawiam,
 
beatko czekam na rellację ze studniówki! na pewno będą zdjęcia więc wklej tu kilka zdjęć!!

mmm to stronka z nosidełkiem które kupiłam,ja mam kolor czerwony,z racji tego że bardzo lubię ten kolor :) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81970829

sandros powodzenia! :)

mokkate my już dosyć dawno wysłaliśmy kartki z tej okazji,więc nie przegapiliśmy :D

dziś jak patrze na temperaturę to nawet ciepło! szykuje się spacerek :D
 
mmm Bardzo dziękuje za namiary :) Napewno skorzystamy :)

Karolinna Szczerze mówiąc,ja również bym się bała,bo nie umiem pływac :( ale mój mąż jest ratownikiem i to on będzie uczył nasze maleństwa pływać :D Bo jednak jest mi troszke żal latem jak wszyscy pływają i mają z tego takąąąą radoche,a ja muszę im tylko zazdrościć :(

A DLA KASI I LESZKA WIEEEELKIE GRATULACJE :)
 
reklama
no to mała sesja ;) :D

ale mi rodzice kupili karuzelkę :) tylko nie wiem czy płakać czy się cieszyć ;)


a tu siłuję się z grawitacją ;D


chwila na odpoczynek :)

 
Do góry