reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
witam kobietki
kurde jak ja wam zazdrosze ze mozeice sobie pracowac..
ja chce juz wrzesien,i isc do pracy,tylkozeby mal przyjeli do przedszkola...
 
reklama
Betii72.... również łączę się z Tobą w smutku.... i chyba wiem co czujesz, wierz mi.... tym bardziej uszka do góry....

Oliwka... ty żyjesz.... oj wieki Cię już nie widziałam.... chyba tak się mijamy, ale jak wrócisz do pracy to chyba po drodze wejdziesz na kawę :-D, mój mały jest w przedszkolu 15 na "piasta"....jestem bardzo zadowolona ....buziaki

Mamaboo.....
"Chciałabym, żeby to forum zawsze istniało. I żeby nasze dzieci kiedyś sobie nawzajem powiedziały :"Ty a nasze matki się na BB poznały" :-D

pomysł całkiem fajny ;-)

Pozdrawiam resztę Pań i ich dzieciaczki....

i małe pozdrowionka od mojego Alexa:cool2:
 

Załączniki

  • bubuś1.JPG
    bubuś1.JPG
    179,6 KB · Wyświetleń: 18
  • olusmam1.JPG
    olusmam1.JPG
    220,1 KB · Wyświetleń: 20
  • smoki3.JPG
    smoki3.JPG
    226,5 KB · Wyświetleń: 16
Witam!
Tak dużo napisałyście że nie wiem co komu napisać.
Śpieszę z wiadomością, że Karolinka nie ma już biegunki, uffff i oby tak pozostało. Dziś zrobiła tylko 2 normalne kupki :-) Je normalnie, wypiła cały kubek rumianku, jest wesoła i łobuzuje tak że :szok::-D

Czarnulka - super te Twoje panienki :tak:Totalne odzwierciedlenie Radka (Wiki) i Twoje (Emilka) ;-):-D Od kiedy macie ten wózek? A tego Sorento już nie macie:confused: Co do kawki do umówimy się może po świętach bo przed to już nie da rady :baffled:.

Diabliczko miło CIę znów widziec! Ale Twój Olo wyrósł :szok::-)

Sandros fajną masz dietkę :-Dprzymusową, ale w Twoim przypadku kompletnie niepotrzebną :no::-)

Monysiu nie wiedziałam że te diety się różnią, ja chyba faktycznie stosowałam tą kopenhaską, schudłam chyba 6 kilo ale miałam po niej niestety jojo jak diabli, może zastosuję kiedyś tą którą Ty polecasz.

Trysiu ślicznego masz przystojniaczka :tak:

Justynka super ta fotusia kwatuszków :tak:wiostna już blisko :-)

MamaBoo na razie nic nie wiem odnośnie mojej pracy i pracy męża, jak coś będzie wiadomo to napiszę, trzymaj za nas kciuki!

Betti przykro mi.

A jutro przyjeżdża do nas moja siostra- chrzestna Karolinki już w ramach świąt, bo na święta wyjeżdżają, więc jutro już mamy pierwszego Zajączka :-)

Buziaki dla wszystkich! Idę przytulić się do m..... :cool2:
 
Hej!!!

Witam się z samego ranka :-);-)Jutro idziemy na chrzciny mojej bratanicy a dzisiaj jadę zrobic sobie paznokcie :-D

A my od tygodnia próbujemy złapać siuski małego na posiew i nici:zawstydzona/y::wściekła/y:Mam nadzieję ze w poniedziałek się uda.

Humorek mam dobry jak nie ma m... Ostatnio ciągle mnie wkurza i jak dalej tak będzie wygladało to ja niewiem...:angry::angry::angry:

sandros - z czego ty się odchudzasz :-D:baffled::sorry2:

Karolinna - ja stawiam na dziewczynkę. Będziesz miała moim zdaniem drugą córeczkę ;-)

mamaboo - gratki że ci się udało z tą pracą w innym dziale :-)Ty mieszkasz ta gdzie mój mąż pracuje :-D

diablica - dawno cie nie było a jaki OLO duży :tak:

Kaska - Tito przystojniacha i podobny do mamusi a ty widzę zeszczuplałaś ;-)

Bodzinko - z Kamilkiem na szczęście wszystko ok nie ma żadnego śladu na główce. Na drugi dzien już guz zaniknął i ten śladzik czerwony

Trysia - a ja mieszkam blisko Świętochłowic a Lipiny to wiem gdzie są ale niestety nieciekawe to miejsce jest.

Luczynko - co tak długo ten twój remont trwa:confused::confused::confused:Odezwij się i pochwal nową kuchnią i pokoikiem Oliwki :-)

Niewiem co miałam jeszcze napisać :dry::sorry2::dry:
 
Chciałabym, żeby to forum zawsze istniało. I żeby nasze dzieci kiedyś sobie nawzajem powiedziały :"Ty a nasze matki się na BB poznały" :-D
O to to to:-):-):-)
Jak znajde linka to Ci podeśle..Może nawet na gg.Lipny nieciekwe, koleżnka ma stamtąd narzeczonego i kiedyś dużżżżżżżo czasu tam spędzałam.Ztrsztą Świętochłowice to kiedyś mój dgugi dom był...Miałąm nawet nadzieje,że do ołtarza pójde z chłopcem z Chropaczowa..Żakochani byliśmu na maksa.Ja nawet go pokochałam, on poza zakochanie nie wyszedł..Mówi się trudno:-)Ale Świony z grupsza znam:-D:-D
Diablica fajny Młody:-D
 
Witam,

W kwesti odchudzania. Chcialabym i moze stracic tak z 5 kg, ale bardziej to chcialabym miec znow umiesniony brzuch... Nie umiem sie jednak zebrac i cwiczyc regularnie... A jogurty - dieta przymus, zupelnie mi nie lezy, ale jakos znikaja te jogurty, narazie az dwa, bo jeden caly dzien jem i zjesc nie umiem...

Wklejam pare zdjec z dzisiejszego spacerku:

0013bv1.jpg


0018bs5.jpg


0020jr0.jpg


0022ea6.jpg


0024dn1.jpg


0027cj8.jpg




0030nc0.jpg




0033vh4.jpg


I troche innych:

0005zg9.jpg


Po ciezkiej pracy, przerwa na lunch:

0007wv0.jpg


Narka
 
Witam się i ja w piękną sobotę. Humorek dzisiaj dopisuje, bo Oskar dał mi się wyspać do 8:30, po czym sam zasnłą na 1,5 o 9 :-)
Potem zrobiłam pyszny obiadek : filety z kurczaka nadziewane serem, pieczarkami i zieloną pietruszką + ziemniaki + sałatka z kapusty pekińskiej. W międzyczasie robiłam babeczki, i byliśmy na spacerku :-) Obrotna jestem :-)
Basiu a gdzie dokładnie ? Na "Zgodzie"?
Sandros śliczne fotki. Boziu ta Twoja córa już jest taka duuuża. A co do brzucha to która z Nas by nie chciała mieć umięśnionego ? :-)
Bodzinka co do Lipin to coś tam słyszałam, ale ja się tam nie zapuszczam :-)
Iza cały czas 3mam kciuki i myślę o Was :-):tak: Oby z AKrolinką było coraz lepiej.
Hej a gdzie jest Gwioletka ????

A to link do fotek z dzisiejszego spacerku :
MamaBoo - Photobucket - Video and Image Hosting
Plus jeden filmik dlaczego Oskar wyglądał jak wyglądał po spacerze :-D
 
reklama
Do góry