reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Justyna jak bede wiedziala napewno to zaraz dam Ci znac :tak: No i przede wszystkim BARDZO DZIEKUJE za zaproszenie :-) Milusio ze o mnie tez pomyslalas:happy2:

Bassienkaw napewno obejrze Twoje fotki zaraz jak dostane maila aktywujacego konto :tak:a co do mnie to az wstyd sie przyzanc ale przy wzroscie 169cm mam az 30 kg do zrzucenia :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ale wierze ze mi sie uda do czerwca-lipca przyszlego roku:tak:

Dziewczyny! ZObaczice jakie bosssskie lozeczko znalazlam na Allegro :happy2:MOja KSiezniczka musi takie miec za pare lat:-p
LITTLE TIKES 2007 ŁÓŻKO WILLA DOMEK NOWOŚĆ! (215495698) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
mmm chyba jednak Cie ubieglam i zlotko moje :-D:-D:-D super ze Grzesiu tak dobrze sie czuje z dziadkami :tak:a z tym wstawaniem to normalne-swieze powietrze, dziecko wypoczete i zadowolone wiec po co tracic dzien na sen :rofl2:
 
NO TO ZŁOTO!!!!!!!!!

ja dziś od 4.40 na nogach. ostatnie pranko. kąpanko i wio do pracy. ledwie na autobus zdążyłam.

luczynka - cena też po byku boska.

mmm - napisz jak Eś reaguje na zwierzątka. ja jestem ciekawa co będzie wyczyniał na wsi Pitrek. kurde a może Wiesie z Titkiem zostawię tam?????
 
Boze, jaka ja dzis mialam fatalna noc :no: Zreszta to juz kolejna z rzedu :wściekła/y:Nie moglam zasnac wiec do 1 siedzialam na kompie, do 2 meczylam sie jeszcze z Oliwia bo strasznie rzucala sie przez sen, to pewnie przez ta trojke ktora sie wyzyna:-(o 5 obudzil mnie komar ktory caly czas mnie kąsał :wściekła/y:zapomnialam wczoraj pierwszy raz wlaczyc RAIDa no i oto efekt, uzeralam sie z nim prawie 45 minut :wściekła/y:a o 6:30 Oliwia zrobila pobudke. I nie bylo mowy o lezeniu w lozeczkuy i zabawie bo darla sie jakby obdzierali ja ze skory :wściekła/y:A ja padam na pysk :-(

Dobrze ze mam chpciaz SREBRO na pocieszenie :-)

Kaska no cena faktycznie bosssska :baffled:
 
hej
karolinna:happy: zapomniałam właśnie jeszcze taxi jest :happy::-)
justyna kurde akurat teraz sie przyplątała ta różyczka paskudna gdzy na dworze upał:wściekła/y: szybkiego powrotu do zdrówka Liwka ;-)
luszczynka juz ci powiem że wole te wstawanie niż te cierpienia bo tak to nazywam ,te upały to jakiś koszmar .

Chciałam wstawić zdięcia ale znów ni mam pointa bo system mi chyba mąż źle wgrał bo go nie mam nigdzie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:szlag mnie trafi :wściekła/y::wściekła/y:
 
Wita następna pogryziona przez komary.

Noce to koszmarki taki upał że hej.

Mała się rzuca budzi pies chodzi po mieszkaniu tragedia.

Małż nie umie spać przy otwartym oknie ja nad ranem je otwieram potem zamykam bo tez spać nie mogę.


Łózko piękne cena też niezła. I szkoda że tylk na kilka lat bo malutkie.


Brąz mój
 
hej !!!!

ale jest mi źle jak patrzę na tą moją malusię, okropnie w nocy płakała i potem godzinę dmuchałam jej po brzuszku bo ją tak swędziało :-( !!! Rano przebudziła sie znów z gorączką i spi dalej :-( Teraz ja jestem w pracy a P z nią został !!!!

Basienka sprobuję wieczorem jeszcze raz !!! Pewnie coś pokiełbasiłam !!!

Luczynka no jakże bym mogła o Tobie zapomnieć albo CIebie pominąć :-D

Dziewczyny ja Was WSZYSTKIE zapraszam bez wyjątku !!!

na dzień dzisiejszy wiem że będzie
- Czarnulkowa rodzinka
- Kaśki76
- Kubusiowa z chłopakami
- Ewciki
- Sandrosiki
- Diablica i Olo ( pomimo że nie potwierdziła to nie ma wyjścia jako sąsiadka:-D)
- Karola i Mokate i Luczynka i Oliwka ???
- Ewcik

no i mam nadzieję że o nikim nie zapomniałam :dull:
 
reklama
Do góry