reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze śląska i okolic

reklama
Doggi w Poznaniu faktycznie ładnie byłam tam kiedyś 3 tyg i podobało mi sie :-) ale z takimi brzuszkami troche niewygodnie na taką podróż.

Ale z maluszkami moze sie kiedyś spotkamy razem np we Wrocławiu?
 
Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie i na prawdę chętnie bym sie wybrała bo nie mam aż tak daleko ale niestety termin mam zajęty, jak wcześniej pisałam po prostu przegapiłam sprawę.
 
dziewczynki nie odzywałam sie do ostatniej chwili bo mieliśmy niepewną sytuacje jeśli chodzi o czas :( i niestety nie uda mi się dojechać bo M ma jakąś konferencje w sobote i niedziele:wściekła/y:

Eh strasznie załuje :( :no:
 
Doggi w Poznaniu faktycznie ładnie byłam tam kiedyś 3 tyg i podobało mi sie :-) ale z takimi brzuszkami troche niewygodnie na taką podróż.

Ale z maluszkami moze sie kiedyś spotkamy razem np we Wrocławiu?

Ja po rozpakowaniu siebie, będę nie tak daleko od wroclove mieszkac ;) więc jest to jakaś opcja :D
 
Doggi super ja mam do Wrocka jakieś 200km :-)

Ok dziewczyny to pewne są 3 osoby:
Traschka, Aaga i ja :-)

Misialina
da mi znać sms-em w sobote, to zależy jak się bedzie czuła.

Renotka, Asinka, Ironia :-( szkoda ale liczę na spotkanie po rozpakowaniu z maluszkami :-)
 
Traschka czy popozycja zabrania sie z Tobą z Bielska do Pszczyny nadal aktualna? Tak jak sie spodziewalam jedziemy jutro do Bielska wiec szczerze powiedziawszy byłoby mi na reke zabrac sie z tobą, a poźniej M. odebrałby mnie w drodze powrotnej do domu
 
Dziewczyny ja tylko na moment, napisać, ze nie dam rady jutro przyjechać do Was :-(
Jakieś cholerstwo nas wzieło, mnie na szczęście mniej ale mój M. całą noc wymiotował i biegunke miał a mnie dzis łamie w stawach i głowa boli jak cholera... nie wiem co to ale wyglądamy źle a czujemy sie ..............

kurde a tak sie cieszyłam na to spotkanie........... bardzo was przepraszam ale siła wyższa.............
 
reklama
Do góry