reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze śląska i okolic

reklama
my chcemy w lipcu lub sierpniu ( u nas są chrzciny w ostatnią niedziele każdego m-ca) a we wrześniu moze na kilka dni w góry uda sie nam skoczyć
biggrin.gif
oczywiście w Beskidy Śląskie
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Ironia - ambitnie z tym objazdem. :-)
A z chrzcinami to wietrzę problemy - poza czysto formalnymi również z brakiem kandydatów na chrzestnych - osoby, o których myślałam ( chciałam dwóch ojców ) się zupełnie nie sprawdziły jak do tej pory jako pomocnicy, jeden z nich być może nawet nie wie, że za 2 miesiące pojawi się Młoda - nie odezwał się do mnie jakoś od października poza życzeniami świątecznymi :-(
 
napisałam wiadomosc do kolezaki ktora mieszka w Pszczynie z pytaniem o fajna kawiarneke bo chyba do konca nie mamy ustalonego miejasca. kati pisała o dolce vita, ale nie wiem czy na tym staneło. No w kazdym razie wklejam odpowiedz od kolezaki co by czegos nie przekrecic:
"Dolce Vita jest chyba najfajniejsza, zwłaszcza ta na Rynku - Piano Nobile na wprost Urzędu Miejskiego
7
(bo jest jeszcze jedna kawałek od Rynku). Poza tym jest Telemann przy wejściu do Parku (lody, naleśniki), pijalnia soków i Stara Piekarnia (drogo jak diabli). Przejrzyj internet, bo wszystkie te knajpy mają swoją stronę, można zapoznać się z menu
1
. Oprócz tego jest Wodna Wieża z super widokiem na Pszczynę, ale tam ciężko o wolne miejsce. Moim zdaniem najlepszy wybór to Piano Nobile Dolce Vity".

Mysle, ze jezeli nie mamy innych propozycji to mogłybysmy faktycznie skorzystac z tej podpowiedzi i zdecydowac sie na piano Nobile Dolce Vity, co wy na to?
 
jasne ja jestem "za" taką opcją
mój M. jest zadowolony z wyjazdu, mówie mu czy pójdzie po fotografować park i czy nie za długo mnie nie będzie powiedział, ze raczej to ja bedę na niego czekać i ze mamy sie nie spieszyć :-)
 
forever no widzisz, jak do swojego czasu przejazdu dodasz 45 min trasy Katowice-Bielsko to akurat idealnie wychodzi 3,5h:)

aaga jak dla mnie bomba, może być dolce vita skoro jest na rynku, przynajmniej łatwo trafić!

ja miałam w lipcu jechać do Gdańska na kursy ale jednak je sobie odpuszczę. Nie wyobrażam sobie 12h drogi z miesięcznym maluchem, choć organizwatorka kursów jest bardzo zdziwiona, że mnie nie będzie. Jak twierdzi - dla chcącego nic trudnego. Mam ochotę ugryźć ją w tyłek!
 
Traschka - ale teraz to by mi się już po prostu nie chciało tak pędzić... :tak: No faktycznie do Gdańska od Ciebie to kawał z maluchem i to raczej nie na jeden dzień trasa.:-( Dobrze, że Wawa jest po środku :-)
 
Witam

Dziekuję dziwczynom za zaproszenie do was i w końcu mam więcej czasu żeby tutaj dołączyć.

Ale wy macie już konkretne plany przyszłościowe zwłaszcza chrzcinowe. Ja nie myslałam jeszcze nad terminem jedynie podobnie jak forever mam problem z wyborem. Jakoś nie mogę znaleźć nikogo na ojca chrzestnego, do kogo bym miała 100% pewności że będzie małego widywał np. raz w rok. Myślałam, że będzie łatwiej z tą decyzją ale nie chcę wybierać tylko pod wpływem chwilowego impulsu i faktu, że akurat teraz utrzymujemy kontakt. Oj będzie ciężko z decyzją.
 
reklama
Dziewczyny to która potwierdza obecność na naszym spotkaniu w Pszczynie:

1. JA- na pewno :-)

MISIALINA MY CIĘ ZABIERZEMY, ALE TO JESZCZE DOGADAMY JUTRO NA SPOTKANIU

DOPISUJCIE SIĘ
 
Do góry