reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

KASIEk83-ja tez nie sciagam,znaczy tak lekko to robie bo on sobie nie da i mi jakos to nie wychodzi:baffled::baffled:
Ale wiesz kiedy Kuba mila zapalenie siusiaka i lekarz mnie wyslal do chirurga dzieciecego od tych spraw i on powiedzila ze jest wszystko ok,sciagnal mu troche tej skorki ,ale on to wiedzila jak zrobic:-Di powiedzial ze on ma lekka wlasnie stulejke ale tak moga chlopcy miec do 11 roku zycia:tak:wiec nie martw sie na zapas:-)
 
reklama
Dziendobry

Nam dzis dzieci pozwolily pospac do 9 :szok:

kasiek - u mnie Kubus ma powazna stulejke, tu jak nas wyslali do chirurga to kazali czekac do 12 roku zycia, z czym sie nie zgadzam, w PL powiedzieli, zeby duzo masowac i naciagac, ale on sobie nie pozwala juz, i teraz w maju planujemy wyjazd na dluzej wiec zalatwie sprawe w klinice

niunka - raczej nie, na razie moj B wymieka z 3 dzidzia
 
Witam dziewczyny:-)
wysłałam chłopaków na boisko to mogę spokojnie poczytać posty;-)
kasia83 bardzo Ci współczuję ale uwierz mi WIARA CZYNI CUDA a z tego co napisałaś to Ty tą wiarę masz:tak:, byle Twoja mama się nie poddała to będzie dobrze:tak:

dziewczyny tak czytałam do tej pory o Waszych przeprowadzkach, że w końcu i ja się zdecydowałam :-):tak:wczoraj ogladałam moją nową chatkę, wprawdzie jeszcze nie wykończona ale już oglądałam:tak:
w końcu będę mieszkać w europejskich warunkach a w nie w norze w której popada się w depresje:-(
znajomi mówią, że i tak mamy super warunki ale w takim razie nie chcę sobie wyobrażać w jakich oni mieszkają:no:
zaskoczyło mnie w tej chacie to, że każda sypialnia ma swoją łazienkę:tak:
kurcze będę miała prywatną łązienkę:-D landlord powiedział, że za 2-3 tygodnie przywiozą trawnik do ogrodu:tak::-D że do miesiąca mieszkania powinny być do oddania(a są tam 4):tak: było by super, na święta mielibyśmy już normalne warunki:tak:no i będziemy pierwszymi lokatorami:-) wszysko nowiutkie:tak:
z tego co wiem to jeszcze jedna chata jest wolna a nawet nie wiem czy nie dwie, jak by któraś chciała mogę dać namiary:tak:
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki!!!Po bardzooooooooooooooooo dlugiej przerwie wrescie postanowilam cos napisac!!!Najpierw sobie troche poczytalam zeby byc na bierzaca!!!!P pierwze witam wszystkie ''stare'' i ''nowe'' mamuski i waze pociechy!!!Nie bede pisac co u mnie bo nic ciekawego nie slychac!!!Wszystko po staremu!!
Pewnie nie ktore wiedza ze mialam jesne pasemka a dzis cos mnie szarpnelo i farbnelam sie na braz!!!!!Juz tego zaluje ale trudno stalo sie!!!
Kasiek83-wszystko bedzie ok,napewno!!!!!!!
Postaram sie naskrobac cos jutro!
Kamalodz-ty szykuj jakas parapetowe-nie wykrecisz sie
Pozdrawiam!!!!:-):-D
 
Asiunia ale ty po dupsku dostaniesz. Gdzie się podziewałaś.??Imprezka była i cię ominęła bo się nie zjawiłaś. A było ciekawie, nie dziewczynki. czekam koniecznie na poprawkę...
Byliśmy dzisiaj w Hull w oceanarium. Trochę byłam roczarowana, bo tylko jedno duże akwarium było i mało mniejszych. W Londynie jest dużo ciekawsze oceanarium. No ale było miło...Teściowej się chyba też podobało.:-):-):-)
Edytka miłego pluskania się...
dziewczynki miłej niedzieli
 
No bardzo jestem ciekawa ktora by do mnie przyjechala:-p. Tyle razy proponowalam spotkanie w Leeds to tylko Madzia byla chetna:tak:
 
no mu bylismy dzis na basenie , ale Szymek ryczal, biedak tak sie przestraszyl tych krzykow ze nie mozna bylo go uspokoic.Fabianek tez polakal ale byl nieco dzielniejszy:-)potem chlopakom sie juz spodobalo ale zaraz musielismy sie zwijac.
Fajnie bylo tylko ze krotko.
a no i wlasnie rano bylam u Aski na kawie a teraz
masz ci baba klops, Aska to niezle cie szurnelo, jak rano bylas w pasemkach w nagle braz, nic nie mowilas ze chcesz farbowac.:confused:

Kasiek- no prosze mowisz wymieka:-D
Marzena- no to chyba mozna gratulowac mieszkanka, a na jakim BD?
Kama - ja sie pisze napewno dojade.:-)
 
Witam:biggrin2:
dziewczyny ja dopiero wstałam:szok: w zasadzie to nie wstałam tylko siedze z laptopem i kawusią w wyrku:-p
pooglądaliśmy sobie prawie do drugiej w nocy filmy a koło czwartej mieliśmy pobudke:-(mój Damian strasznie wymiotował:-(najpierw załatwił swoje łóżko a potem nasze:-(no ale na całe szczęście to nic poważnego, obudził się zdrowiutki jak by nic takiego mu się nie przydarzyło:tak:
Witaj asiunia:-)
Madzia ja nawet nie wiedziałm, ze jest tu gdzies jakieś oceanarium:no: no ale jeszcze pewnie dużo nie wiem:-p
doris jask napisałaś "Gdynia" to tak jakoś mi mocniej serduszko zabiło:-(cholercia jak ja jeszcze cholernie tęsknie:-(
niunka mieszkanko jest na czwórce, blisko asdy:tak:no mam nadzieję, że nic po drodze nie wypali:no: i będziemy tam mieszkać:tak:ale obiecuję, że jak się tam przeprowadzę napewno zorganizuję dla Was babską imprezkę:-):tak:
 
reklama
Hej laski, wpadłam tylko na sekundę, bo nie mam siły.
Wczoraj w Leeds na maksa nas przewiało i zdychamy, więc na razie mnie nie będzie, bo aż mnie się we łbie kołuje. Gorączki i K jutro do pracy nie idzie, wiec porażka na maksa z nami od wczoraj.
Buziaki wam megaśne, i Edytka dzięki za telefon :*:-)
 
Do góry