reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Nic nie mów, aż widzę Dorotka co się za oknem dzieje, to mam ciarki, ale obiecałam, więc jadę :-)
Kasiek, ty się nie łam, czasem i taki samonty dzień jest nam potrzebny, znajdź w tym i dobre strony ;-):-)
Dobra ja się szykuję laseczki i życzę wam '' ciepłego dzionka " ;-):-)
 
reklama
to znalałam laseczki:-)

01.12.2008 - 06.12.2008 Ratusz - Wystawa Krótka historia Polaków
01.12.2008- 04.12.2008 14.00 lub 19.00 Bradford Playhouse -
Projekcja filmu ‘Katyń' £3 - więcej informacji pod numerem telefonu 07847610444
Piątek 05.12.2008 12.00-18.00 Ratusz - spotkania z związkami zawodowymi, doradztwo mieszkaniowe, Education Bradford, NHS, Sharing Voices, prawnicy dla wszystkich Polaków a zwłaszcza nowoprzybyłych.

18.00 Bradford Cathedral - Wystawa Szopek
Sobota 06.12.2008 10.00-12.00 Szkoła zaprasza do Ratusza Bradford!!
16.00-21.00 Temple Row Keighley

Cały tydzień poświęcony historii, kulturze, informacjii, dla wszystkich!!
Dalsze informacje 07847610444 lub pomoczpwb@yahoo.co.uk
 
Hehe Doris ale mnie zarzucilas pytaniami :-) na leeds-manchester.pl wyczytalam o tym filmie. rok temu ja bylam na 3 polskich filmach tutaj w tym kinie kolo biblioteki gdzie jest tez imax kino i mysle ze teraz tez tu bedzie ten film, narazie wiem tylko o Katyniu,
A o polskim tygodniu podobno mowil ksiadz i kolezanka mi przekazala ale nigdzie nie mozna o tym wyczytac dzis ja wezme na wypytki jak przyjedzie.
 
Witam
ale pogoda , ja myslalam ze mgla opdanie i wyjdzie sloneczko co bedzie mozna isc na spacerek a tu dupa:-(
Sylwia- a ile kosztuje takie prywatne usg? Ja to bym chciala isc na jakas kontrole do ginekologa ale jak bedzie drogo to sie wstrzymam i pojde w polsce.

Synek spi a ja oczywiscie sprzatam, kurcze cisagle cos , to prasowanie to sprztanie to obiad i tak wkolko:wściekła/y:
 
MARZENA-dzieki aaaaaaaaaa To na Polska wystawe moj Kuba idzie za tydzien do Ratusza,dzisiaj wlasnie w polskiej szkole o tym mowili:-):-)no to dobrze przynajmiej bedzie mial lekcje z historii o polsce:tak:
KASIEK83-WIEM o jakim kinie mowisz:-)
niunka-taka nasza dola:tak:sprzatanie ,gotowanie,przewijanie......:-D:-D:-D:-D
 
dorota- ale ja tak nie chce do konca zycia:no::no::no::no:. Chyba musze sie rozejrzec za jakim bogatym staruszkiem co bedzie mial obsuge w domku:-p:-p:-D
 
reklama
Brydka my w czwartek jedziemy do konsulatu:tak:

Niuńka ta klinika do której ja idę to chyba tylko dla ciężarnych jest. Ja płaciłam 95Ł ale tylko za usg bez wizyty u ginekologa:sorry:
 
Do góry