reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hej
Nojaniewiem ja to tak za bardzo nie pomoge bo nie karmilam zbyt wiele ale jadlam np kanapki z maslem i dzemem brzoskwiniowym albo wisniowym a na obiad np kluski z serem i dzemem:-D, rosolek z makaronem tez mozesz jesc...no i chyba tyle z tego wiem:-D aaaaaaaaaa ryz chyba tez z dzemem jadlam generalnie jadlam chyba wszystko co mozna zjesc z dzemem no i gotowane miesko...

hehe maz chodzi i szuka pilota bo Milenka go gdzies posiala wczoraj:-D:-D:-D:-D

no nic zmykam bo mam pranie i prasowanie a Milenka u babci wiec musze korzystac:-D:-D milego wieczorku
 
reklama
hej laski Rena ales zabawnie wszystko napisała :-D:-D:-Dale ja tez wcinałam dżem truskawkowy ze wszystkim co sie dało haaaaaaaa

Nojaniewiem ja karmiłam piersia 4 miesiace moja mala i jadlam ne tylko wedlinke chuda ale i ser zółty pomidory omlety jajecznice na boczku ,nie wolno jesc kapusty bo dziecko bedzie miało wzdęcia
na obiad to miesko gotowane lub pieczone w rekawie foliowym w piekarniku mozesz jesc sałate zielona z pomidorem i smietanka do tego przyprawy i ziemnieczki i git mozesz tez buraki jesc bo marchewki to ja tez juz pózniej mialam powyzej siebie
owoce jak najbardziej tylko nie cytrusy i nie pestkowe czyli pomarancze i mandarynki greifruty wisnie czeresnie sliwki brzoskwinie nektarynki odpadaja , jabłka kiwi to ja jadłam nawet gruszki
a na kolacje to róznie tez było serki jogurty zupki nawet jadłam wszystkie jakie mozesz wymyslec pomidorowa ziemniaczana najlepiej jak bedzie duzo warzyw:tak::tak::tak: jakby co to zawsze mozesz pytac jakbys chciala co zjesc a i nie pij gazowanego bo tez dziecko bedzie płakac:tak::tak::tak:
 
czesc mamuski!!!
witam sie i ja w czwartkowy dzien.
wczoraj mnie nie było na bb bo cały dzien bylam na mieście,miałam pare spraw urzedowych do załatwienia a popoludniu umówiłam sie z dziewczynami z byłej pracy na kawkę w knajpie.było super!!!;-)fajnie sie tak czasem spotkać i poplotkować.:tak:;-)
a dzis pogoda u nas w kratkę raz swieci słonce a raz jest ponuro i strasznie zimno.:wściekła/y:
moje dzieci spią, m pojechal po krystiana do szkoły,pranie mi sie kreci,posprzątane już mam i teraz odpoczywam.z m nie mieliśmy dzis żadnego pomysłu na obiad i stwierdziliśmy ze zjemy pizze wiec dzis mam luz od kuchni.;-)

miłego dnia.



nojaniewiem-ja niestety nie pomogę bo ja nie karmiłam piersią.
ale widze ze dziewczyny Ci tu juz napisały co możesz jesc a czego nie.
a jak mikołajek??dalej taki grzeczny???a ty jak sie czujesz?
 
ja tylko przelotem nocke miałam koszmarna lenka marudziła płakała nie chciala spac wymiotowała nawet no i niestety z rana d lekarza bo nawet jesc nie chce mi nic w nocy dostała gorączke i ostatnie mleko wypiła w nocy i do tej pory nic nie chce wziąśc do buzi juz mam dosc antybiotyki niestety dostała no i syropki katar z nosa leci jak cholera no ale cóz jakos trzeba przebolec spadam obiad jakis zjesc no i spróbuje lence cos wcisnac bo nawet picia nie chce mi sie chycic :-:)-:)-(
 
HEJKA:-):-):-)
Ja tylko na chwileczke bo zaraz do pracy spadam:no:
NOJANIEWIEM ja swoje dzieci karmilam dośc długo bo synka 10 m a córeczkę 19 także coś niecoś mogę Ci poradzić i nie do końca zgodziłabym się z Iwcik że aż tak wszystko można jeśc.Na pewno odpada fasola groch i świeża kapusta no i napoje gazowane a co do reszty trzeba powoli wprowadzać określone produkty i obserwowac dziecko czy ma kolki czy nie.ja na przykład niemogłam dużo rzeczy jeśc a zwłaszcza nabiału bo mała miała bóle brzuszka ale moja koleżanka jadła dosłownie wszystko łącznie z kapustą i dziecku nic nie było.
IWCIK dużo zdrówka dla Lenki oby szybko jej przeszło.
LIDKA a widzisz jak człowiek lepiej się czuje jak pójdzie do ludzi fajnie jest tak poplotkować z kolezankami.
U mnie wszystko oki.M siedzi w domu gotuje obiady a ja tylko na gotowe he he tylko w pracy mam troszkę stresik wiadomo jak to jest na stanowisku kierowniczym:wściekła/y::no:
 
ANEK M no wlasnie uwazam na to co jem, same gotowane i lekkostrawne rzeczy. i juz sie nie moge doczekac kiedy bede mogla zjesc kawalek pizzy :D . no ale coś za coś :")

lidka r- ja powoli dochodze do siebie, sił coraz więcej, takze wszystko na dobrej drodze. A Mikołajek nie zapeszać to Aniołek , taki grzeczniutki. teraz lezy sobie cichutko w łóżeczku i obserwuje świat :). jutro zaczne go werandować w końcu i niedlugo jak bedzie ładna pogoda wybierzemy sie na spacer . a właśnie! przez jaki czas i po ile minut go werandować, a potem pierwszy spacer na jak długo ?
Pozdrawiam Mamuśki :-)
 
nojaniewiem wiem co czujesz bo ja karmilam rok, to schudlam. i chyba nigdy tak zdrowo nie jadlam.

napisze co jadlam,
np Filet z kurczaka zmielony, i robilam z tego kotlety dalam troszke jajka (bo Martynka na poczaktu nie tolerowala jaj ale moze u Ciebie bedzie ok?). czyli filet zmielony jajo, maka, obtoczylam w mące i na wodzie gotowalam. do tego zrobilam sos z maki i smietany. dodalam koperek i juz. albo nakta pietruszki.
szynka gotowana ogolnie mieso gotowane
buraczki gotowane
filet z kurczaka gotowany
zupy to rosół, pozniej pomidorowa, jarzynowa (jak miala tak ze 3mce to powoli dawalam jeden skladnik wiecej do zupy np selera) krupnik.
jadlam duzo ryzu

jak mi sie przypomni to jeszcze cos tu dopisze.
 
hej ja tylko na chwilke bo lenka spi a jak długo to nie wiem bo po 15 min zasypia kaszle kastar i wymiotuje wszystkim czym sie da tylko zakaszle i juz wogóle nie cchce jesc a jak zje to gora pół godziny i zwraca w nocy do 3 nie spalam nawet przez sen nie chciała wypic mleka wiec jak o 19 wypila mleko i je zaraz oddała tak cała noc nic nie wzieła do buzi az do rana 8 wypiła mleko i tez zwróicła :-:)-:)-(wiec jest ciezko i jestem mega zmeczona :baffled::baffled::baffled::baffled:tyle dobrze ze antybiotyku nie zwraca i oby szybko zaczął dzialac bo zwariuje:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
hejka mamuski:-D:-D
a gdzie Wy sie wszystkie pochowalyscie????????????:szok::szok::szok::szok::szok:

no ja pragne zameldowac ze mamy juz w sumie 4 zabki:szok::szok: wczoraj wyszly 2 gorne jedyneczki rano 1 a wieczorem druga i od razu Milenka zaczela nimi zgrzytac:-D:-D:-D

dzis wybralismy sie do tesciowej trasa ok 20 km i nie moglam uwierzyc ze nie bylo niespodzianek:-D:-D:-D tyle ze przelozylismy fotelik na przednie siedzenie nawet zapomnialam o plasterku na pepek:no::no::no::no: Milence sie podobalo i nie miala nawet mdlosci:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::szok::szok::szok: wiec moze nie bede musiala rezygnowac z pracy:no::no::no:

no nic zmykam i pewnie nie predko zagladne bo od wtorku maz ma wolne :-D:-D:-D

trzymajcie sie cieplutko i zdrowka...szczegolnie dla Was Iwcik i dla Lenki mam nadzieje ze u Was troche lepiej bo z tego co pisalas to nie wesolo:no::no::no:

buziaki:-):-)
 
Do góry