reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hej laski

wróciłam wczoraj wieczorem z mandatem na czole :-D:-D:-Dale czasu brak na kompa niestety lenka wrócila chora ma kaszel mokry i z noska jej leci cale szczescie ze jak narazie nie ma gorączki wiec dałam jej tylko witaminki no i panadol zeby infekcja sie nie rozniosla zobaczymy co bedzie jutro , koniec fari urlop super udany nawet dukan przetrwał:-D:-D:-Dnie dałam sie skusic na nic zakazanego:-D:-D:-Dwiec jest super:-):-):-)
widze ze laski sie pokazaly no i mam nadzieje ze tak zostanie:tak::tak::tak::tak:
jutro sie odezwe a teraz spadam pod prysznic i musze odespac troche bo na sląśku non stop do 12 lub 2 sie siedzialo:-):-):-)
 
reklama
Witam , mam ogromna prosbe !! zna moze ktoras z Was numer telefonu do
Poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej dla dzieci na ul Fredry ? w internecie podaje same nieaktualbe telefony albo polaczenie nie moze byc zrealizowane :sorry2: z administracji podali mi numer 8613625 ale tak jak mowie nie moge sie dodzwonic :no:

chyba ze nie musze dzwonic i wczesniej sie umawiac jezeli w sobote na izbie przyjec dostalam skierowanie zeby przyjechac na dany dzien ?

za jakakolwiek informacje bede wdzieczna ;-)
 
hej kobietki!!
witam sie w sloneczny ponedziałek,pogoda u nas jest jak na wiosne na termometrze plus 7*i słoneczko ladnie świeci.:tak:
a ja od rana na nogach(dosyć tego dobrego)ferie sie skończyły :-(i trzeba rano wstawac i dziecko do szkoly odwozić.
ja zaraz zmykam po krystiana,dzieci mi spią,m w pracy,ja obiad mam z wczoraj wiec nie musze stać przy garach.posprzątane juz mam,pranie mi sie kreci a ja odpoczywam.:tak:;-)

miłego dnia.:-)


iwicik-no na reszcie jesteś:tak:stęskniłam sie za tobą;-)
fajnie że wyjazd sie udał.
dużo zdrówka dla lenki życzę oby sie żadne choróbsko do niej nie przyplątało.


polna N-ja mam nr.taki do rejestracji na fredry(ale nie wiem czy jest aktualny bo dawno tam nie dzwoniłam)17 86 13 600
 
Hej laski

Polna jak milo cie widziec a na fredry to naprawde cieżko sie dodzwonic :tak::tak::tak:

Lidka mi tez was brakowalo:-) ale jakos nie bylo czasu wpasc na ślasku na BB wiecznie gdzies jechałam albo cos robilam :tak::tak::tak:ale teraz juz bede na bierząco:tak::tak::tak:

No a ja od rana sprzatam niestety po tygodniu jaki mój chłop zostawił balagan bo stwierdzil ze nie mial czasu sprzatac:-D:-D:-Da jutro spodziewam sie gosci wiec trzeba było ogarnąć chałpe jeszcze pranie musze zrobic i prasowanie ale to jutro bo jeszcze nawet nie rozpakowałam walizek:-D
Lenka kaszle strasznie ale smaruje ja mascia wygrzewajaca i daje syropek moze przejdzie jak narazie goraczki brak wiec nie ide z nia do lekarza:no: zobaczymy co sie bedzie dzialo:tak:
 
Iwcik zdrowka dla Lenki ;-) czasem wchodzilam i czytalam co robicie :-p

Na fredry sie nie dodzwonilam , po 18 byl sygnal ale nikt nie odbieral :sorry2:dalam mojemu tacie skierowanie zeby zapisal Ale bo mial jechac jutro do Rezszowa ale powiedzial ze moze i dzis wiec mam z glowy :tak:

Ta poradnia jest na NFZ czy trzeba za wizyty placic ? mamy isc do Grzegorza Inglota !!

zycze Milego Dnia ;-)
 
cześć kobietki!!!
witam sie i ja w słoneczny dzien.
na dworze super pogoda wiec spacerek musiał być musowo,teraz dzieci mi spią,m pojechał po krystiana do szkoły a ja jestem w trakcie gotowania obiadu:tak:

miłego dnia:-)

iwicik-oby lence jak najszybciej przeszedł ten kaszel.
buziaki dla niej i maksia.

pola N-poradnia jest na nfz:tak:
 
hej laski ja na chwile pranie robie i prasowanie mnie jeszcze czeka ale jakos mi sie nie chce heeeeeee:-D:-D:-D

LENKA nadal kaszle jak cholera no i nie wiem co robic czy isc z nia do lekarza czy nie wsumie to goraczki nadal nie ma:confused::confused::confused:
 
reklama
Witam sie z Wami Mamami :)
mój Synek właśnie usnął, wiec chwilka czasu dla siebie.
Mam do Was pytanie, tzn do tych, które karmia piersią. Co jadłyście na początku >? wiem ze w internecie jest duzo artykulow na temat diety matki karmiacej, ale jak zauwazylyscie w jednym pisze ze cos mozna a w drugim ze nie i nie wiadomo na ktorym sie opierac. Podajcie prosze jakies propozycje co na sniadanie, co na kanapke, co na obiad , jakie warzywa , owoce ? bo jak narazie jem tylko szynke i serek na kanapce, a na obiad rozne gotowane miesa i ziemniaki , surowka z marchwi. No i powoli mi sie to wszystko nudzi, zjadlabym cos innego a nie wiem co :)
 
Do góry