reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

witam mamuski :)
W koncu sloneczko wyszło chociaz nie wiem czy dla ciezarnych to tak super hehe
Iwcik dziewczyno ty idz do lekarza Antek ma racje moze to byc zatrucie pokarmowe, oby nie, wymiotujesz jestes opuchnieta moja mama miala identyczne objawy na zatrucie. Narazie wrzuce wam moj brzuchol hehe bo na buzi tez bomba sie zrobilam hehe pokaze wam ok 20 kg do przodu chociaz maly juz chyba tez niezle wazy bo dzis jak spałam i on tez lezał mi na jakims narzadzie i cholernie mnie boli teraz.
te dwa zdjatka to z wczoraj czyli 33 tydz i 6 dni a to w swetrze to jakis chyba byl 25 tydz.
Czytam te wasze odpowiedzi na temat rzeszowskich szpitali i kurcze ciesze sie strasznie ze rodze w wawie. Zreszta zauwazylam taka tendencje ze jak mowie znajomym z RZeszowa ze bede rodzic w wawie to odpowiadają że "no to super, bo tutatj mialabys gorzej".
Ja niestety nie mam jakis opowieści smiesznych z moim P moje słonko jak jest podpite to łapie doła pośmiac sie nie posmieje wtedy. Zreszta jestesmy krotko ze soba pewnie kiedys sie wydarza jeszcze jakies komiczne sytuacje :):)
pozdrawiam was dziewczynki :):)
 

Załączniki

  • SNC00023.jpg
    SNC00023.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 16
reklama
hej dziewuszki

rano maz zawitał juz o 7.30 do domu wiec trzeba było wstac troche mi sie nie chcialo bo jakas nie wyspana chodze połozyłam sie wczoraj dopiero po 1 ale i tak musialam wstac i maksia wyszykowac do szkoly dobrze ze jutro koniec bo naprawde jakos ostatnio mi sie nie chce wstawac z rana :-:)-:)-:)-(
Zjadłam lekkie sniadanko z mezem on poszedł spac a ja wziełam sie za sprzatanie i pranie , no i pasuje o obiadku pomyslec
Dzisiaj czuje sie jak narazie lepiej zobaczymy co bedzie dalej jak mi nie przejdzie to w piatek i tak jade do rzeszowa to zajade do szpitala do mojego lekarza i mu powiem bo jak tak bedzie to sie jeszcze odwodnie abo co nazdziwiam:baffled::baffled::baffled:

ale napiłabym sie kawy tylko ze cholernie boje sie ze mi znów żołądek ruszy wiec moze to nie jest dobry pomysł zebym sobie zrobiła:confused::confused::confused:



Kolumnea jaki ty masz duzy brzuszek łał napewno malenstwo wazy juz ok2 kg wiec nie dziw sie bo ja tez jak rano wstaje to cos mnie boli bo naciska mała :tak::tak:

ANEK widze ze praca cie pochłoneła ale to dobrze ze masz prace lepsze to niz siedzenie w domu a i kilka groszy wiecej w kieszeni :tak::tak::tak:
 
czesc mamuski!!!
witam sie i ja w troszke lepszym humorku.słoneczko swieci tylko strasznie wieje ale spacer dzis musowo musi byc.mój m ma dzis wolne wiec zajmie sie malymi raczkami a ja bede miał wiecej czasu dla siebie.miałam w planach dzis na cały dzien na miasto na zakupy jechac ale cholernie mi sie nie chce:no:jak narazie glowe umyłam i zasiadłam na bb.m z krystiankiem na zakupy pojechał a dzieciaki spią a ja musze ruszyc cztery litery i wziąsc sie za obiad.

iwicik-kochana koniecznie zadz.do lekarza takie wymoty nie sa dobre.lepiej na zimne dmuchac.a lenka przynajmniej 5 tygodni niech bedzie jeszcze w twoim brzuszku.

anek-witaj kochana.
zazdroszcze Ci ze sie wyrwałas do pracy.ja też już bym chciała wrucic do pracy ale jak narazie jest to nie możliwe:no::-(

kolumnea-no,brzuszek masz już duży ale kochany!!!
jeszce poprosimy o zdięcie buzi:tak:
 
lidka my budujemy dom, a raczej wybudowalismy i teraz wykańczamy:) A moja teściowanie nie zawsze taka wredna, czasem sie zajmie np. dzisaj kosiłam trawnik to go wzięła do swojej siostry i 2 godziny byli, więc nie jest źle.
kolumnea piękny brzusio, a buzię to czemu ucięłaś? Pokaż się :)
Iwcik zdrówka!

no i nie popiszę bo Igorek sie obudził i cos na obiad trzeba wymyśleć, a pojęcia nie mam co i na dodatek mi sie nie chce....
 
hej laski

dzwoniłam dzisiaj do lekarza i mówilam mu jak jest powiedział ze jak tak bedzie dalej to zebym przyszla do szpitala i mam zwracac uwage na skurcze czy nie sa czestsze od poprzednich a ja jakos o tym nie pomyslałam:confused::confused: ale nie zapeszajac to dzisiaj nie wymiotowałam tylko zgaga doskwiera ale byłam w aptece i kupiłam renni mietowe wiec myslae ze dam rade no i zapas mleka haaa:-D:-D:-Dbo ostatnio to tez duzo go pije i 3 litry to czasem mało na dwa dni:-D:-D:-D
 
iwicik-no to super ze już cie nie męczy,a co z tymi skurczami?miałas czestrze?
no i dobrze ze zadzwoniłas przynajmniej wiesz na czym stoisz.
a nie wybierasz sie może juro na rzeszów?bo ja mam w planach poszalec po sklepach,może sie przyłączysz;-)

a moje dzieci spia tylko krystek jeszcze szaleje.a ja go mecze zeby mi pozwolil strupka zedrzec(bo uwielbiam)z łokcia o on mi nie chce dac:no::-(

spokojnej nocki życze:-)
 
Lidka jutro nie moge bo mam meza w domu a jak on jest to musze obiad gotowac a jakbym pojechala na rzeszów to napewno by go nie zjadł:-D:-D:-Dale wybieram sie w piatek bo własnie meza nie bedzie i bede miec wolny dzien od godz 11 bo wcz:-Desniej ide na masze na zakonczenie roku i przedstawienie wiec ok 12 bede pewnie w rzeszowie:-D:tak::tak::tak::tak:a i chyba moja mama przyjedzie :tak::tak::tak:napewno bede musiala isc do Tesco:-):-):-)
 
Witajcie,
Pogoda znowu się popsuła, pada i pada aż nic się robić nie chce. Ja bym tylko spała tymbardziej że kawy pić nie mogę.
Jak jest z wyborem szpitala? Mogę rodzić gdzie chce? Czy muszę tam np gdzie przyjmuje mój lekarz lub najbliżej miejsca zamieszkania? Po waszych uwagach zaczynam się martwić, myślałam o Lwowskiej bo mam tam najbliżej ale w takim wypadku myślę że nie jest to dobry pomysł.
No i jeszcze to że nie mam kompletnie jeszcze nic przygotowane dla dziecka :( Od kiedy wy zazeliście wszystko zbierać?? No fakt mam łóżeczko :) ale z ciuszków kompletnie nic. Ale jakoś czasu mało. Ciągle albo z Kubą nauka albo budowa i jakoś czas zleciał. Boję się też zostawiać wszystko na ostatni moment.
Kolumnea - ja mam bardzo podobny już brzuszek jak ty w tum sweterku :)
Pozdrawiam serdecznie
 
czesc mamuski!!!
witajcie w ten brzydki,zimny i deszczowy dzien.ale sobie dzien wybrałam na szalenstwa zakupowe ale musze jechac już dzis na zakupy bo nie bede miala w czym na wesele isc.
no i od dzieci odpoczne bo dzis wyjątkowo nie mam cierpliwosci do nich i wszystko mnie denerwuje:wściekła/y:mój m pojechał z krystianem po buty bo te co mam to go cisną i chcac nie chcac trzeba kupic nowe.a swoja droga to strasznie szybko mu stopa rosnie ma 6 lat a rozmiar buta nosi 32-33:szok:
uciekam sie ubierac i malowac.
do wieczora:-)


iwicik-to szkoda:-(ze sie nie spotkamy.
ale ja dzis musze jechac bo moj m ma dzis wolne a jutro już do pracy idzie.
a jak sie dzis czujesz?nie meczą Cie te wymioty?

uska-sama mozesz zdecydowac w ktorym szpitalu chcesz rodzic.nie musisz rodzic w tym co twój dr.pracuje.ale ja na twoim miejscu rodziła bym tam gdzie pracuje dr.prowadzacy.:tak:
a jesli chodzi o wyprawke to ja jak w pierwszej i drugiej ciąży wszystko kupowałam(a raczej m kupowal)jak juz dzieci na swiecie były.w pierwszej ciąży nie spodziewanie urodziłam w 35 tygodniu-wiec nic nie miałam a przy blizniakach leżałam na potrzymaniu dwa miesiace to nie miałam jak kupowac a zreszta postanowiłam ze nic nie kupie do puki sie dzieci nie urodza bo nie wiedziałam jak to bedzie i nic nie chciałam zapesza.taka troszke jestem przesądna.
 
reklama
hej laski

mimo iz jest brzydki dzien to dla mnie jeden z lepszych:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
wymioty przeszły zgaga tez RENNI jest cuuuuuuuudoooowneeeeeeeeeee:-):-):-):-)ze ja wczesniej nie wiedzialam ze moge je brac :-):-):-)nic mnie nie boli tylko moja mała w brzuszku dzisiaj cos wyjatkowo ruchliwa jest :tak::tak::tak:ale ja uwielbiam jej ruchy jak ją czuje wiec niech sobie kopie dopuki ma jeszcze duzo miejsca w brzuszku:tak::tak::tak:

Lidka no to zycze udanych zakupów no i pózniej pochwal sie :tak::tak::tak:

Ula szpital wybierz sobie jaki chcesz , miesiac przed terminem lekarz wypisuje ci skierowanie do szpitala i masz prawo powiedziec mu gdzie chcesz rodzic i jak mu podasz tak ci wypisze no chyba ze bedziesz miała pecha i akurat w tym terminie w wybranym przez ciebie szpitalu bedzie dezynfekcja wiec bedziesz musiała isc do obojetnie jakiego :tak::tak:,w szpitalu dla dziecka nie musiasz miec ubranek bo wszystko dadza ewentualnie tylko pampersy bo raz daja a raz nie :no:nie wiem od czego to zalezy no i te mokre chusteczki bo ich napewno nie daja :tak::tak::tak:
Ciuszki dla dziecka to dopiero powinnas miec na wyjscie wtedy połozna albo pielegniarka ubiera ci dziecko i wkłada je do maxi cosi wiec tez musiasz miec albo takie nosidełko dla dziecka:tak::tak::tak:

a co do kompletowania wszystkiego dla dzidziusia w domu to ja juz mam chyba wszystko:-D:-D:-Dwłasnie wczoraj zamówiłam kołyske z firmy kolcraft bo ja w goracej wodzie kąpana :-D:-D:-Di tylko chyba proszku do prania dla dzieci mi brakuje:-D:-D:-D:-D naprawde nawet pampersy i chusteczki ostatnio kupiłam ...ja to mam fioła ale przesadna nie jestem i wiem ze teraz bedzie wszystko oki :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry