reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

aha i glosowac nie ide,bo ja nie mam kandydata.

asia-jak tam po urodzinach?????
jak masz jakies fotki to wklej.
idź głosuj, jak nie masz kandydata to chociaz zagłosuj na innego niż tego którego na pewno nie chciałabyś na prezydenta, wtedy zmniejszasz jego szanse

a po urodzinach normalnie, imprezy nie robiłam, tylko tort, ale za to pod wpływem nagłego impulsu zrobiłam sobie nową fryzurkę (a mam fryzjęrke w domu - siostra mojego m)
Zobacz załącznik 257836Zobacz załącznik 257835Zobacz załącznik 257834
no to przy okazji mnie zobaczycie:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
idź głosuj, jak nie masz kandydata to chociaz zagłosuj na innego niż tego którego na pewno nie chciałabyś na prezydenta, wtedy zmniejszasz jego szanse

a po urodzinach normalnie, imprezy nie robiłam, tylko tort, ale za to pod wpływem nagłego impulsu zrobiłam sobie nową fryzurkę (a mam fryzjęrke w domu - siostra mojego m)
Zobacz załącznik 257836Zobacz załącznik 257835Zobacz załącznik 257834
no to przy okazji mnie zobaczycie:-)

mmmmmmmmmmmmmmmm asia fajna z ciebie mamuska:-)
a fryzurka super:tak:strasznie mi sie podobaja krutkie ciecia,ale ja nie jestem odwazna i raczej, a nawet na pewno nie zetne sie tak krutko-i chyba by mi zle było w krutkich wlosach.ale ty wygladasz super!!!!!!!!


a ja czekam na znajomych i sie doczekac nie moge:no:ale u nich to normalne ze nigdy na czas nie przyjadą.m z krystiankiem na dworze graja w bambinktona bo przestało padac a ja wskoczylam szybko na bb,dzieciaki spia wiec chwilke mam tylko dla siebie:tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
idź głosuj, jak nie masz kandydata to chociaz zagłosuj na innego niż tego którego na pewno nie chciałabyś na prezydenta, wtedy zmniejszasz jego szanse

a po urodzinach normalnie, imprezy nie robiłam, tylko tort, ale za to pod wpływem nagłego impulsu zrobiłam sobie nową fryzurkę (a mam fryzjęrke w domu - siostra mojego m)
Zobacz załącznik 257836Zobacz załącznik 257835Zobacz załącznik 257834
no to przy okazji mnie zobaczycie:-)
no no Asia niezła laseczka z ciebie :):) fajny fryz pasuje ci :)
lidka ja tez nie chcialam isc ale moj P mnie zmusil on ma takie poczucie obowiazku obywatelskiego hehe
pozdrawiam was dziewczynki
 
Witajcie,
Dziękuję za miłe przyjęcie :) postaram się zaglądać tu często ale ponieważ pracuję to czasu nie mam za dużo. Na zgagę wypróbowałam już wszystko i niestety migdały nie pomagały więc jednak musiałam sięgnąć po reni. I to trochę pomaga.
Powiem szczerze, że niby nie pierwsza ciąża ale ze względu na dużą różnicę bardzo się nią przejmuję :) Chyba bardziej niż pierwszą.
Pozdrawiam serdecznie


 
hej mamuski wieczorem:-)
moje dzieci juz spią,m mecz oglada a ja po necie buszuje:tak:
jednak nie przyjechali znajomi dzis do nas bo sie poklucili i stwierdzili ze nie beda nam atmosfery w domu psuc.wiec nudziłam sie strasznie przez całe popołudnie,ale m zaproponowal nam gre w babinktona i wiecie co kobietki.........ja nie mam wogole kadycju:szok:obiegalam sie strasznie nogi i rece to mnie tak bola ze masakra-ciekawa jestem co bedzie jutro-chyba sie nie rusze.ale było fajnie i smiechu strasznie duzo:-)

iwicik-gdzie kochana jestes?
jak po wczorajszej randce?

asia-tak patrze na twoje sowaczki i mamy dzieci w tym samym wieku.:tak:

kolumnea-przynajmniej spelniłas obywatelski obowiązek:tak:bo ja nie:-:)no:
ale 4 lipca pojde i zaglosuje
 
Cześć Mamuśki!

Bardzo wam dziękuję za miłe słowa, miód na moje serce:)

[
asia-tak patrze na twoje sowaczki i mamy dzieci w tym samym wieku.:tak:
ha ha no faktycznie i to nawet w miesiącach niewielka różnica, bo moja Wika z 5 marca, a Igorek z 8 kwietnia

mmmmmmmmmmmmmmmm asia fajna z ciebie mamuska:-)
a fryzurka super:tak:strasznie mi sie podobaja krutkie ciecia,ale ja nie jestem odwazna i raczej, a nawet na pewno nie zetne sie tak krutko-i chyba by mi zle było w krutkich wlosach.ale ty wygladasz super!!!!!!!!
nie wiadomo czy by ci było źle w krótkich, wyobraź sobie że jeszcze 3 lata temu miałam włosy do pasa i wtedy w ogóle nie myslałam, że się odważe, ale już mi się tak znudziły długie, że spróbowałam, najpierw stopniowo, a potem było drastyczne cięcie i powiem ci, że teraz to i tak mam długie, może jutro będę miała chwilę to poszukam zdjęć z długimi i tymi całkiem króciutkimi włosami to wam pokażę

A my jutro jedziemy na mega wielkie zakupy do Leroy'a to dopiero wieczorem do was zajrzę. I pisac mi tu dużo żebym miała co czytać :)
 
czesc mamuski!!!!
witam sie z wami w ten brzydki,pochmurny dzien:wściekła/y:kiedy sie wreszcie ciepło zrobi.
ja juz mam posprzatane,obiadek zrobiony i z kawka na bb zasiadlam-dzieciaki spia wiec mam chwilke czasu wolnego.a moje dzieci dzis samych siebie przeszli spali do 9 zjedli i o 10 dalej zasneli:szok:chyba ta pogoda tak na nich działa.

asia-kurcze, wiesz ze ja sobie Ciebie teraz nie moge wyobrazic w dlugich wlosach!!!!!!!!
koniecznie wklej zdiecie:tak:
a w ktorym szpitalu rodziłas?
 
hej laski

Ja jestem jakas zmordowana wczoraj dowiedziałam sie ze kuzynka urodziła córeczke a wieczorem kolejna wiadomosc ze siostrzenica męża urodziła syna takze dzieci sie rodza pełna para a ja jeszcze musze czekac az im zazdroszcze ze juz maja takie malenkie istotki:tak::tak::tak: wogóle od wczoraj męcza mnie wymioty co zjem to mam wrazenie ze wszystko stoi mi w gardle do 1 w nocy nie mogłam spac bo jak zwykle zgaga meczył ale za to do 11 z mezem spalismy:-D:-D:-Dtyle ze rano o 7.30 wstałam i wyszykowałam syna do szkoły :-D:-D:-D

a co do ranki to sie usmiałam bo mój maz jak w sobote ok17 pojechał z synem na rowerkach:-D [ojezdzic tak skonczyło sie ze ja musiałam do nich dołaczyk ok21 do sasiadki tyle ze ja autem pojechałam i było kupe smiechu jak wracali bo było juz ciemno wiec oni jechali rowerami a ja za nimi na dług:-Dich swiatłam droge im oswietlałam no i wszystko było by ok gdyby mój maz nie wypił jednego drinka za duzo :-D:-D:-Dnie dosc ze jchał tym rowerem od fosy do fosy to przed samym domem zamiast hamowac tylnim hamulcem tak mu sie popieprzyło i zahamował przednim no i rower stanął deba a on przez kierownice :-D:-D:-D:-Dale sie usmiałam jak skakał bo sie ratował :-D:-D:-D:-D a w nocy wszystkie poduszki mu przeszkadzały i wyrzucał je prze zemnie na druga strone co poduszka leciała to ja dostałam nią :-Da rano pytał sie czemu on spi bez poduszki:-D:-D:-D:-Dale sie z niego usmiałam :-D:-D:-D:-D

no a w niedziele sie zrehabilitował ze tak wyszło z nasza randka no to pojechalismy do rzeszowa na zakupy kuplismy mnóstwo rzeczy min taki namiot samorozkładajacy sie co mozna pod nim siedziec ze stołem i krzesłami taki 3x3 kurcze nie wiem jak to fachowo nazwac co i scianki mozna dokupic ale ja nie chciałam ze sciankami :-):-) no i min mąż zaprosił mnie na obiad na miescie wiec nie musiałam juz w domu gotowac :tak::tak::tak:i bylo bardzo fakjn ie wrócilismy na 19 do domu i odrazu połozyłam sie spac bo byłam zmordowana tymi zakup:tak:ami obeszlismy wszystkiem markety mozliwe w rzeszowie:-D:-D:-D:-D no i biedronki tez zaliczone:-D:-D:-D

No i sie rozpisałam :-D:-D:-D:-D

dziewczyny fajnie ze zaczynacie pisac pogoda troche jak pod psem ale co tam jakos trzeba to przeżyć:tak::tak::tak:

Pozdrawiam was wszystkie:tak::tak::tak:
 
jestem i ja popołudniowo:-)
mam czas bo m z pracy wrucił i teraz to on zajmuje sie malymi raczkami.
po wczorajszym graniu w babinktona nie czuje prawej reki tak strasznie mnie boli.mam nadzieje ze mi szybko przejdzie.

iwicik-jestes nareszcie!!!
jak ciebie dluszy czas nie mam to sie zaczynam martwic o Ciebie.
a co do zakupków to super ze ci sie udały,ale troszke jestem zawiedziona bo cały dzien bylas w rzeszowie i do mnie nie przyjechałas nawet na chwilke!!!!!!!ojjjjjjj nie ładnie:no:
a z twojego postu to ładnie smiałam:-D:-D:-D:-D:-Dchciałabym to wszystko widziec:tak:a twój m to super facet musi byc.
no i rodzinka Ci sie ładnie powieksza w tym roku.i nie smuc sie już i ty za nie długo bedziesz tulic lenke w ramionach.
buziaki kochana
 
reklama
kurcze nawet nie wiesz Lidka jak juz bym chciała miec ja tak na zywo:-):-):-)jeszcze jak sie tak widzi te maluszki a jeszcze na 17 lipca ma sasiadka moja rodzic tylko ze ona z trzecim dzieckiem wiec moze byc i wczesniej wiec chyba od niej nie wyjde :-D:-D:-Dbede ja nachodzic i cieszyc oko dopuki moja sie nie urodzi:-D:-D:-D

Kobito jak ja mogłam do ciebie z cała rodzinka wpasc bez zapowiedzi , nie wypada tak a tym bardziej ze to niedziela wiec zawsze moga byc goscie z rodziny w domku , ale nie smuc sie w nastepnym tygodniu wybiore sie do ciebie z moim synem :tak::tak::tak: bo to juz wakacje bedą :tak::tak::tak:

a mąż to naprawde komicznie wygladał jak jechał na tym rowerku nie jeden by sie ze smiechu posikał jakby to widział ja to z auta ze smiechu wysiasc nie umiałam :-D:-Daz mąż po mnie przyszedł i gada a czemu moja żoneczka nie wysiada:-D:-D:-D a ja do niego ze ze smiechu nie mam siły nawet :-D:-D:-D
 
Do góry