reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Rena przy killerze napewno schudniesz szybko i duzo!!!
gratulacje za Wasze zaparcie , Swietnie Wam idzie!!! pogratuluj mezowi. super ze sie wspieracie i wspolnie dzialacie.Pelna mobilizacja
ja tez wciagnelam Adama i dzieki temu zaczelismy te Chodakowska

Kochaneczka dla Ciebie chudzinko scalpel w sam raz, zobaczysz jakie bedziesz miala wyrzezbione cialko na lato
chyba, ze juz masz bo nie ogladalam cie jeszcze bez ubrania hehehehehhee

ja lubie skalpela

z piwkiem sie nie umawialysmy, a ja dzis tez pierwszy dzien w tym tyg z %%% hihi ale chodzilo za mna od poniedzialku

siedze sama
biegiem wracalam z salsy zeby Adam na pilke zdarzyl

myslalam ze Oli spi, a ten na moj widok zaczal tanczyc
bo akurat pokazywalam Adamowi kilka krokow nowych z salsy
wiec Olo podlapal i tanczyl ze mna
za nic nie dal sie polozyc tylko mnie za reke i skakal tanczyl... ehhe slodziak kochany
ale wreszcie udalo mi sie go polozyc o 21
oczywiscie jak wrocilam do leon dawno chrapal
byl dzis wyjatkowo zmeczony,
jeszcze po pkolu poszlismy na spacer. w mega blocie do stadniny koni
a konie pozamykane.. buuu

Kochaneczka ciocia spoko, podczas drogi dowiedzialam sie gdzie mieszkaja pracuja jej dzieci. co studiuja, gdzie sie ucza i pracuje wnuki. ilu miala mezow. gdzie pracowala. w jakim wieku i za ktorym podejsciem zdala prawko.. i jeszcze wiele wiele wiele... ale gdybys mnie zapytala to oczywiscie polowy nie kojarze , i nie lacze hehehe wiec luzzz
naprawde fajna babeczka i milo podroz nam minela, wiesz, ze ja lubie miec rozmowce hihi

mam nadzieje, ze Marek sie nie zniechecil i nadal aktualna imprezka u nas, na ktora sie niegdys umawialysmy(z noclegiem)
wszystko wskazuje na to, ze najblizszy i nastepny weekend mamy wyjazdowy
ale moze na kolejne sie ustawimy

moze wiecej dziewczyn wpadnie z mezami?????
zrobimy parapetowe forumowa co???
jeszcze ani jednej nie zorganizowalismy
czas zaczac!!
zapraszam wszystkie!!!
byloby fajnie!
bukujcie juz dziadkow/opiekunki i wpadajcie
choc dzieci to tez nie przeszkoda
u nas mile widziane!!!

to moze idac dalej ustalmy termin???? zanim zaskocza nas swieta i wiosenne wyjazdowe weekendy?

16 marzec! sobota
 
reklama
madziorka faktycznie tamte cwiczenia co ja robilam to pikus....kiler mnie dobil nie dosc ze cwiczylam po 1 w nocy to w polowie mialam dosc jeszcze nie moglam za bardzo skakac zeby sasiadki nie obudzic do polowy luz ale cwiczenia na miesnie brzucha mnie powalily nie dalam rady ale spoko dzis bez zakwasow wiec zle ze mna nie jest:-D:-D:-D:-D

te na brzuch cwiczenia to rewelacja musze je opanowac do wesela coraz mniej dzis zumba...ogolnie czuje soie taka lzejsza tylko niewyspana.... a co do meza to nie poznaje ostatnio taka zmiana ze szok praktycznie sie nie klocimy no chyba ze mnie zdenerwuje jak mi zabrania jesc!:-D:-D:-D:-D do tego motywuje na maksa...do tego wciagnelam sasiadke w odchudzanie w grupie zawsze razniej....ja polecam do picia herbatke czerwona Puerh a rano na czczo wode mineralna z sokiem z cytryny - odkwasza organizm- jeszcze jakies masaze pod prysznic musze wprowadzic na cellulit chyba wybiore opcje najbardziej ekologiczna i najtansza czyli peeling z fusow z kawy:-D:-D:-D:-D

aaaaaa ostatnio wciagnelam sie na maksa w temat makijazu probuje sil w tej dziedzinie na necie pelno filmikow i porad zamiast wydawac kase wizyty w salonach pieknosci sprobuje sama sie nauczyc zrobilam juz stosowne zakupy dzis wlasnie przyszly ostatnie pokusilam sie nawet na zakup 2 profesjonalnych kosmetykow takich ktore stosuje sie przy sesjach fotograficznych czy filmach dosc drogie ale to sa duze opakowania a my kupilysmy na spolke z siostra i sasiadka wiec w sumie wyszlo jak za kosmetyki z drogerii jeszcze tylko zestaw pedzli do makijazu i mozna zaczynac:-D:-D:-D ktos chetny jako model????:-D:-D:-D
 
Rena, dokładnie killer to masakra, ja nie dałam rady - przerzuciłam sie na skalpel i dzisiaj drugi raz. Stwierdziłam że mam najsłabsze ręce (po killerze zauważyłam) i nogi, a brzuch mocny. Ale ja zawsze robiłam sporo brzuszków...
A jak szukasz modelki to ja chętna zawsze i wszedzie - w końcu dobrze pomalowana bym chodziła ;) W piątek moge wpaść na sesję z kawką - akurat mamy parapetówe u znajomych hehe.
Madziorka, my się chętnie spotkjamy, a do świąt noclegu nam nie trzeba bo Marek nie pije w poście. Za to ja za dwoje :p M polubił Olafka, przytulasek kochany :) A co do cioci to chyba po tej podrózy wiesz o niej więcej niż ja ;))
 
Ostatnia edycja:
Hello

parapetówa... brzmi sympatycznie

Kochaneczka - doszły?
i zdjecie narzeczonej
11623_606395936053021_96155417_n.jpg
 
Aylin na widok zdjecia moj Piotrek usmiechnal sie otworzyl oczy i zawolal "ejej":-D:-D:-D ja:-D po zumbie mega zadowolona mina meza po powrocie bezcenna:-D:-D:-D:-D bo dzis dzieciaki mega rozrabialy i daly mu w kosc zly byl jak osa poszedl teraz pobiegac to mu przejdzie zlosc..........karnet wykupuje - na co moj maz nie bardzo ale h....mnie to obchodzi a co tylko ja sie mam z dzieciakami meczyc:-D:-D:-D:-D robilam wszystko nie obijajac sie tylko czasem krokow nie moglam zapalac ale nie odpadlam robilam wsio do konca dalam rade i dumna jestem jutro maz w domu to mnie z lozka zniesie najwyzej:-D:-D:-D:-D

Kochaneczka jak najbardziej zapraszam:tak::tak::tak: na ra:tak:zie maluje tylko siebie nie mam jeszcze pedzli i wiecej kosmetykow by sie przydalo ale na poczatek wystarczy nie dam na raz wszystkiego skompletowac....dobra ide Pietrka spac polozyc bo juz jak pijany chodzi:-D:-D:-D moze jeszcze potem kilera sobie zrobie zobacze........chyba ze padne bo nie spie od kilku nocy bo Piotrek swiruje w nocy:-:)-:)-( :-(dzis jak bedzie wyl to hydroxyzine ddostanie bo ja nie pociagne tak dlugo:-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Kochaneczka dobrze wiedziec ze nie tylko ja mam z tym problemy ;p chwilowo mieszkam z rodzicami dopoki nie wynajmniemy czegos z nazeczonym i ciagle slysze od mamy ze musze malego do sokow przyzwyczajac bo pozniej bede miec problemy tylko ze one i tak sa ;p co do spacerow to sie ciesze ze je uwielbia bo przynajmniej wtedy ma chwile spokoju praktycznie caly czas spi na polu a jak tylo wejde do domu to juz po spaniu ;D placz z ubieraniem tak sao ale babcia zawsze pomaga ;p wkoncu wieksza wprawe ma ;) z tym suwaczkiem to moze byc problem bo jeszcze nie wiem co i jak tak szczerze mowiac , wogole ostatnio nie mam czasu zeby tu zagladnac i nie jestem na bierzaco, ontrolne badania nie wyszly mi najlepiej i jeszcze czeka mnie wizyta u neurologa a tu ciezko sie do szpitala na badania specjalistyczne dopchac :( prywatnie tez najblizsze terminy zajete :(
 
Hej dziewczyny,
Ja po weekendzie wykończona. Podrinkowałam w sobotę ze szwagrem w Krakowie i cała niedziela stracona. Dopiero dzisiaj rano przestało mi się w głowie kręcić. To chyba kara za szaleństwa w poście :p
Rena, ja też na zumbie pierwszy raz motałam się strasznie ale potem z każdym treningiem było coraz lepiej i na 3 stałam już w pierwszym rzędzie ;) A co do pędzli to ja mam komplet (używam raz do roku bo makijaż zazwyczaj robię w 3minuty;)) więc mogę przywieźć ze sobą. To kiedy na tą kawkę się umawiamy? ;)
Aylin, kasa doszła, dzięki. A synowa przecudna. Jak zawsze :)
Karolina, póki karmisz synka piersią to nie ma co się martwić bo jak jest spragniony to napoisz go pierwszym pokarmem. A potem jak zacznie więcej rzeczy jeść i przestaniesz go karmić to na pewno chętnie będzie pił kompociki czy wodę. Jak się zapcha obiadkiem to sam będzie potrzebował popić. Nie ma obaw ;)
 
Witam Podkarpackie Mamusie.

Postanowiłam do Was zaglądnąć i się przywitać. Ogólnie buszuję w temacie bliźniaczej ciąży.
Jestem mamą dwóch chłopców a teraz czekam na dwie dziewczynki. :-)
 
netka witamy serdecznie kurcze ale fajnie blizniaczki a chłopców to tez masz blizniaków ?

Kochaneczka no to zes zaszalala heeeeeeeeee

Rena zazdroszcze ci tej zumby u mnie nigdzie czegos takiego nie ma a do rzeszowa mam za daleko sama bym poszła chociaz na siłaownie ale tez tylko rzeszów wiec nie opłaca mi sie dojezdzac lipaaa

Karolina nie przejmuj sie bo moja mała ma 2,5 latka i tez soczków nie pije nie chiała pic jak była mała wiec jej nie zmuszałam ona praktycznie pije zwykła wode z ewentualnie z cukrem a soczku to sie złapie jak widzi ze dzieci pija i nie ma wody to wtedy odrobine sie napije

Aylin jakie boskie zdiecie heeeeeeee jaka ona juz duza ja ja ostatnio taka malutka widziałam :)

Madziorka no to masz juz kolejnego partnera do tanca hee jak maz nie bedzie chciał z toba tanczyc to syn chetnie poskacze :)

a u mnie bez zmian Lenka w przedszkolu oczywiscie nie chciała nawet wejsc do sali musiałam isc z nia i dopiero jak sie rozbawila to wyszłam ukradkiem w tamtym tygodniu chetnie chodziła a w tym mam problemy no zobaczymy co bedzie sie dalej dzialo :) Maksiu tez w szkole a ja musze wybyc na zakupy i do lekarza musze zajrzec , chałpe ogarnac nim dzieci wróca no i troche poszyc musze bo juz wieczorami mi sie nie chce korzystam jak dzieci sa w szkole :) a ja wkoncu sie czuje wyspana :) meza dzisiaj tez nie ma w domku wiec tylko cos na szybko zrobie jak dzieci wróca zeby zjadły bo Lena wczoraj w przedszkolu to nic nie zjadła ciekawe jak dzisiaj bedzie rano kasze zdążyła wypic wiec mam nadzieje ze na obiad chociaz cos zje :)
Lidka a ty juz widze nie zagladasz tutaj czy czasu brak na pisanie :)
 
reklama
Skoro tak mowicie to przestaje sie powoli martwic ;) wiem ze na wszystko przyjdzie czas ;) cos tam pomalu pije tak ze 2, 3 lyki ale widze ze bardziej woli mleko ;)

Witaj Netka ;) czyli 2 razy blizniacza ciaza ? ;) ja to by chyba wymiekla bo moj synek daje popalic za 5 a co dopiero gdyby byly blizniaki ;) zawsze podziwialam takie mamy ;)
 
Do góry