reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama

Wszystkiego najlepszego,
Szczęścia i radości moc,
Ciepłego Słoneczka na co dzień,
Kolorowych snów co noc!!!
Sto lat Mateuszku:*

i jeszcze w imieniu Lenki i swoim dziękujem za życzenia:) Nasza impreza udana jak najbarddziej. Milego dnia:*
 
Ostatnia edycja:
Hej mamuśki! dziękujemy bardzo za życzenia i wszystkim marcowym solenizantom wysyłamy spóźnione buziaki! :) u nas kocioł na maksa, Kajka ma okres jakiegoś buntu normalnie jakby mi ktoś moje dziecko podmienił! chodzi za moimi nogami i marudzi, złości się z byle powodu i rzuca jak pchełka mała... przyznam,że po takim dniu pełnym wrażeń padam jak kawka wieczorem zaraz po niej Staramy się być jak najwięcej na dworze póki jeszcze mogę się w miarę normalnie poruszać;) ale szczerze coraz ciężej się robi :( oby mała zaczęła już chodzić to będzie hasać na ogródku a ja spokojnie się relaksować na świeżym powietrzu:) robi już po kilka kroczków ale coś ją jeszcze hamuje Rowerek też mamy, prezent urodzinowy Smart Trike Zoo Frog – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores jak dla nas rewelacja o wiele atrakcyjniejszy niż spacerówka a ile radości :))

Wnika, Natka, Olena jak brzuszki? nasza Majka buszuje strasznie aż się boję co będzie pod koniec ciąży! zupełnie inaczej niż z Kaja

Mateuszku sto latek!!!
 
Ostatnia edycja:
michalka witaj! u nas ta sama faza z davidem, placz, rzucanie sie na podloge, fochy jak u kobiety przed okresem!!!!! w piatek strasznie zle sie czulam, brzucho bolal i balam sie ruszac, wiec automatycznie nie poswiecalam malemu tyle uwagi co zwykle, byl na mnie tak zly, ze chodzil i caly czas dokuczal. wie, ze mu nie wolno do telewizora, wiec chodzil i klepal w ekran, grzebal w gniazdkach, a na koniec wymyslil, ze bedzie zrzucal plyty cd z regalu.... jak m wrocil z pracy, to po pol godz zapytal, czy mozemy go polozyc wczesniej spac i to bez kapieli, bo ma go juz dosc!!!!!! ;)))))

a z brzuszkiem ok, czasami mam tylko gorsze dni, jak w piatek. w czwartek idziemy do gina na kontrole, to napisze wiecej! ale o dziwo nie wymiotuje, czasami mnie tylko zemdli. tez zupelnie inaczej jak z davidosem!!! no i cere mam jak u 16, a przy malym nie mialam ani jednego syfka przez cala ciaze! to tyle ;)
 
dzieki dziewczyny...juz polowa dnia za nami, Mati spi z tata, a ja przygotowywuje torta:)bylismy juz na wielkim placu zabaw, Mati szalal, byl w swoim zywiole:)))jak wstana, to idziemy na obiadek gdzies swietowac dalej , a pozniej do lasu na spacerek...
dzieki wielkie za zyczenia, uscisam tego mojego szkraba jak wstanie!!!buzka
 
dzieki wielkie!my juz po imprezce i maly poszedl spac:)ufff...pracowity dzien...tortem sie chyba jednak nie pochwale, bo nie jest to dzielo sztuki, ale maly zjadl i bylo pysznie:)nawet ja sie skusilam:)jak na pierwszy raz nie bylo zle:)))
 
Cześć:)

My już mamy rok:) Gabrysia zaczęła chodzić na całego:)

Wszystkim dzieciaczkom Wszystkiego Naj Naj:)

No i coraz więcej nowych brzuszków:) więc buziaczki w Wasze brzuszki:)

Miłego wieczoru:)

Olena Ty niedługo rodzisz! Jak ten czas leci, trzymaj się kochana:)
Moja mała też miała wirusówke, bałam się o odwodnienie, a w szpitalu po 2 godzinach oczekiwań na cokolwiek i odburknięciach ze strony personelu wyszłam ze szpitala:( Też byliśmy na kleiku ryżowym,biegunka, wymioty itp. to tak w wielkim skrócie bo niema do czego wracać:( Po prostu podpisuje siępod słowami, że nasza służba zdrowia jest do dupy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry