reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
asiulek, michalka dziękuję za hasło :)

znajoma-nieznajoma znam ten bol, ja ostatnio sikałam z Piotrusiem na rękach. Maly obudzil się w nocy, a mój pęcherz już byl pełniutki, chciałam szybko polecieć do toalety zanim go wezmę na karmienie, ale nie dalo rady. Piotruś ostrzegl mnie że to nie przejdzie;). No więc poszliśmy razem na siku.
Dodam że Piotruś kiedyś taki nie byl, moglam go zostawić z zabawkami, czy też w łóżeczku i na chwilę wyjść. Teraz to nie przejdzie.

My chyba właśnie doświadczamy kryzysu wspomnianego ósmego miesiąca. Piotruś zwykle zasypial spokojnie i bez żadnego problemu, a dziś tak strasznie płakal że aż się zanosił.
 
Mój Piotruś niestety też lubi telewizję , piosenkę Yolanda Be Cool - We Speak Americano uwielbia, nie wiem dlaczego. Przestaje się nawet bawić jak widzi teledysk. Kiedyś byla taka sytuacja że musialam coś zrobić i go zostawiłam samego w pokoju. Zaczął płakać ale nie przychodzilam, bo musiałam dokończyć to co zaczęłam, nagle cisza- slucham a to znow ta piosenka. Skubaniec przezłuchał całą a gdy się skończyla rozdarł się znowu :) to samo jest przy gummy bear. Komórki, piloty i kalkulatory też uwielbia
A i jeszcze coś smiesznego nigdy nie lubial jabłek , gdy mu naskrobalam i podałam łyżeczką miał wręcz odruch wymiotny. Ale zawsze gdy widział dziadka jak je jabłko to pchal sie i dziadek dawał mu polizać. No i wczoraj wziełam takie jabłko od dziadka i łyżeczką zaczełam mu skrobać, gdy zobaczył ze to jest to jabłko co je dziadek wsunął całe i nie bylo żadnego odruchu wymiotnego ani krzywienia się.. :)

 
Mój też telewizje lubi. Staram sie przy nim nie właczać bo normanie wpada w osłupienie i wytrzeszcza oczęta :)

mam pytanko czy daje któraś z was dziecku kaszę mannę (taką zwykłą) zrobinoną na mleku modyfikowanym? Bo nie wiem jak cosik takiego przyrządzić, żeby wyszło w miarę gęste i nie gotować do tego mleka modyfikowanego. Wczoraj smakowała mu kasza manna ugotowana na wodzie (więc może by mu spasowała na mleku). Może chociaż to by jadł (bo ogólnie nie lubi mlecznych posiłków).
 
Marrta ale z Twojego Piotrusia spryciarz. Uśmiałam się z tego jabłka. Wkońcu dziadek ma już tyle lat a co za tym idzie doświadczenie w jedzeniu jabłek, to wie co dobre ;)

Mój Piotruś czasem popatrzy w telewizor, ale nie widze jakiegoś większego zainteresowania.
Dzisiaj leci w telewizji "tupot małych stop" i tak sobie ostatnio pomyślałam że jakby nasze maluszki były nieco większe to miałyby niezłą frajdę ogladając tą bajkę, a my razem z nimi.

Mi się dzisiaj strasznie wstać nie chciało. Spojrzałam za okno,śnieg-brrrr, a mieszkanie po nocy takie wyziębione-brrrr, a pod kolderką tak ciepło, to ciężko mi się było zmotywować do wstania.
 
u nas jest mania telewizora, dlatego często jest wyłączony telewizor i słuchamy radia, muzyki inaczej w większości czasu byłby wpatrzony.
 
U nas to samo z TV mały uwielbiał reklamy ,jednak teraz gaszę żeby zjmował sie czymś innym. Wczoraj dostał od dziadka lokomotywę na baterię taka grającą i swiecącą więc zasuwa po całym mieszkaniu za nią:)
Tylko mamy cały czas problem ze spaniem wczoraj zasnął o 23,30!!!! Już nie wiem jak go zmeczyć zeby usnął wcze sniej....
A wczoraj zjadł pierwszą jajecznicę na mleku ,strasznie mu smakowało :) :)
 
u nas tez musi byc wylaczony, bo inaczej nie nawiazalabym z tym malym telewizyjnym narkomanem, zadnego kontaktu :-D dlatego blogoslawie Nke, bo nagrywam co mnie interesuje i ogladam jak zasnie, albo wieczorem- przynajmniej taki mam plan- a w efekcie, nie mam czasu i mam zapchany dysk do granic mozliwosci :-D ale i tak jakies 20% zajmuje WETERYNARZ FRED, NOODY, i JAKA TO MELODIA... :sorry2: bo, tak jak juz pisalam, bez tego nic by nie zjadl :baffled:

bardzo niewychowawcze to co robie, ale coz! :crazy:

a z reklam, to moj uwielbial SMIGA- u niego to hobby zaczelo sie juz w lecie!!!! :-), reklame czegos na stawy, co rysunkowy koles schodzi po schodach i mu kolana skrzypia i reklame VW Touareg. :baffled: moj syn wie co dobre!!! :-):-)
 
nikamo a duzo śpi Michałek w ciągu dnia ? Może ma zbyt długie drzemki w ciągu dnia ? Ale o tym już pewnie pomyślalaś.
Piotruś spi w ciągu dnia 2 razy po 15 minut. Mało, ale dzieki temu wieczorem około 20 juz spi.
 
reklama
nikamo może ma taki skok? badka też pisała że ma taki problem,.

u nas jaś oczywiście dużo śpi w dzień, teraz śpi tak od 11 do 13, potem od ok 15,30 do 17-17,30 i też idzie spać ok 20, zasypia najczęściej po śpiewaniu, maltretowaniu łóżeczka i ochraniacza ok 21, na szczęście odpukać w tym czasie tylko sobie śpiewa i gada do siebie :)
 
Do góry