reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Asiulek to witamy w klubie bezzębnych :) Tylko Dusia trochę młodsza. W sumie mojemu to nie przeszkadza bo nawet chrupaczki ryżowe jakoś wcina a i obiadki też są z grudkami.
Marta te butki dla niemowlaków to jakaś pomyła. Zsuwają się z nogi. My do jednego kombinezonu mamy takie ciepłe ale miękkie buciki a w drugim już są take papcie i on jest o wiele lepszy.
Wyżej się pomyliłam nie używaliśmy proszku dzidziuś tylko bobas. A i do mnie nie przyszły te pampersy. Pewnie zapasy im się skończyły :(
Natka Ty chyba pisałaś ostatnio że chcesz kupić kulę hulę. Mój dzisiaj się do swojej przekonał i cały czas sie nią bawi :p Na razie jest hitem wśród zabawek.
 
reklama
Ważka gratulacje dla Amelki :) Pewnie niedługo będzie uciekać Szymkowi :D
Asiulek u mnie to chyba poczta sobie przesyłki zatrzymuję bo dużo rzeczy nie dochodzi....
Kurcze lecę znowu poprzyrządzać w kuchni bo jutro goście się zwalą. A taaak mi się nie chce.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny:)
ja sie tylko chciałam przywitać. Lece zaraz na silownie, Lenka śpi, i dobrze, bo zostanie z Nią tesciowa,i nie wiedziałaby jak ją uspać:angry::angry::angry::angry:
Moja gwiazda ostatnio nie budzi sie w nocy na karmienie.Pierwsze jest ok godz 8 czasem przed9,mam nadzieje ze bedzie tak dalej
Wazka gratulacje Amelce, Lenka narazie przybiera pozycje do raczkowania, pełza sobie jak chce zdobyć coś co nie jest z zasiegu jej rączek,,no i myśle ze niedlugo pojdzie.
My z M ostatnio mamy złe dni!!! Nie ma dobrze:-:)angry::angry:ehhhhhh życie. oki lece i ściskam was mocno!!!!:)
 
Ważka gratulacje dla Amelki ! :) Piotruś na razie nie raczkuje. Na razie się turlamy, dupka jeszcze nie idzie do gory.

Mnsmile marzę o tym żeby Piotruś przesypial całe nocki. Nie jest źle, bo budzi się średnio 2 razy na karmienie. Ale dopoki go nie wezmę do nas do łożka to bardzo niespokojnie spi. Budzi się z płaczem i muszę szybko włożyć mu smoczek do buzi żeby się za bardzo nie rozbudził.

Jeśli chodzi o ilość pampersow w ciągu dnia to u nas schodzi od 4 do 5. W nocy się nie przewijamy. Wieczorem jak przewijamy się po kąpieli, około 19 to potem dopiero około 9 rano. I pampers nie przemaka.
Asiulek Dusia ładnie sika. 15 na dzień niezły wynik.

A o co chodzi z tymi promocyjnymi pampersami ? Ja też chcę !;)
 
Hej dziewczyny!
Ta akcja z wymiotami u nas była na szczęście jednorazowa. Później przez całą noc był spokój, na drugi dzień też, następną noc już spał u siebie i też się nic nie działo i dzisiejszy dzień też fajny, także pewnie coś mu siadło na żołądku i to mu zaszkodziło. Jeszcze cały czas go obserwuję mimo wszystko, ale na szczęście jest ok.
W pracy dziś zapierdziel miałam taki że wróciłam do domu z ogromnym bólem głowy, który utrzymuje się do teraz. Nie chcę brać tabletek ale chyba się nie obejdzie bo nie usnę - tak mnie boli.

Jeśli chodzi o pranie to ja jeszcze czasami używam "dziecięcego" proszku bo mi trochę zostało, ale tylko wtedy gdy mam do prania tylko ciuszki małego. Jeśli pranie jest łączone to używam "dorosłego" proszku. :-)
ważka - mój młody śpi tylko na brzuchu i ja mu nie daję poduszki. W dzień jak go mogę kontrolować podczas drzemek to czasem mu dam podusię ale na noc zabieram.
Qassandra - jeśli chodzi o tormentiol to moja położna środowiskowa mi go poleciła!!!!!!!!! bo młody miał raz w życiu lekko odparzoną pupkę i akurat ona przyszła na wizytę (więc młodzieniec był naprawdę malutkim dzidziusiem i jakoś tak z mojej winy pupcia mu się odparzyła). Ja go kupiłam i posmarowałam tylko raz, bo mi się bardzo nie spodobał i tak do tej pory leży i czeka nie wiem na co. Wtedy wyleczyłam zaczerwienienie wietrzeniem pupki i sudocremem. Ja właśnie z sudocremu jestem zadowolona. Bepanthen też lubię. Także co do tormentiolu to moja intuicja mnie nie zawiodła :-D

Dobra zmykam bo głowę mi rozsadza i już mi się literki mieszają...
 
Hej dziewczyny.
Ja tylko na kilka kliknięć - jeszcze praca na mnie czeka:-(.
Wazka gratulacje dla Amelki :-), ja z utęsknieniem czekam, aż Filip zacznie raczkować, bo póki co to robię za jego konia. Jak strasznie chce żebym poszła w którąś wybraną przez niego stronę to mnie ciągnie za włosy:szok: - woźnica się znalazł:-D.
My też używamy maść bephanten i jak dla nas jest the best.
Co do prania ubranek Filipa to już daaawno piorę w zwykłym proszku i jest ok.
Zmykam - pa pa.
 
reklama
Mnsmile będzie dobrze, byle tylko się czule pogodzić;)

Znajoma- nieznajoma i tak zrobiłam, poduchę wsadziłam pod materac co by go troszkę podwyższywszyć hehe NIEZLY BAJER;) tak wiec jestem spokojniejsza:tak:
Amela śpi już od 20.30 normalnie z zegarkiem w reku, już wcześniej marudziła i oczka tarła...ale ja troszkę przetrzymałam...tak do rana będzie spać bez z miany pampersa nawet jakby jej sie odwidziało i by się na butle obudziła to pampers zasikany tyle bo ile...musiałaby ze 2 3 razy jeść aby przemokł hehe

Zosia Amela jednak troszkę starsza jest a u takich brzdąców tydzień 2 czy 3 to duzo;)
teraz sie cieszę ale za chwile bede ze wszystkim uciekać przed nią haha
tak wiec do tej pory był z tym spokój i teraz się zacznie ;)

tak bepanthen THE best a tormentiol to juz naprawdę w ostateczności jesli nic innego nie pomaga...mi tez został on polecony

a i dzisiaj na zakupach kupilam moj DOLMIO do spagetti sos w sloiku aaaa uwielbiam go ..w NI z tego spagetti robilam i zobaczę czy to to samo jest hmm Mam nadzieje bo sie jutrzeszego obiadu juz doczekac nie moge:p
jak będzie nieodobry to mi M przywiezie ze 2 sloje hehe
 
Do góry