reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
ejjj ejjj ALEX!!!!nie wiem jaka jest u Ciebie sytuacja ale powiem Ci tyle ze w kazdym zwiazku sa chwile zwatpienia!
ja z moim eks mezem mielismy ich zaduzo i dlatego sie rozstalismy...tylko nie mysl ze to przez klotnie czy cos takiego ...dogadywalismy sie bardzo dobrze On czesto mi ustepowal...ale to chodzilo o to ze uczucie wygaslo razem ze smiercia naszego drugiego dziecka!!!

nagle z meza stal sie tylko kumplem.laczylo nas tylko mieszkanie razem i wspolne konto on robil swoje ja swoje i tak trwalismy przez rok wtedy poznalam Ksiecia ale z nim tez ciagle sie kloce(klamie my sie nie klocimy),ale sa nieporozumienia..czasami myslalam ze jest ze mna tylko dla dzieci ale to nieprawda!!!!On kocha mnie ja Jego oboje wiemy co to nieudane zwiazki(on po 10 latach rozwiodl sie z zona by byc ze mna-ale z nia nie zyl juz ok 2 lat)
takze usiadz popatrz na Wasz zwiazek i jezeli Twoj maz to tylko kumpel to to nie ma sensu a jezeli poprostu czesto sie klocicie to to przejdzie!!!
 
WITAJCIE MAMUŚKI :-):-):-)
ale same smutasy tu są;-);-);-)
to ja też dołączam do smutasów, wczoraj byliśmy złozyć wnioski o paszporty, w trasie dostałam @, Maxiol jednak zagorączkował po tej szczepionce, trzyma bidoka do dzis, cały czas śpi, męzol mnie dżażni i generalnie jest kiepsko, a i pogoda do kitu, dzieciaki marudzą, oj moge wymieniać i wymieniać...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Dziewczyny ratunku wiecie moze gdzie tu przyjmuje jaki kolwiekm dermatolog
znalazlam u siebie na plecach czarna kropke tylko mi sie moga prztdazyc takie zeczy az mi sie ryczec chce:-:)-:)-:)-(
 
WITAJCIE MAMUŚKI :-):-):-)
ale same smutasy tu są;-);-);-)
to ja też dołączam do smutasów, wczoraj byliśmy złozyć wnioski o paszporty, w trasie dostałam @, Maxiol jednak zagorączkował po tej szczepionce, trzyma bidoka do dzis, cały czas śpi, męzol mnie dżażni i generalnie jest kiepsko, a i pogoda do kitu, dzieciaki marudzą, oj moge wymieniać i wymieniać...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
:-D:-D:-D No identycznie jak ja.Na moje sczescie dziecko jest grzeczne i kochane dzisiaj.Do rany przyloz.Mazwpadl nachwile do domu i na przeprosiny kupil zonie kilogram czeresni:rofl2:
Dziewczyny ratunku wiecie moze gdzie tu przyjmuje jaki kolwiekm dermatolog
znalazlam u siebie na plecach czarna kropke tylko mi sie moga prztdazyc takie zeczy az mi sie ryczec chce:-:)-:)-:)-(

Alex wiem ze od lipc w Dublinie mial byc dermatolg polski, ale rozumiem ze to dla cibie a daleko.Najlepszym wyjsciem isc gp a on cie skieruje i powie gdzie siemasz udac.Zrob to jak najszybciej bo takich rzeczy bagatelizowac nie mozna.
Ja tez mam na glowie ten holerny cycek.Moj maz mnie pociesza to tojakie lekkie zapalenie miesnia, ale ja sama nie wiem.Niby Sam cycek bie boli, boli mnie bardziej z boku i nad piersia.Takie uczucie naciagniecia,ale i tak to sprawdze.
 
no co Wy mamuski???
dzien smutasa?ale ja tez miewam go ostatnio czesto chyba taki biometr?!
ALEX nie mam zielonego pojecia gdzie jest jakis dermatolog ale zgadzam sie z Gastone ze powinnas isc do Gp.

ja juz po zakupach i jak mam byc szczera pierwszy raz zrobilam cos takiego i...nic nie kupilam bo bylo pelno ciuszkow dla Caroline a dla Suzi maly wybor wiec stwierdzilam ze czemu ma byc jedna pokrzywdzona tym bardziej ze to starsza ma mniej ciuszkow teraz!wiec...kupilam im po zabawce hehe i dla mojego Ksiecia nowe wymarzone dvd bo byla obnizka o 30% a i sobie 3 spudnice.
ja uciekam do rodzinki papapa ale pewnie jeszcze zajrze
 
hmm..... chyba się przywiąże do krzesła, mam straszną ochote pobuszować po sklepach, ale tak szczeże to nie mam potrzeby nic kupować, a juz napewno nie ciuchy, jejku chyba nie wytrzymam i chociaż po małym ..co nie cu .. sobie sprawie:-p:-p;-);-):-):-)

żegnam się ide sprzątać po kolacji:zawstydzona/y::zawstydzona/y::tak::tak:
do miłego klikania w poniedziałek:tak::tak::-):-)
 
Gastone wielka prosba...czy moglabys zapytac meza o jakis bezplatny program z ramkami do zdjec??wiesz..takie gadzety na nk a tak serio chce sama zrobic mamie na 40 ur kartke z nami na niej ale potrzbuje do tego gadzetow.
 
oczywiscie standardowo ja ostatnia i ja pierwsza!
czesc dziewczynki zycze milej niedzieli ja bede sie starala wpadac jak najrzadziej z powodu Ksiecia w domu...pogoda nie zapowiada sie zaciekawie a mialam takie plany buuuu..
 
reklama
witam sie i ja kobietki.alee tuuu cicho.hop hop ...
moje dziecko ma przeklute uszka...narazie nie zapeszajac jest dobrze...wpadne pozniej pozdrawiam
 
Do góry