reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

hehe jakoś słabby z Ciebie detektywik bo nie mam żadnego zaproszenia :-p
to pochwal się kogo tam zaprosiłaś....:-D


sylwisko a chciałanym prosić o link tego wózka... bo nawet nie wiem jak to wygląda.... a chcemy już jakoś w ciągu tego tygodnia kupić.....:tak:
bo się dowiedziąłam ostatnio że dziewczymna miała termin na października a teraz okazało się że rodzi za miesiąc:szok: czyli pod koniec sierpnia..
więc czas najwyższy robić zakupy:-p

No wiesz pewnie jakas inna Kamile ale sie skusila kobita i zaakceptowala wiec myslalam ze to ty :-D W takim razie koleznko niezle sie ukrywasz :-D Daje ci namiary. Swoja droga dziwne ze zgadalam ze masz na imie Kamila co?? Moglas miec na imie Kasia np.Takze nie jest ze mna tak zle hehe
 
reklama
No wiesz pewnie jakas inna Kamile ale sie skusila kobita i zaakceptowala wiec myslalam ze to ty :-D W takim razie koleznko niezle sie ukrywasz :-D Daje ci namiary. Swoja droga dziwne ze zgadalam ze masz na imie Kamila co?? Moglas miec na imie Kasia np.Takze nie jest ze mna tak zle hehe

hehe może koleżanki szukała.....:-D
namiarów nie mam twoich ale za to fajne zdjęcie dostałam:-D:-D:-D:tak::-):-):-)
czekam więc na namiarki :-p
 
kolor mi się podoba i powiem Ci że też chciałam go kupić ale na prv Ci już napisałam co mi się w nim nie podoba:-(
za taką cenę to z miłą chcęcią bym odkupiła tym bardziej że napewno nie byłby zniszczony.....
 
musze....musze....mam nieodparta potrzebe pokazania Wam dzisiejszej naszej fotki...
 

Załączniki

  • abababa.jpg
    abababa.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 51
dzien dobry dziewczynki!
ja wlasnie szykuje sie do szpitala na kontrole czy wszystko ok?(czy wszystko ze mnie wylecialo).odezwe sie po
milego poniedzialku
 
reklama
witajcie mamuśki:-):-):-)
jestem strasznie zmęczona, mam sprzątanko, wpadne do Was jak posprzątam. Będę sie chwalić !!!!!
Moja Majeczka ma dziś 2 urodziny !!!!!!!!!!!!!
sprzątanko to po przyjęciu urodzinowym, wczoraj nie miałam siły myć podłogi, do usłyszonka mamuśki...
:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry