reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

a ja zapomnialam sie pochwalic ze Emilka raczkuje:-D:-D hehe jeszcze raz gratuluje Gastone i zdrowka zycze i dbaj o siebie i maluszki:-D
 
reklama
Hej mamuśki :-D:-D:-D



Ja Cię :szok::szok::szok: bliźniaczki :szok::szok::-D:-D Nie no, moje gratulacje!!!!!!!! I jednak musisz wymienić swoje pojazdy :-);-):tak:... Masz już jakieś typy???? Aaaa i mam pytanko - pisałaś na wątku obiadowym o kotlecikach ryżowych - podzielisz się przepisem :confused::sorry2:?

Pozdrawiam Was gorąco, miłego wieczorku i słodkich snów życzę :cool2:
A to niespodzianka Krycha co???:-D uff:zawstydzona/y:
A co wozka to oczywiscie kupuje na 100% i candy.Jeden fotelik juz mam wiec tez odpadnie;-)Maz w 100%potwierdzil i njbardziej mu sie podoba:-)
A kotleciki ryzowe zadna rewelacja.Zostalo mi troche farszu z golabkow:-D i zrobilam z tego kotelicki:-)Obtoczylam w bulce jak znalazl.Mozna zjesc z sosikiem pomidorowym,albo pieczarkowym.
a ja zapomnialam sie pochwalic ze Emilka raczkuje:-D:-D hehe jeszcze raz gratuluje Gastone i zdrowka zycze i dbaj o siebie i maluszki:-D
Gratki dla Emilki:-)
WITAM MAMCIE:tak: BUBA GRATULACJE DLA EMILKI:tak: NO TO SIE NIE OGLADNIESZ A MAŁA BĘDZIE JUŻ CHODZIĆ I PSOCIĆ ;-);-) A JA PO SNIADANKU I MAM TAKIEGO LENIA ŻE CHYBA WRÓCE DO ŁÓŻKA;-);-) MIŁEGO DZIONKA:-D:-D

A ja byl juz z lozka wyszla:sorry:Wyszlam to dostalam taki opieprz ze az sie poplakalam:crazy:
 
Witam!!!

A to niespodzianka Krycha co???:-D uff:zawstydzona/y:
A co wozka to oczywiscie kupuje na 100% i candy.Jeden fotelik juz mam wiec tez odpadnie;-)Maz w 100%potwierdzil i njbardziej mu sie podoba:-)
A kotleciki ryzowe zadna rewelacja.Zostalo mi troche farszu z golabkow:-D i zrobilam z tego kotelicki:-)Obtoczylam w bulce jak znalazl.Mozna zjesc z sosikiem pomidorowym,albo pieczarkowym.
..............
A ja byl juz z lozka wyszla:sorry:Wyszlam to dostalam taki opieprz ze az sie poplakalam:crazy:

Ano niespodzianka :-D:-D:-D!!! Dzięki za przepis, proste faktycznie i pewnie za niedługo skorzystam z przepisu ;-)! Leż Kochana jak masz leżeć, a nie Ty się do wstawania bierzesz!!! Przecież wiesz, że musisz teraz o siebie dbać, o całą Waszą trójeczkę :tak::tak::tak:

a ja zapomnialam sie pochwalic ze Emilka raczkuje:-D:-D

Gratulacje :-)! To teraz musicie mieć oczy dookoła głowy :sorry:

WITAM MAMCIE:tak: BUBA GRATULACJE DLA EMILKI:tak: NO TO SIE NIE OGLADNIESZ A MAŁA BĘDZIE JUŻ CHODZIĆ I PSOCIĆ ;-);-) A JA PO SNIADANKU I MAM TAKIEGO LENIA ŻE CHYBA WRÓCE DO ŁÓŻKA;-);-) MIŁEGO DZIONKA:-D:-D

Oj, ja chętnie też bym wskoczyła do wyrka i cały dzień w nim spędziła, ale ni dy rydy :baffled:... Dzieckiem nie ma się kto zająć! No, ale dobra, chciałam dzidzię to mam ;-) i teraz dotrzymuję Jej towarzystwa :-)
 
dobry wieczór mamcie:-) mi jakos dzionek minął ,hehe jednak nie przelezalam calego w lozku i nawet co nieco posprzątałam ;-)a teraz czas poszperac w necie,mała po "kolacji" grzecznie spi ,tatus robi przeglad lodówki a ja mam wkoncu kompa dla siebie:tak: do juterka mamcie:tak::tak:
 
No i nie dospalam bo bylam takaglodna ze sniadanie musialam zjesc hih apotem obejrzlalam film,wykapalam sie i znow w lozku.Teraz jestem sama.Chlopaki pojechaly sie obawic do play house.
 
Witam maun9ie.Nie odzwyalam sie bo czulam sie jezcze wczoraj kiepsko,dis ow ielelepiej ale jeszcze jestam bardzo oslabiona.ale i bardzo szczesliwa!No i troche wystraszona..A dlaczego? Otuz mamcie dzis okazalo sie ze bede miala dwoje dzieci..Tak ,tak bliznieta.I caly czas jestem w ciezkim szoku!
Witam mamuśki
Gastone, moje gratulacje, ale numer, widzisz tak czekałasnatą fasolke, a tu prosze druga w " promocji"
Wiesz co tak sobie o Tobie myślałami zawsze wychodziła mi córcia druga, ale ostatnio cos chłopczyk mi po myślach dryptał, może parka będzie??? To nie takie istotne teraz, zdrówka jochana :tak::tak::tak::-):-):-):-)
 
reklama
Do góry