reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

i ja tam na szybko zagladne do was:-D czytam codzinnie ale jakos niema kiedy napisac bo co zaczne to ktos mnie wola czy jakies zejecie sie znajdzie:baffled::baffled: Gastone wracaj do zdrowia... wiem jaki to boj bo mialam zapalenie drog moczowych... o sikaniu niebylo mowy tylko placz i nic wiecej i od czasu do czasu mam takie bule .... a Emilka to juz prawie chodzi :szok::szok: lapie mi sie za szczebelki w lozeczku i sie podnosi jeszcze troche i bedzie chodzic...az sie boje czy to nie za wczesnie... a ja jak narazie to zbieram mysli o polsce:-D:-D na swieta lece ma 2 tygodznie i ewnie si nie odezwe az sie niemnoge doczekac ehh... jzu 2 lata nie bylam.... nom to lece bo trzeba cos zjec bo dopiero z pracy wrucilam to milego wieczorku mamcie:-D:-)
 
reklama
Witam sie

Wybaczcie dziewczynki ze tak dlugo nie pisalam ale mam troche zmartwien i nic mi sie nawet nie chce

Gastone a jak Ty sie czujesz ?

Nasza KaMcia nadal bez necika
 
Witam maun9ie.Nie odzwyalam sie bo czulam sie jezcze wczoraj kiepsko,dis ow ielelepiej ale jeszcze jestam bardzo oslabiona.ale i bardzo szczesliwa!No i troche wystraszona..A dlaczego? Otuz mamcie dzis okazalo sie ze bede miala dwoje dzieci..Tak ,tak bliznieta.I caly czas jestem w ciezkim szoku!
 
Gastone gratulje podwojnie:-D:-D:-D:-D to super ale ja tez bym sie bala strasznie... matko az w szok wpadlam heh...
u nas dalej po staremu praca do praca dom...i tak w kolko wogule to taki zawrot glowy mam w pracy ze szok... awansowalam ale i obowiazkow przybyla no ale uroki tego sa... no to spadam rarazie na kapiel Emilki a potem spacerek z psem to narazie mamcie milego wieczorku:-D:-D:-)
 
Witam maun9ie.Nie odzwyalam sie bo czulam sie jezcze wczoraj kiepsko,dis ow ielelepiej ale jeszcze jestam bardzo oslabiona.ale i bardzo szczesliwa!No i troche wystraszona..A dlaczego? Otuz mamcie dzis okazalo sie ze bede miala dwoje dzieci..Tak ,tak bliznieta.I caly czas jestem w ciezkim szoku!

GASTONE moje najszczersze gratulacje!!!!!:tak::tak::tak::tak: ale fajowsko:tak::tak: tez zawsze chcialam blizniaki, superancko ciesze sie z toba!!! teraz to zycze ci potrojnego zdroweczka!!! i potrojnie trzymam kciukaski:-D:-D o ja ale fajowo:happy2::happy2:
 
reklama
Hej mamuśki :-D:-D:-D

Witam maun9ie.Nie odzwyalam sie bo czulam sie jezcze wczoraj kiepsko,dis ow ielelepiej ale jeszcze jestam bardzo oslabiona.ale i bardzo szczesliwa!No i troche wystraszona..A dlaczego? Otuz mamcie dzis okazalo sie ze bede miala dwoje dzieci..Tak ,tak bliznieta.I caly czas jestem w ciezkim szoku!

Ja Cię :szok::szok::szok: bliźniaczki :szok::szok::-D:-D Nie no, moje gratulacje!!!!!!!! I jednak musisz wymienić swoje pojazdy :-);-):tak:... Masz już jakieś typy???? Aaaa i mam pytanko - pisałaś na wątku obiadowym o kotlecikach ryżowych - podzielisz się przepisem :confused::sorry2:?

Pozdrawiam Was gorąco, miłego wieczorku i słodkich snów życzę :cool2:
 
Do góry