reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

reklama
hej kobietki wygonic lenia z d....ki
ja juz weekendu nie moge sie doczekac...wykonczona jestem tym tygoddniem
dzidzia przeziebiona niestety...dobra dosc narzekania.
pozdrowienia dla wszystkich
dobrej nocki
 
Hej mamunie.Jak tu nienrzekac..glowa dzis mi peka od rana a na dworze piekne slonce.Moze pojde na spacrek to mi przejdzie...albo w ogrodku posiedze..Uciekiam,ostatnio rozmowna nie jestem ale same rozumiecie..
Kasia fajnie ze twoja kluseczka rosnie.
Mojemu dzieciu 6 dwie naraz wychodza,ale to duzy chlopczyk,symtomow oprocz grzebania w buzi nie ma.
 
No ja dzis nie robilam.Dobrze ze dla Mxa miala obiad.Dla mnie i dlamez zrobie szybko spagetti jak przyjdzie.Glowa mnie boli caly dzien.Poszlm na spacer ale nie pomoglo..
 
Hej,
Kasiu jest ranek wiec czuje sie dobrze.GLowa juz nie boli ale wczoraj koszmar.Beonilam sie caly dzien przed paracetamolem ale niestety musisla uzyc bo myslslam ze mi czaszke r0ozwali.Z maxem nie brakam zadnych specyfikow i tu tez bym nie chciala ale coz.Czaaem jak widac trzeba.
Wyspalam sie porzadnie,zobaczymy co bedzie po poludniu.Narazie mam porannego lenia hih Milego weekendu dziolchy!
 
hej ja tylko na chwilę..
wpadam pochwalić się umiejętnościami mojej 2 miesięczej niuni :)
nadal nie mam neta więc nie siedzę wogóle prawiena bb
[video=youtube;U8ZbN7KKfDU]http://www.youtube.com/watch?v=U8ZbN7KKfDU[/video]
 
reklama
witam mamacie :-D dzis mam wolne no ale i tak roboy w domu jest i niema kiedy napisac...
Kamcia super twoja corcia sie giba hehhe:-D sliczna a jakie policzki ma ..mmmm... cudo:-D:-D ja tez sie musze pochwalic bo Emilka zaczyna stawac powoli a dzis mi usiadla z brzuszka:szok::szok::-D:-D:-D normalnie moje pieknosci kochane heh ona to by chciala juz biegac za psami bo lubi im wloski wyrywac i wkladac palce we wszystko co sie da w szczegolnie do nosa....a piszczy az glowa boli hehe no nic narazie mykam kompac mala :-D
 
Do góry