reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Witam maunie,troche pozno hih
Ja tam czasem zagladam na watek Limerciki i nawet czasem sie odezwe,ale nie chcialaym zupelnie zrezygnowac z tego..
Ja dzis troche posiedzialam na dworku,bylocalkiem pryjemnie ale teraz brrrr strasznie zimno.Piec hula a ja siedze i telepie sie pod kocem.
Buba kiedy w koncu ten slubek?
Krycha i co tam kochana dalej myslisz o pojezdzie dla dzieci?Zdecydowalas sie juz na co kaske bedziesz zbierac?
 
reklama
Witam maunie,troche pozno hih
Ja tam czasem zagladam na watek Limerciki i nawet czasem sie odezwe,ale nie chcialaym zupelnie zrezygnowac z tego..
Ja dzis troche posiedzialam na dworku,bylocalkiem pryjemnie ale teraz brrrr strasznie zimno.Piec hula a ja siedze i telepie sie pod kocem.
Buba kiedy w koncu ten slubek?
Krycha i co tam kochana dalej myslisz o pojezdzie dla dzieci?Zdecydowalas sie juz na co kaske bedziesz zbierac?




a slub to w lipcu jeszcze pol roku mi zostalo ale i tak szybko leci musze cos juz zaczac myslec gdziec co i jak bo ja narazie to sie za suknie bire zamiast za reszte hehe:-) mysle nad miejscem ale niewiem gdzie bym mogla zrobic wesele na 20kilka osob...hmm:baffled::confused::confused:
 
hej kobietki i ja jestem.poczytuje was codziennie jak sie uda ale nie zawsze czas napisac.wczoraj bylam w pracy od 6 do 9 takze padam do tego jeszczee dziecko i obowiazki domowe...no polowa obowiazkow mezus i tesciowa pomoga.
wiem ze mnie tu juz prawie n ie ma ale nie chcialabym zeby watek caliem upadl!!!!GASTONE KRYCHA JUSTYSIA GRATULUJE FASOLEK.SUPER !!!ja tez jeszcze roczek dwa i "synusia"planujemy tylko najpierw musimy chatke w pl kupic.a jak wasze dzieciaczki//moja to taki lobuz ze szok...ale duzo powtarza madra dziewczynka:-)moze juz nie dlugo bedzie z nia kontakt:-):-):-)?Gastone czy Maksiu rozumie ze bedzie miec dzidzi w domu???
postaram sie wpadac codziennie zeby watek przetrwal!!!pozdrawiam was paaaaaaaa
 
Hejka! Ja na chwilkę bo podam na twarz normalnie...

Krycha i co tam kochana dalej myslisz o pojezdzie dla dzieci?Zdecydowalas sie juz na co kaske bedziesz zbierac?

Nadal myślimy, ale chyba razcej zdecydujemy się na tego P&T! Widziałam w Smyths'ie ostatnio jest promocja za prawie 300e, ale to Classic no i po co już mi teraz... Mamy dużo czasu, więc liczę jeszcze na niejedną promocję ;-)

Sylwisko22, nie dziękuję i trzymaj za nas kciuki, żeby wszystko dobrze poszło :tak:

Dobranoc mamusie :sorry2:
 
Melduje sie druga!
Sylwia milo cie w koncu zobaczyc! Wpadaj czesciej!
Co do Manka to jeszce nie za bardzo rozumie,chociaz wie z e w brzuszku jest dzidzia.Boje sie troche co to bedzie jak sie urodzi bo moje szczescie jest tak strasznie rozpieszane i kochane..Ale moj synus to madry chlopczyk,wiec nie bedzie mysle az tak zle.
Krycha mowisz P&T no to chyba najtansza opcja.
 
Hej, hej! Coś się pochmurno zrobiło, hm...

Krycha mowisz P&T no to chyba najtansza opcja.

No najtańsza opcja, ale nie stać nas będzie na inną, nawet jak będziemy zbierać przez ten cały czas... Mamy jeszcze inne zobowiązania finansowe, więc trzeba liczyć siły na zamiary ;-)
 
hej ja tez jestem...po pracy ledwo co zdazylam dziecko polozyc...
trzymam kciuki za wasze brzuszki...:-)
podobno w sobote ma byc -10 stopni w nocy:szok:znowu:wściekła/y:
no nic uciekam
wpadne jutro spokojnej nocki paaaa
 
reklama
Do góry