reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

no i ja tez sie witam... pogod jak narazie ok:-) Emilka oczywiscie od 8 niedaje spac.... zaczyma sobie spiewac nad ranem i wszystkich budzi swoimi piskami:eek::eek: no ala uroku maciezynstwa...

od soboty biore sie znowu za inna diete TURBO:D:D hehe je sie 6 razy nie 5 ja jem 3 narazie:D oczywiscie polowe mniej i musze kupic meride moze akurat to mi pomoze jakos schudnac... bo oczywiscie moja waga stoi!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: moze tam 1 kg spadl mi teraz aleznajac zycie nic wiecej...oczywiscie zeby niebyla ja niemarudze tylko stwierdzam fakty:D:D:D:D
 
reklama
to teraz komoda sie oddali w czasie??

moj glupi sasiad wywiozl kontenery na smieci na miejsce parkingowe bo...hmmm dlaczego?????
podejrzewam ze dlatego,ze idac do smietnika kazdy zagladal mu w okna hahaha

siedze na przeciwko okna i mam radoche hahaha
zaraz przyjedzie zarzadca naszego domu i przewiezie je spowrotem i tak w kolko.ludzie naprawde nie maja problemow??
a ja sie chyba poddaje co do avonow!!niestety zainteresowanie bliskie zeru!!!


dziewczynki mam pytanie!!!!!!
wiem ze my nie robimy spotkan forumowych i wogole ale tak sobie mysle ze moze imprezke na halloween moze bysmy zrobily??
moge urzyczyc domu mego a jak nie to myslalam o jakiejs bawialni dla dzieci???
usiadlybysmy wypily kawke dzieci(starsze)by sie pobawily!!(nie zrozumcie tego jako chec codziennego spotykania ale....raz chyba mozna???)przemyslcie mamy prawie miesiac zreszta nie musi to byc w tym terminie.
wiem ze jestescie w czesci z ennis i shannon ale jestescie zmotoryzowane za to Asia i ja tak niebardzo bo Kasia tez ma autko!
jezeli uwazacie moj pomysl za glupi napiszcie
 
niestety ja nie mam info że Gastone ma urodzinki!!!
ale Gastone skoro je masz to wszystkiego najlepszego!!!!!!!
 

Załączniki

  • kosz_kwiatow14_2009-06-25_29_75[1].jpg
    kosz_kwiatow14_2009-06-25_29_75[1].jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 10
dziewczynki mam pytanie!!!!!!
wiem ze my nie robimy spotkan forumowych i wogole ale tak sobie mysle ze moze imprezke na halloween moze bysmy zrobily??
moge urzyczyc domu mego a jak nie to myslalam o jakiejs bawialni dla dzieci???
usiadlybysmy wypily kawke dzieci(starsze)by sie pobawily!!(nie zrozumcie tego jako chec codziennego spotykania ale....raz chyba mozna???)przemyslcie mamy prawie miesiac zreszta nie musi to byc w tym terminie.
wiem ze jestescie w czesci z ennis i shannon ale jestescie zmotoryzowane za to Asia i ja tak niebardzo bo Kasia tez ma autko!
jezeli uwazacie moj pomysl za glupi napiszcie



ja nie uwazam ze to glupi pomysl ale u mnie to jak zwykle nic niewiadomo a pozatym Emilka mi doszkoly chodzi
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no i jest kupa papierow do wypisania:no::no: i landlorda trzeba zlapac a nie odbiera telefonow:no::no: masakra:crazy::crazy: i mam ose w domu,heh moj R chodzi jak bomba zagarowa i szuka dziury w calym:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i dopiero we wtorek znowu idzie do healty,mam nadzieje ze do wtorku humor mu sie poprawi;-)
 
reklama
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no i jest kupa papierow do wypisania:no::no: i landlorda trzeba zlapac a nie odbiera telefonow:no::no: masakra:crazy::crazy: i mam ose w domu,heh moj R chodzi jak bomba zagarowa i szuka dziury w calym:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i dopiero we wtorek znowu idzie do healty,mam nadzieje ze do wtorku humor mu sie poprawi;-)



Kasia to ja Was jutro nie nawiedzam!umowimy sie na przyszly tydzien!
przykro mi!


moja mama wlasnie pojechala do hospicjum!dzwonila pielegniarka bo juz czas sie z dziadkiem pozegnac :-:)-(
 
Do góry