reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

ja nie moge grzywki miec, nie nie...fajnie kasiu ze dostaniecie ekstra kaske,zawsze jakis wakacje mozna sobie zafundowac za nadprogramowe pieniazki :)
 
reklama
kasiu to suuupcio ! tak jak pawimi mowi tkie pieniazki dobre sa na jakies dodatkowe wakacje czy cos w tym stylu :D jakies plany juz sa?:D

pawimi kurde powiem ci ze ja cie akurat widzialabym z grzywka bo masz dosyc wysokie czolo wiec grzywka by byla jak ulal :D

ja nie wiem jeszcze co zrobie.. napewno chce zapuszczac choc z drugiej strony dlugie wlosy wydaja mi sie takie nudne.. krotkie zawsze mozna zrobic n sassy sexi itd :D
no zobaczymy :D

ja juz po zajeciach, po wycisku fizycznym hihi i powyprysznicowaniu :D nic tylko relaks ale w koncu juz 23:33 :D
wy pewno juz spicie co??:)
 
Witam Was ponownie!:-)
Ach szkoda Kasiulek....chyba nie ma zadnej mamy z Houston....a wydawaloby sie, ze ktos sie znajdzie na tym forum!:-)
Przeprowadzamy sie do US, wiec szukalam informacji ( z zycia wzietych:-) o tym miescie, bo tam tez wyladujemy.
W takim razie poprzegladam forum co ciekawego piszecie generalnie o waszych doswiadczeniach w US.
Pozdrowka :-)
 
witaj Jilly bu szkoda ze nie moge ci pomoc cos wiecej ale moze jakies ogolne informacje czy cos :D
napisz nam cos wiecej o sobie i swojej rodzince:) i co cie a raczej Was sprowadza do Stanow :)
no imilo cie tu goscic - zawsze w kupie razniej !
buziaki!
 
Dzieki Domiska za powitanie :-)
W skrocie, moj maz jest Amerykaninem....ale nigdy nie mieszkalismy razem w Stanach :-) Tak na marginesie, nigdy mnie nie ciagnelo w tamte strony....No coz, milosc nie wybiera hahah :p
Jest na kontrakcie w Szkocji, tutaj takze urodzila sie 10 miesiecy temu nasza coreczka- Skye.
Jego praca zwiazana jest troche z podrozowaniem od czasu do czasu, wiec mamy do wyboru kilka miejsc....ale i tak wyladowalibysmy w Stanach predzej czy pozniej....wiec osiedlimy sie w Houston.
Sprawa wyglada tak,ze ja sie troche juz tu ustabilizowalam...mamy znajomych,wiem co i jak...Osiedlenie w nowym miejscu nie stanowi dla mnie problemu,ale dobrze miec jakies pojecie jak wyglada tamtejsze zycie z perspektywy mamuski:-)
Jestem na macierzynskim do konca maja ,wiec mam sporo czasu i tu gdzie mieszkamy( polnocna Szkocja, Aberdeen) chodzimy na joge z mala, basen, zajecia dla maluszkow ze spiewaniem i takimi "duperelami" :D No i dodatkowo mam znajomych z dzieciaczkami.Kolejna rzecz to jak sie ma sprawa ze zlobkami, przedszkolami itd.
Wiem wiem, wszytskiego sie i tak dowiem " na zywca",ale dobrze by bylo dowiedziec sie wczesniej co nieco....

No i to tyle na razie...

A jak to z Wami jest?Jak Wam zycie plynie w Stanach, jestescie zadowolone?

Pozdrawiam i zycze dobrej nocy....tu juz pozno....

:-)
 
Jily nie jest zle, ale bywalo lepiej. Mieszkam w takim miescie, ze Polakow jest cale mnostwo i czasami sa to dobre strony a czasami nie. Mysle, ze jakos odnajdziecie sie w Huston. Szukaj w internecie polskich kosciolow. jesli bedzie to znaczy, ze Polakow jest duzo.:-):-)
Fajnie, ze macie mozliwosc zwiedzania swiata.:-):-)
Zagladaj do nas !!!!:-):-)
 
czesc Kasiu jak tam malutka rosnie? wklej no jakies zdjatka :D

Jilly ja w przeciwienstwie do Kasi mieszkm w miescie w ktorym nie ma zbyt wielu Polakow.. choc osttnio zdobylismy polskiego ksiedza ! :D
jak sie meiszka.. no wiec moj maz tez jest amerykaninem.. nie mamy tu zadnej rodiznki co moze byc najwiekszym minusem.. ale mamy siebie i nsza 2,5 letnia coreczke :D a to tez sporo :D
mieszka sie dobrze- odpukac nie mozemy za bardzo narzekac .. tak jak mowie odpukac :D

bleh ja wlasnie skonczylam swoj cardio kickboxing i bede leciala pod prysznic i chce meza wyciagnac do restauracji choc wiem ze mial ciezki dzien w pracy wiec nie wiem czy sie zgodzi ;)
trzymajcie kciuki jak nie to w domciu cos upichcim :D
 
Kasiulek, domyslam sie o czym mowisz.W calej UK jest mnostwo Polakow...w Aberdeen tez jest duzo,ale ja znam jedna mame tylko_Ostatnio poszlam na spotkanie Mothers and Toddlers group i poznalam kilka,ale to bylam raz.Musze sie znowu wybrac.Ja zbytnio nie zwracam uwagi, kto jest jakiej narodowosci .Tak sie jakos zlozylo,ze nie poznalam duzo Polakow( w firmie w ktorej pracowalam bylam o dziwo jedyna Polka...) Strasznie sie martwie o jezyk malej.Jej tata bardzo ale to bardzo chce zeby mala mowila ladnie po polsku....a mi sie zdarza czasami po angielsku do niej gadac....wydaje mi sie, ze bardzo malo jezyk polski slyszy, wiec fajnie by bylo poznac jakas mame i dzieciaczki moglyby sie integrowac jakos....Jak to jest z Toba Domiska? Malutka mowi ladnie po polsku?

Domiska,wiem tez co znaczy nie miec rodziny obok siebie!Zwlaszcza,ze my bardzo rodzinni jestesmy...dlatego tez Stany daja nam mozliwosc bycia troche blizej z jego rodzina.( nie mieszkaja nawet w Texasie ale co tam :p)

Ok, musze sie zbierac.Tata jest w Edynburgu i jedziemy do niego dzisiaj.Przy okazji zrobimy sobie dwudniowa wycieczke.

Pozdrawiam Was goraco z deszczowej Szkocji....( juz mam dosc tego deszczu :p )
:-)
 
Jilly na pewno corcia nauczy sie sporo polskiego jesli bedziesz z nia rozmawiac po polsku. Staraj sie!!! Ja mam przypadek w rodzinie, ze moj bratanek to tylko po angielsku nawija, w domu tylko jezyk polski, u babci jezyk polski. A jak zaczal ogladac bajki to wnet tak podlapal angielski, ze teraz tylko angielski. Moja mam to juz sie z nim prawie dogadac nie moze!!!:baffled::baffled::baffled::szok::szok:
W dzisiejszych czasach czym wiecej jezykow sie zna tym lepiej.
Domiska corcia rosnie jak na drodzach, skonczyla 7 m-cy:szok::szok::szok::-D:-D, kiedy to zlecialo. Wstawilam fotki w galerii.
Ty tez pochwal sie swoja corcia!!!!
 
reklama
czesc dziewczynki, co tam slychac u was? jakos nie mialam weny na pisanie przez kilka wieczorkow chyba zmeczona jestem :( przesilenie wiosenne jakies czy co? witamy nowa mamuske, taki goracy stan sobie wybraliscie :)))))
dzieciaczki rosna jak na dobrych drozdzach, zgadza sie, moj maly lobuz gania i rozrabia, biorac przyklad w najlepsze ze starszych braci a dopiero takie troche skorki na malych kostkach lezalo i delikatnie kwililo....
 
Do góry