reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Hej,

Kupiłam wczoraj Calgel i wypróbowałam na sobie wydaje mi się że jest mocniejszy. Byliśmy dzisiaj na obiedzie u teściowej i nie daliśmy już rady na WOŚP a Wy byliście?
 
Ja chciałam pojechać na Światełko ale Mała poszła wcześniej spać .... ale w ciągu dnia spotkałam osoby z puszkami i oczywiście cosik wrzuciłam :-)
 
hej kobietki!!!!

co tam słychać ????:-)
bo ja się starzeję , miałam wczoraj studniówkę a ponieważ mam 3 klasę więc musiałam jako wychowawca zostac do końca i wiecie co poszłam spać o 5 rano i cały dzień zdechły , jak staroć rea:tak:guję

pozdrawiam
 
hej kobietki!!!!

co tam słychać ????:-)
bo ja się starzeję , miałam wczoraj studniówkę a ponieważ mam 3 klasę więc musiałam jako wychowawca zostac do końca i wiecie co poszłam spać o 5 rano i cały dzień zdechły , jak staroć rea:tak:guję

pozdrawiam

ooo a moja kolezanka z pracy byla wczoraj we Wro na studniowce...moze sie widziałyscie przypadkiem
 
Kadia To raczej nie jest objaw starości tylko ciągłego życia w biegu i braku czasu na odpoczynek:) człowiek ma tak mało czasu na relaks,że później minimalne przeciążenie organizmu (jak "zawalona" noc) sprawiają,że ciężko "odbić" stratę. Ja muszę najpóźniej położyć się o 24,bo inaczej jestem zmarnowana cały następny dzień:)
 
reklama
Do góry