reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Hejka dziewuszki. Musze kiedys tu więcej poczytac co u Was bo chciałabym się przypiąc do Waszego grona:-)
A na poczatek mozecie mi poradzic gdzie we wrocku kupie jakis fajny biustonosz do karmienia ale moze jakis bardziej sztywny, z fiszbinami i jeszcze czarny żeby był? Chyba Allesy są ok z tego co słyszałam - bo troche podnoszą cycuchy, ja na razie latam w takim szmaciaku z KappAhl. Przez neta to sie dygam kupić, bo mi pewnei bedzi ecoś odstawać bo sporych to ja nie mam:-Ddzieki za wszelkie namiary i pozdrówka dla mamusiek oraz powodzonka dla tych z brzuszkami:happy:
 
reklama
Dziewczyny, a może potraficie polecić dobrego pediatrę dla dzieciątka? Najlepiej na NFZ. Muszę podjąć tą trudna decyzję gdzie z maleństwem chodzić i w ogóle nie mam pomysłu jak zacząć szukać? Na Medicover mnie nie stać, a tam mam większość znajomych porejestrowanych :-(
Teraz przeprowadzam się na Różnakę i coś w tamtych okolicach szukam najlepiej, ale nie koniecznie. Ważne, żeby dobry lekarz był.
Z góry dzięki!!
 
Od niedawnana kozanowie w przychodni jest pani dr. Tokarz super babka. na różnace w przychodni podobno nie ma nikogo sensownego ale dam ci znac ktora przychodnia jest godna polecenia
w okolicy, i zawsze masz szpital dzieciecy na ul. kasprowicza :-)
 
My chodzimy do pani doktor Kubickiej na Żerniki. Bardzo dobry lekarz, jest dokładna, wszystko wytłumaczy i odpowiada na najbardziej głupie nawet pytania :)) Zawsze nam małą waży i mierzy, pyta dokładnie co jej jest i przy tym jest bardzo miła i uśmiechnięta. Ale chodzimy tam prywatnie, niestety trzeba płacić zdaje się, że nie ma wizyt na NFZ.
Należymy też do Dolmedu, ale trudno tam z kolei o wizytę, przynajmniej ostatnio się zdarzyło, że do szczepienia przez cały tydzień nawet nie można było zadzwonić, żeby się zarejestrować - odpowiadała automatyczna sekretarka.
Dziewczyny na co szczepicie dzieci? My na razie zaszczepiliśmy Infanrixem, jeszcze chcemy na pneumokoki i zastanawiamy się nad rotawirusami. Jak jest u Was? Coś polecacie?
 
Witajcie mamusie.
Bardzo proszę Was o pomoc. Poradźcie mi jakiś sklep z wózkami we wrocławiu, mogą też być modele wózków, które się Wam sprawdziły.
 
hej my chodzimy do doktor Eżbiety Nowickiej do przychodni Praktyka lekarzy rodzinnych na Bulwar IKARA 27C. Pani doktor jest rewelacyjna, przyjmuje na NFZ, ale cięzko się do niej zapisac bo ma multum pacjentów.Ja najpierw miałam pediatre pod domem, ale teraz wole jeździć dalej i mieć dobrze prowadzone dziecko. Pani Ela bardzo nam pomogła i wyprowadziła z choróbsk.

Jeszcze chodzimy do Lux Medu ale tam tylko do specjalistów, bo na Nfz ciężko z terminami. Tam mam wykupiony abonament w pracy.

a tak po za tym to u nas po staremu, brak czasu na neta, Maksio zdrowy tfu tfu, ja pracuję, mąz nadal poszukuje.

Niedługo święta już się cieszymy i czekamy.

Co do wózków to ja niezmiennie polecam Inglessinę Zippy. Mozna kupic W Askocie na Braniborskiej lub na Św Jerzego. Jak dla mnie wózek bez wad. mielismy i gondolę i spacerówke. I miałam tylko ten jeden wózek. Czasem lepiej dac więcej a byc zadowolonym do końca.
 
No a jezeli chodzi o prywatnego pediatre to tylko dr Ewa Struś.
ma gabinet najedności narodowej. ma kolo 55 lat i super podejscie do dzieci. no i EKSTRA DOŚWIADCZENIE wyslala nas na kotrole do laryngologa bo stwierdzila ze w uchu jest plyn ktory byc moze trzeba bedzie drenowac lekarz. laryngolog odeslal nas z EURESPALEM na 6 tyg stwierdzając ze w padaniu sluchu nie widac odchylen ale zapobiegawczo eurespal niech dzieko pije po 6 tyg gdy zajrzał wucho to pierwszy raz widziałam taki eosłupienie, p[rzyznal ze w uchu wczesniej byl plyn...Jak mam wiekszy problem niz tylko katar to z synem ide właśnie do dr Struś

bosastopka ul.Lindego - kar-med 071-325-10-94
http://infobot.pl/r/1uoy

mona124 wózki możesz obejżec na krzemienieckiej 46 jest to filia sklepu Paulinka :-) ceny maja chyba przystepne ale nie jakieś specjalnie niskie, lub szukaj używanego :-) ale dobrej firmy. X-lander jest wytrzymaly u Nas w rodzinie po malym przeglądzie x-lander XA wozi juz 3 dzidzie :-) (rocznik 2006) a co rok udoskonalaja i wypuszczaja nowe lepsze modele :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja zamierzam moje Maleństwo zapisać do pani dr Henryki Chlebus, ona zdaje się na NFZ przyjmuje w przychodni na Karłowicach (mieszkam co prawda na Sępolnie, ale wolę kawałek dalej dojechać, niż iść do przypadkowego lekarza i żeby mi na dziecku eksperymentował, a niestety do mojej lekarki rodzinnej nie mam zaufania :/ ). Słyszałam, że jest dobrym lekarzem, a z tego, co miałam okazję z nią rozmawiać, to kobieta przesympatyczna i ma super podejście do dzieci.
Tylko właśnie, kiedy należy zdeklarować dziecko do przychodni? Bo może już powinnam się wybrać. :)

pozdrawiam
 
reklama
Do góry