reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Cześć kobietki
dzięki za gratulacje i słowa troski co u nas:-)
U Nas jest wszystko dobrze ale początki były bardzo trudne chociaż teraz z perspektywy tych kilkunastu dni to zapomina się ten ból i wszystko co było łee.

Ninka jest zdrowa rośnie w oczach i z każdym dniem jest cwańsza:-p

w nocy nie lubi spać za to w dzień wali sobie 20 minutowe drzemki:-p dłużej trwa usypianie niż jej spanie:-p:sorry:

Fotki wkleję trochę później bo nawet nie mam wszystkich na kompie z braku czasu:)

Powoli zaczynam wracać do normalności i uczyć się rytmu dnia mojej córci... więc korzystając że chwilkę drzemie to idę powiesić pranie!:-p

Pozdrawiam Was wszystkie i witam nowe mamusie:tak:
buziaki
 
reklama
witam widze że tu od paru dni grobowa cisza !
ja melduje że mnie nie bedzie bo w poniedziałek jade do szpitala na wywolanie buli bo jestem po terminie a tu nic się nie dzieje
 
Witam wrocławianki!!! My dzis z mężem wybieramy sie połazic koło sobótki i przy okazji wstapic do rodzinki!!!! Mi coraz ciężej ale juz bliżej jak dalej bardzo puchna mi dłonie i spać przez to nie moge!! A jak moge to na fotelu:baffled::baffled: a ARLENA który szpital wybrałaś jak kożna spytac???
 
Witam! Rzeczywiście coś tak ucichło tu nieco... Ja od dwóch dni próbuję wymyślić (i przy okazji zamęczam tym tematem mojego mężusia), jak tu poustawiać w pokoju wszystko, co by łóżeczko dla Maleństwa jakoś sensownie wstawić. Tak to jest, jak się zawczasu nie pomyśli przyszłościowo przy meblowaniu pokoju :p Teraz to bym najchętniej powymieniała połowę mebli. ;) Jeszcze z samym łóżeczkiem to nie ma problemu, ale ja sobie wymyśliłam jeszcze komodę i nijak się nie chce zmieścić niestety ;/ chyba będzie trzeba wstawić zwykłą bieliźniarkę z półkami i nie kombinować. A właśnie, kiedy najlepiej kupić łóżeczko? Słyszałam, że lepiej trochę wcześniej, bo nieraz za świeży lakier śmierdzi czy coś takiego. Zresztą zastanawiam się, czy w ostatnich miesiącach będzie mi się chciało po sklepach jeszcze łazić, a teraz to póki co mogę jeszcze śmigać i wszystko oglądać ;) A może kupić wcześniej i niech w paczce stoi?

arlena, życzę, żeby wszystko sprawnie i dobrze przebiegło i zdrowia dla Ciebie i Dzieciątka!

pozdrawiam wrocławianki!
 
Witam ponownie, przepraszam za post pod postem, ale trochę temat trzeba odświeżyć:) Właśnie zapisaliśmy się z mężem na kurs do szkoły rodzenia przy szpitalu na Brochowie. W poniedziałek pierwsze zajęcia i w sumie aż sama jestem ciekawa, co nam tam poopowiadają. ^^

A tak poza tym, to niecierpliwie czekam na wypłatę, co by na jakieś zakupy znów się wybrać :).

pozdrawiam i miłego dnia!
 
Arlena trzymam kciuki za ciebie:tak: pewnie wrócisz już z maleństwem na rękach:tak:

Ja jestem w trakcie odciągania pokarmu więc poczytałam Was a mąż usypia małą tzn mąż śpi a mała jeszcze niet;-)

trzymajcie się ciepło kobitki
 
Arlena pewnie już rozpakowana, daj jak najszybciej znać, co tam u Ciebie i maleństwa i wracaj szybko z dzidzią do domku:tak:
eedytka, to milej zabawy w odciąganie, jak ja się cieszę, że mam to juz za sobą, ale to długo nie potrwa, pokarm się ustabilizuje i nie bedziesz musiala już wykonywać tej czynności (przynajmniej u mnie tak było:-)), no chyba, że zrobisz sobie dłuższy wypad bez malej, to odciąganie murowane:-). Buziaki dla małej:-)
77mamakacperka witaj na forum, fajnie, że dziewczyny dochodzą, ale tu raczej marne szanse na zagorzałe dysputy i rozmowy, bo jak widać pustka:-(, A, z jakiej części Wroclawia jesteś, jak można wiedzieć:confused:
Nadarienne, jeśli nie wierzysz w przesądy, to kupuj łóżeczko kiedy chcesz, zawsze może sobie leżeć gdzieś złożone i faktycznie nie czekaj do 9 miesiąca, bo w tym ostatnim, to juz się ma dość i się tylko mysli o tym, zeby już się pozbyć balastu i trzymać małe na rękach:tak:.Frajda z tym przemeblowywaniem, ja przez dziecko, czy nie, zawsze choć raz w miesiącu muszę coś w mieszkaniu przestawić, choćby krzesło:-), takie zboczenie:-)
pozdrawiam:-)
 
reklama
Witam,
Ja ostatnio niestety w ogóle nie mam na nic czasu. Kacperek cały czas choruje, jak w zeszły wtorek skończył gorączkować tak wczoraj w nocy zaczął z powrotem, poza tym sporo ludzi teraz przewija mi się przez dom i tak czasu na cokolwiek brak. Odezwę się jak to wszystko się skończy.
 
Do góry