reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

A ja mieszkam w okolicy ul Kościuszki i szczerze przyznam że nie wiem gdzie są te wasze ulice :-p bo nie jestem z wrocka ale wiem gdzie jest Astra haha bo to na trasie na wylot do szczecina:-p
 
reklama
hej witam po długiej przerwie.
ale masa roboty. Maksio w przedskolu super, nawet zjada posiłki co w złobku było nierealne. Grzecznie chodzi i nie płacze. Niestety znowu się choroby zaczęły.Ja praca, dom, mało czasu na neta.
Witam wszystkie nowe dziewczyny.

Ja mieszkam na Pereca, niedaleko stadionu Śląska, często chodzimy na ogródki koło stadionu.
Wychowałam sie na Kosmosie koło Astry i często tam bywam.

Widzę ze ominęlo mnie spotkanie, ale może następnym razem? kto wie byle czas był.

Remont mam mieszkania teraz więc same wiecie jak to jest.
hej
 
reklama
Do góry