reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Hej dziewcyny!!!

Nie zapomnialam o Was , ale przed wyjazdem na wakacje jakos nie moglam sie pozbierać , a teraz jest to samo wróciliśmy 2 dni temu a ja mam prania tyle że końca nie widać .

Dziewczyny co u Was słychac , ja wypoczeta niby po wakacjach ale mam juz dośc sprzatania po powrocie:-p

Krystian wariował w wodzie a Klaudia nawet skuterze wodnym plywala;-)

A to kilka zdjęć z wakacji
 

Załączniki

  • DSC01135 (3).jpg
    DSC01135 (3).jpg
    46,4 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC01156 (3).jpg
    DSC01156 (3).jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC01159 (3).jpg
    DSC01159 (3).jpg
    28 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC01180 (2).jpg
    DSC01180 (2).jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 50
  • DSC01187 (2).jpg
    DSC01187 (2).jpg
    46,3 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC01195 (2).jpg
    DSC01195 (2).jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Witam
mam do Was szybkie pytanie
mam do wyboru usg w Medikoncept na ul Krzyckiej dziś albo w czwartek na ul Joanitów i nie wiem czy któraś z Was ma jakieś opinie na ten temat??
jeśli tak to piszcie bo nie wiem na co się zdecydować... dzieki wielkie
 
pochwale sie troszke moim synkiem :D
Wiktor w swoim nowym pojezdzie (wywala taki podescik do gory nogami i sie laduje jak do samochodu :D)


chlopaczek :p

juz sie gole :D

spie rozwalony na cale lozeczko!!

pierwsze sisi na nocnik (dorwal winogrono od mojej mamy przegryzl a ze bylo kwasne to siki od razu poszly i nocnik zaczal grac :D)

sam chce myc zeby zawsze (mi nie pozwala... tylko wyrywa szczoteczke i sam cos tam pobełta w buzi :D)

moj pomocnik :D

dorwal szczote i myje nogi.. podpatrzyl jak ja swoje tak myje pod prysznicem i od razu wiedzial co robic z ta szczotka :D)
 
Kazeno śliczny ten Twój szkrab!!
A my już po USG i będziemy mieli córeczkę:-):-):-)
ale jesteśmy szczęśliwi bo wszystko jest w porządku mała zdrowa jak ryba:tak::tak::tak: normalnie cudo, ach ta technika 4d super:tak:
 
córcia będzie miała na imię NINKA:-) no chyba że jak się urodzi to nam się jeszcze odwidzi:-p ale obojgu nam się podoba to imię
Kurde nasza dzidzia waży już 1615 całkiem sporo:-p
 
Hej !!!!
No nie zdąrzylam odpisać eedytka , ale ja przez calą ciąże przed i po chodze do mediconceptu , gdyż lekarz mój od 15 lat jest tam wspólzałożycielem tej kliniki

ale gratuluje super że zdrowe a to najważniejsze cos na ten temat wiem a imie śliczne i pewnie sie nie zmieni:-):tak:

kazeno widze że niezła pomoc z twojego synka :tak: śliczny chłopak
 
wybaczcie ze znow ja ale duma matki nie zna granic.. oto jak moje dziecie tanczy..
[ame=http://tinypic.com/player.php?v=23k3zwo&s=3]Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting[/ame]
 
reklama
Do góry