reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

NANINA to świetna sprawa z taka salą ,sama bym sie zdecydowała gdybym wiedziała jak rodziłam moja córcie. Najgorszą sprawa dla mnie w szpitalu było to ,że lezy sie w pokoju z kims i pielegniary wchodz i wychodza sobie kiedy chca bez pukania.Niestety sa osoby które wolą być same w pokoju i miec spokój.Naprawde świetna sprawa ,napewno bedziesz zadowolona wiem to po swoim porodzie.Wazne jest zeby czuc sie swobodnie a nie jak na poczekalni na dworcu.Zresztą troche obiło mi sie o uszy bo siostra jest świeża pielegniara i coś opowiadła ,że na praktykach musiały skakać koło vipów.Warto dac kase zeby te pare dni miło wspominac przedciez dla nas to ważne przezycia.Pozdrowionka
 
reklama
ja sobie chalbinskiego chwale, nie wiem czy w wannie pozwola
Ci rodzic. Mnie to tłumaczono tak jak oglądałam ze w wannie do pełnego rozwarcia a porod normalnie na łóżku. obsługa jak wszedzie zalezy od zmiany, ja trafiłam na najlepsza polozna ( podobno) i porod odbierala moja lekarka chociaz nie miala dyzuru.
a koszty sa te same co w tym roku ?? bo mi mowili ze za porod w wodzie 500 zł. sala vipowska jest tylko jedna i nie ma gwarancji ze jak przyjedziesz rodzic to bedzie wolna. ja rodziłam na jedyne ...ale generalnie moglam rodzic gdzie chcialam bo bylo pusto jak nigdy na porodowce.
 
To sie ciesze że jesteście, co tam u was dziewczynki słychac ??? Jak maluchy?Moja Zuzia skonczyła juz 11 miesiecy i przygotowujemy sie do roczku, od dobrych trzech miesiecy chodzi sama i wogóle jest super dziewczyna:-)
 
reklama
Bara -no nieżle - chociaż ponoć niektóre dzieci tak potrafią
mój Mirek tez przed roczkiem zaczłał chodzić.
Teraz to śmiga
i namiętnie ogląda Teletubisie - już dzisiaj 3 raz ta sama płyta :baffled: - a codziennie to tak po 12 razy ( ona jest 30 min ) - makabra
 
Do góry