reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Agnieszka co u Was? jak ząbki? Wydaje mi sie ze kazde dziecko inaczej to przechodzi i sama znam takie dzieciaki ktore nawet nie daly po sobie poznac ze zabki ida :-)

Misia0805 Witaj :-) za chwile zacznie tak biegac ze nie bedziesz mogla za nia zdazyc ;-)

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
Zdrowia dla Was i Dzieciaczków!
 
Szczęśliwego Nowego Roku:) I jak najszybciej ponownie refundowanych recept:D

A tak na poważnie...to na ząbkowanie polecam Camilie- same zioła, a u nas skutkowało wtedy,kiedy np. Bobodent nie pomagał nic a nic.

Witam nowe koleżanki:)
 
Witam Wszystkie Mamusie w Nowym Roku:-)


U nas ząbkowania ciąg dalszy, a co za ty idzie raz jedna noc gorsza a raz lepsza. Gdyby tak nasze dzieci mogły ząbkować choćby przez tydzień i po którejś nocy obudzić się z pełnym wachlarzem uzębienia:-D No cóż pomarzyć dobra rzecz.


Martwiłam się jak to będzie w sylwestra czy Zuzia się nie obudzi podczas wystrzału petard i innych głośnych specyfików, ale przespała strzelanie i obudziła się chwilę przed 01 w nocy. A jak było u Was?

Wydaje mi się że niskie ciśnienie dzisiaj bo ja zasypiam na siedząco...

Stosujemy Bobodent bo niby najsilniejszy, ale popróbujemy też inne żele, próbowałyśmy roztworu Camilia(niektórzy twierdzą że to placebo woda z rumiankiem).


Pozdrawiam!!!!!!!!!
 
Witam Wszystkie Mamusie w Nowym Roku:-)


U nas ząbkowania ciąg dalszy, a co za ty idzie raz jedna noc gorsza a raz lepsza. Gdyby tak nasze dzieci mogły ząbkować choćby przez tydzień i po którejś nocy obudzić się z pełnym wachlarzem uzębienia:-D No cóż pomarzyć dobra rzecz.


Martwiłam się jak to będzie w sylwestra czy Zuzia się nie obudzi podczas wystrzału petard i innych głośnych specyfików, ale przespała strzelanie i obudziła się chwilę przed 01 w nocy. A jak było u Was?

Wydaje mi się że niskie ciśnienie dzisiaj bo ja zasypiam na siedząco...

Stosujemy Bobodent bo niby najsilniejszy, ale popróbujemy też inne żele, próbowałyśmy roztworu Camilia(niektórzy twierdzą że to placebo woda z rumiankiem).


Pozdrawiam!!!!!!!!!

My mamy niemiecki żel dentinox i bardzo pomagał!!a teraz camille i tez pomaga!
 
Witam i ja w nowym roku oby byl lepszy niz poprzedni:))



Rowniez witam nowe mamusie:))

Witam Wszystkie Mamusie w Nowym Roku:-)


U nas ząbkowania ciąg dalszy, a co za ty idzie raz jedna noc gorsza a raz lepsza. Gdyby tak nasze dzieci mogły ząbkować choćby przez tydzień i po którejś nocy obudzić się z pełnym wachlarzem uzębienia:-D No cóż pomarzyć dobra rzecz.


Martwiłam się jak to będzie w sylwestra czy Zuzia się nie obudzi podczas wystrzału petard i innych głośnych specyfików, ale przespała strzelanie i obudziła się chwilę przed 01 w nocy. A jak było u Was?

Wydaje mi się że niskie ciśnienie dzisiaj bo ja zasypiam na siedząco...

Stosujemy Bobodent bo niby najsilniejszy, ale popróbujemy też inne żele, próbowałyśmy roztworu Camilia(niektórzy twierdzą że to placebo woda z rumiankiem).


Pozdrawiam!!!!!!!!!

Aga a ja slyszalam ze bobodent jest najslabszy a najsilniejszy dentinox... u mnie na szczescie nie bylo zbyt duzych problemow z zabkami ...


MOje dzieciaki w sylwestra poszlaly mlody wytrzymal do 24.20 nastepnie padl w sekunde za to Maja balowala do 3 a juz Kacperek o 8 zarzadzil pobudke ehh wczorajszy dzien byl ciezki:(

dziewczyny slyszalyscie o podwyzce za opieke w przedszkolu??od kiedy to ma wejsc w zycie??

Dobranoc..
 
haha prawie jak na hamaku :-D:cool2::-p


mi tez ciezko sie przestawic na to miasto ale jakos trza ;-)
wczoraj przyjechalam i teraz to juz naprawde musze sie przestawic i zaczac tutaj normalnie funkocjonowac :-)
najgorsze jest to ze wszyscy znajomi zostali gdzies tam daleko ....

chodziło mi bardziej o forum Wrockowe a nie o miasto...

zresztą widac po jakim czasie odpowiedziałam :-D

ale pozdrówka dla Was;-)
 
reklama
hmm My nie chodzimy od miesiąca więc nic mi nie wiadomo, ale w zeszłym roku była jakaś podwyżka, niby związana w sumie z wyżywieniem, ale teraz jeszcze nic mi nie wiadomo...

*na zęby hasco-spet...albo p/bólowy syropek o ile maleństwo nie może np spać lub jeść...
 
Ostatnia edycja:
Do góry