reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam Wszystkie mamuśki - Wrocławianki. Ja mieszkam na Muchoborze Wlk. czyli baaaaardzo daleko prawie od wszystkiego ;-). Mój synek ma roczek (bez 8 dni) i jest wcześniakiem - ale już nadrobił i jest większy niż większość jego rówieśników. Kubuś pojawił się na świecie przez CC,które odbyło się na Dyrekcyjnej. Szczerze mówiąc - szpital jak każdy, jeśli sama się nie będziesz czegoś domagać - to nikt nie zrobi dla ciebie nic ponad to, co każą przepisy, czy zwyczaje. My mieliśmy świetnego doktora, a też położne były O.K. tylko trzeba było je "oswoić" :eek:. Jeśli chodzi o "wizje lokalne" :nerd: czyli studenciaków to każda kobieta ma prawo odmówić, aby byli oni obecni przy porodzie - wiem, bo rozmawiałam z położnymi. Na razie to tyle ode mnie. Trzymajcie się mamcie i kandydatki :happy:.

Ps. mam problem z usypianiem dzieciaczka - może jakaś podpowiedź. Konkretnie chodzi o to, że Kuba zasypia tylko na rękach i to noszony że tak powiem w pionie. Do niedawna było to znośne, lecz pojawiły się dwa czynniki, które zmuszają mnie do poszukiwania innych sposobów usypiania: 1) Kuba waży 12 kg, a ja 2) coraz boleśniej odczuwam mój kręgosłup - nawet gdy go nie mam na rękach, więc...HELP!!!

 
reklama
Magda-lena jesli chcesz moge podeslac Ci na maila ksiazke "usnij wreszcie" ja jej nie stosowałam tak dokladnie bo dla mnie byla za ostra ale duzo dala mi do myslenia i sama wpadlam na to jak nauczyc spac Lenkę :-D ale pamietaj grunt to konsewkwencja!!! i powtarzalny rytual :-D napisz na priva maila jak chcesz to Ci wysle ta ksiazke
 
zgadzam sie z MAGDA-LENA - szpital jak kazdy inny, ale bardzo dobrze wyposazony w sprzet do ratowania dzieci. bardzo sie o dzieci troszcza, co chwile robia KTG, jak tylko ich cos zaniepokoi - od razu reaguja. jesli chodzi o polozne - zalezy od zmiany i od osoby. ja nie narzekalam. pewnie, ze nie byly idealne, a i wiekszosc kobiet, ktore ze mna lezaly, byly zadowolone. warunki sanitarne sa nie za ciekawe - jedna lazienka, dwa przysznice i niewygodne lozka
 
Iwonka - ja również jestem zadowolona z tego szpitala, tym bardziej, że byłam tam przez miesiąc od urodzenia bajbusa bo on załapał zapalenie płuc, a ja nie wyobrażałam sobie dojeżdżania do niego, więc "leżeliśmy" razem. Chciałam tylko przekazać, że wszystko zależy od ludzi - tak od pacjentek, jak i od personelu. Jedyny minus tej placówki to faktycznie - łazienki. Pozdrawiam.
 
Hej hej Wrocławianki :-) przygarniecie kolejną?

Ja rodziłam na Kamieńskiego. Było sporo cesarek a mnie przyjęli jako szóstą do CC, opieka super tylko nie mogłam wytrzymac gorąca i chciałam jak najszybciej wrócić do domu. Dyrekcyjną i Chałubińskiego znam od podszewki i wolałam się tam nie pokazywać, żeby się nie natknąć na kolegów z roku. Ale jak oceniam poziom opieki w tych dwóch szpitalach to chyba na chałubińskiego ciut lepiej... ale zaznaczam że nigdy tam pacjentką nie byłam ;-)

Co do sklepów to ja staram się kupować w Cubusie jak mają przeceny, można się obłowić jesli chodzi o ciuszki.

Pozdrawiam :-)
 
Cześc.
Jestem mamą 9-miesięcznej Łucji i mieszkam we Wrocławiu w okolicach Karłowic. Szukam chętnych na spacerki/kawki, bo powoli zaczynam dziczec w domu. :)
 
Witam "nowe wrocławianki" :-) my niestety z Karłowic juz sie wyprowadziliśmy :-( ale to moje rodzinne strony, mam sentyment do tej dzielnicy :tak:

Petisu ładne imie dla córeczki wybraliście!!
 
:-) hej Petsu!
ja też mam już objawy zdziczenia, w domu siedzę od kwietnia 2006 na dodatek większośc czasu sama bo mąż w trasy jeżdzi, ale jestem z popowic więc chyba nici z wspólnego spacerku:-( ale chętnie zobaczę zdjęcia twojej pociechy:-):tak:
moja ma na imię Iza i ma 7 miesięcy

 
reklama
Hejka!

Witam nowe Wrocławianki-PETISU i MISIA.
Dla mnie kazda opinia o szpitalu jest wazna,takze dzieki za informacje.
IRMAA sliczna masz corenke(a swoja droga)czy Ty masz na imie Irma?Bo nie wykluczam,ze pracowałysmy w jednej firmie-tak mi teraz przyszło do głowy,ale moze sie myle.Jak tak to napisze na PW.;-):tak:
 
Do góry