reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam Dziewczynki po świetach,a takze nowa forumowiczke KNACKI.Pewnie juz po porodzie.

Secasia bardzo mi przykro.

Chciałam sie pochwalic ze mam coreczke na 100%.Byłam wczoraj na usg3D na Joanitow.Ogolnie na razie nie jest zle-mam spozywac duzo białka tak samo jak Mona,i ograniczyc sól,bo mam zwezona tetnice maciczna-mam brac Acard na to.Usg kontrolne mam 22 stycznia mam nadzieje ze bedzie ok.


Mona jakos damy rade z ta dieta-dla naszych dzieciaczkow wszystko.Trzymaj sie ciepłoi kuruj.:-)
 
reklama
No i bez lekarza sie nie obeszło :sick:
Na przeziebienie antybiotyk (bo inaczej przeżuci mi sie na oskrzela) a dodatkowo globulki dopochwowe bo się jakieś zapalenie przypałętało :baffled:
no i niestety brzusio boli i twardy jest i szyjka miekka, a i szkoda gadac:-( :-(
Diagnoza: "pożytku to z pani w Sylwestra żadnego nie bedzie, a oprócz tego leżec, leżec, leżec":no:

Wiem ZYRAFA-musimy:happy:
 
irmaa dzieki za linki juz obejrzalam i nakrecilam sie ze bede chodzic z Lenka od nastepnego semestru :-D mam nadzieje ze to bedzie dobra decyzja.... Moze najpierw skocze na ten placa zabaw ale i tak juz mi sie podoba, Lenka uwielbia zabawy oraz towarzystwo innych dzieci wiec mysle ze bedzie fajnie :tak:


Co do dietki dziewczynki to dacie rade :tak: ja zalapalam cukrzyce ciazowa i tez na dietce bylam koszmar bo tylko kurczaka i gotowane warzywa jadlam... No ale i tak przytylam 25 kg w ciazy :szok: a teraz mam niedowage :-D
dacie rade czego sie nie robi dla dzidziusiów :confused:


A tak na inny temat jest ktos z okolic swietej Katarzyly lub Siechnic? Chcemy tam sie budowac ale nic nie wiemy o tamtej okolicy....
 
Secasia bardzo mi przykro z powdu tego co sie spotakało.:elvis::elvis::elvis::elvis: dla Ciebie.

My już zyjemy imprezką Sylwestrowa, która robimy u nas w domku. W tym roku nie obchodzimy Nowego Roku hucznie, ale powinno itak byc fajnie.

mój Mati tęz lubi towarzystow inncyh dzieci. Swojego czasu chodziłam z nim na basen dla niemowląt.


A i witam Knacki, pewnie już szczęśliwą mamusię:tak:
 
I gdyby nie dane mi było już tu zajrzeć to chciałbym już teraz pozyczyć wszytskim wrocławskim mamusiom:
SZALONEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ I UDANEGO NOWEGO 2007 ROKU

szampanev4.jpg

 
Dziewczyny ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO CO NAJ W NOWYM ROKU, DUZO UŚMIECHU NA TWARZY, DUZO MIŁOŚCI, POCIECHY Z DZIECIACZKÓW TYCH WIĘKSZYCH, MNIEJSZYCH I TYCH NA KTÓRE CZEKAMY.
UDANEJ ZABAWY.

Zobacz załącznik 22967

P.S. Żyrafa abyś od maja razem z mężem zaczeła najpiekniejszy okres w swoim życiu :happy:
 
Niech w Nowym Roku swiat bedzie dla Was
pełen ciepła,radosci i przyjaciół,a w Waszym domu
niech nidgy nie zabraknie miłosci i zrozumienia.



Wiolka i Adam
:-):-):-)
 
reklama
Witajcie po przerwie!:-)

Mam synka- Kacperek urodził sie 27 grudnia o 17.15. i oczywiscie jest najcudowniejszym dzieckiem na świecie:tak:

Wczoraj wróciliśmy ze szpitala i zaczynamy uczyć się życia...a nie jest łatwo.
Bede tu zaglądać,choć pewnie nie tak często jakbym chciała...

Zyczę Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym 2007 Roku
 
Do góry