reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Reakcja każdej mamy jest inna. Wiele zależy od sytuacji w jakiej się znajdujesz. Moja rodzina wiedziała że bardzo chcemy dziecka i że się staramy. Jak ogłosiliśmy wszem i wobec że w końcu się udało to moja mama jedyne co mi powiedziała że ona mi wychowywać dziecka nie będzie a tata mi nie uwierzył i doszło do niego dopiero po tygodniu.

A moje dziecko właśnie dorwało się do pilota i zmienia sobie kanały.....

A i nie chwaliłam się chyba ale wczoraj zrobił swoje dwa pierwsze samodzielne kroczki od krzesła do kanapy :-D

poza tym to ja znowu siedzę z małym w domu :-(Wczoraj jak poszłam po niego do niani to okazało się że znowu jest marudny, kaszel, katarek no to ja z nim do lekarza ten ogląda niby nic ale coś z dziąsłem albo ząb rośnie krzywo albo afta, no to ja do dentysty okazało się że afta..... w dodatku idzie mu teraz bardzo mocno kilka ząbków na raz co jest przyczyną tego że jest bardzo osłabiony i bez przerwy teraz coś łapie. W dodatku ta afta jest bolesna ale przez osłabienie może mieć tego więcej. Dziś w nocy prawie nie spałam bo bardzo się męczył z katarkiem bo go przyduszało. A dziś zostawiłam go i siedzimy sobie w domku. tz wzięłam go rano na spacerek po czym przespał mi 3 godziny i teraz buszuje. Mam wrażenie że troszeczkę ma mniejszy ten katarek. Później jeszcze pójdziemy na spacerek bo jest przepiękna pogoda i trzeba korzystać :-D
 
reklama
Marma widzę że Twój szkrab zaczyna samodzielne życie;-) znaczy się pierwsze kroki:tak::tak::tak:
Mam nadzieję ze wszystkie dolegliwości szybko miną i będzie wszystko ok, oby małemu nie dokuczały te zęby za bardzo i żebyś Ty też mogła spokojnie to przetrwać! Trzymam kciuki!
 
Heh a dzisiaj się mnie zapytała czy okres dostałam:-( przecież to zwariować przyjdzie.

Arlena- jak by mama mi tak powiedziała, to chyba bym uciekła z domu...

Eedytka- dziękuję mam nadzieje,że dam radę.

Marma - gratuluję,że Twój Skarb tak sobie świetnie radzi:tak:
 
Heh a dzisiaj się mnie zapytała czy okres dostałam:-( przecież to zwariować przyjdzie.

Arlena- jak by mama mi tak powiedziała, to chyba bym uciekła z domu...

Eedytka- dziękuję mam nadzieje,że dam radę.

Marma - gratuluję,że Twój Skarb tak sobie świetnie radzi:tak:

To przy następnym takim pytaniu powiedz że najbliższy okresik spodziewany jest w maju:-p i to też nie okresik no ale krwawienie.
Nie łam się kobietko, ludzie często różnie reagują na początku a potem na pewno mama Ci pomoże i będzie wsparciem:tak::tak: Musi tylko sama przyjąć to do wiadomości i będzie dobrze:tak:
 
Popieram
rodzinka sie przegryzie :-) z nowiną i bedzie ok.
Ja zaszlam w ciaze planowana ale wczesniej o jakies rok hihi.
z mezem razem bylismmy 3 miesiace ale wiedzielismy ze to to :-) strach byl ogromny ale poszlo :-)
Za to my szukamy jakiegos lokum, bo z moim ojcem jest ciezko wyrobic pod jednym dachem...a tak sie ludzilam ze narodziny wnuka cos zmienia, byl na odwyku ale to nic nie dalo. a tu najtansza kawalerka to cala pensja :-( zastanawalismy sie nad TBS-em ale nie wiem, czynsz kawalerki 650 zl :| jak juz sie uzbiera na 1 wpłate. a z poświęckiej ludzie "masowo" odstepuja te TBS-y :crazy: wiec nie wiem o co chodzi
 
Felidae kryzys i ludzie nie mają kasy na opłaty

eedytka no ja też mam nadzieję że to się szybko skończy. A jak ty się czujesz?

NajkaKM nie martw się wszystko z czasem się ułoży. A jeżeli mogę się zapytać to ile masz lat?


kupiłam materac już nie będę spać na ziemi :-D
 
Dziewczyny tak sobie pomyślałam a może by zacząć robić takie seryjne spotkania raz w miesiącu na kawce? Co wy na to ? Ostatnio było bardzo przyjemnie. A i może w któryś weekend np z dzieciaczkami. Też w tej kafejce albo jakiś spacer w ładną pogodę? Co wy na to?
 
Jeśli chodzi o Bla Bla to babeczka prosi żeby zawsze zadzwonić i powiedzieć że się jakaś grupa wybiera, bo mają dużo rezerwacji.
 
Popieram
rodzinka sie przegryzie :-) z nowiną i bedzie ok.
Ja zaszlam w ciaze planowana ale wczesniej o jakies rok hihi.
z mezem razem bylismmy 3 miesiace ale wiedzielismy ze to to :-) strach byl ogromny ale poszlo :-)
Za to my szukamy jakiegos lokum, bo z moim ojcem jest ciezko wyrobic pod jednym dachem...a tak sie ludzilam ze narodziny wnuka cos zmienia, byl na odwyku ale to nic nie dalo. a tu najtansza kawalerka to cala pensja :-( zastanawalismy sie nad TBS-em ale nie wiem, czynsz kawalerki 650 zl :| jak juz sie uzbiera na 1 wpłate. a z poświęckiej ludzie "masowo" odstepuja te TBS-y :crazy: wiec nie wiem o co chodzi
tez mam problem z teściem i zmieszkaniem stoimy w miejscu a nie długo bedziemy bezdomni co do tbs kiedys czytaąłm ze to siee nie opłaca spłaca sie to tak jak kredyt mieszkaniowy a do tego mieszkania nie ma sie zadnych praw
Jeśli chodzi o Bla Bla to babeczka prosi żeby zawsze zadzwonić i powiedzieć że się jakaś grupa wybiera, bo mają dużo rezerwacji.
a gdzie to jest
 
reklama
TBS to trochę naciągana sprawa, mojego meża brat się zdecydował i teraz płacą czynsz wszystkie opłaty za media i ratę za mieszkanie które nie jest ich miesiąc w miesiac ok.1800 zł. więc nie wiem czy nie lepiej wziąść kredyt i kupić małe ale własne M, wtedy spłaca sie ale swoje:tak:
 
Do góry