reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam serdecznie,

przepraszam, ze przeszkadzam na waszym wątku, ale jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana kupnem nowej niani elektronicznej, to zapraszam:

Sprzedaję nianię, gdyż jedną zakupiłam, a droga dostałam w prezencie.
Niania jest nowa, z gwarancją 24miesięczną, z dowodem zakupu.
Włączona tylko raz,w celu sprawdzenia czy jest sprawna.

Dodaję nowe ciuszki (2 x body z długim rękawem) GRATIS :)

NIANIA ELEKTRONICZNA - Milly Mally NOWA ! +GRATIS (746561573) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam!
 
reklama
Witam wszystkie Mamy Wrocławianki:), jestem tutaj nowa, za bardzo nie wiem co mam tu pisać. Troszkę jestem zaskoczona tą ciążą-ale jestem szczęśliwa.Tylko najbardziej w tym wszystkim zabolała mnie reakcja mojej mamy:( czy one zawsze tak reagują?
Pozdrawiam
 
Witam wszystkie Mamy Wrocławianki:), jestem tutaj nowa, za bardzo nie wiem co mam tu pisać. Troszkę jestem zaskoczona tą ciążą-ale jestem szczęśliwa.Tylko najbardziej w tym wszystkim zabolała mnie reakcja mojej mamy:( czy one zawsze tak reagują?
Pozdrawiam

Witaj I gratulacje. A co do reakcji rodziców to bywają one różne w zależności od sytuacji. A jak była twojej mamy?
 
To u nas tak zwane drugie becikowe przysługuje osobom z niskimi dochodami i samotnym mamom:tak:
NajkaKM witam koleżanke majówkę wrocławiankę:-)
 
Witam wszystkie Mamy Wrocławianki:), jestem tutaj nowa, za bardzo nie wiem co mam tu pisać. Troszkę jestem zaskoczona tą ciążą-ale jestem szczęśliwa.Tylko najbardziej w tym wszystkim zabolała mnie reakcja mojej mamy:( czy one zawsze tak reagują?
Pozdrawiam

Witaj
Gratulacje:-) Mam nadzieję że reakcja mamy nie jest taka zła;-)
Jak chcesz to możesz tu pisać o wszystkim:tak: Pozdrawiam
 
Dziękuje wam wszystkim za powitanie:-) oraz za gratulacje;-). Do 26 maja to jeszcze daleko ale naprawdę bardzo się ciesze.

Wiedziałam,że reakcja mojej mamy będzie zła(bo jestem ze swoim chłopakiem dopiero 8 miesięcy), ale nie sądziłam,że aż tak. Powiedziała mi,że mam się modlić,żeby nie była to ciąża:-(, że nie pozwoli na ślub ani na to,żebym się wyprowadziła,że ona pomoże mi to dziecko wychować i,że ojciec będzie płacił alimenty itd. Ale Paweł(mój chłopak) powiedział,że mnie nie zostawi,że razem wychowamy to dziecko i damy rade ze wszystkim...

Sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć... heh
Buziaki dla Was;-)
 
Dziękuje wam wszystkim za powitanie:-) oraz za gratulacje;-). Do 26 maja to jeszcze daleko ale naprawdę bardzo się ciesze.

Wiedziałam,że reakcja mojej mamy będzie zła(bo jestem ze swoim chłopakiem dopiero 8 miesięcy), ale nie sądziłam,że aż tak. Powiedziała mi,że mam się modlić,żeby nie była to ciąża:-(, że nie pozwoli na ślub ani na to,żebym się wyprowadziła,że ona pomoże mi to dziecko wychować i,że ojciec będzie płacił alimenty itd. Ale Paweł(mój chłopak) powiedział,że mnie nie zostawi,że razem wychowamy to dziecko i damy rade ze wszystkim...

Sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć... heh
Buziaki dla Was;-)


Kochana jeśli mogę poradzic to daj sobie trochę czasu mama nie chce źle tylko to dla niej wielkie zaskoczenie i pewnie boi sie o Ciebie i to wszystko z troski:tak:
Czas pokaże... mam nadzieję że wszystko sie ułoży po Twojej myśli i że mama przekona się do Pawła, może lepiej go pozna:tak:
najważniejsze to dbaj o siebie i nie stresuj sie za bardzo a cała reszta sie ułoży:tak:
 
Witam wszystkie Mamy Wrocławianki:), jestem tutaj nowa, za bardzo nie wiem co mam tu pisać. Troszkę jestem zaskoczona tą ciążą-ale jestem szczęśliwa.Tylko najbardziej w tym wszystkim zabolała mnie reakcja mojej mamy:( czy one zawsze tak reagują?
Pozdrawiam
ja mam 25lat i Mężaa bałam się powiedziec mamie ze jestem w ciazy:-D
Dziękuje wam wszystkim za powitanie:-) oraz za gratulacje;-). Do 26 maja to jeszcze daleko ale naprawdę bardzo się ciesze.

Wiedziałam,że reakcja mojej mamy będzie zła(bo jestem ze swoim chłopakiem dopiero 8 miesięcy), ale nie sądziłam,że aż tak. Powiedziała mi,że mam się modlić,żeby nie była to ciąża:-(, że nie pozwoli na ślub ani na to,żebym się wyprowadziła,że ona pomoże mi to dziecko wychować i,że ojciec będzie płacił alimenty itd. Ale Paweł(mój chłopak) powiedział,że mnie nie zostawi,że razem wychowamy to dziecko i damy rade ze wszystkim...

Sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć... heh
Buziaki dla Was;-)
ja jak byłam w ciaży i miałam 18lat doszło do poronienia a mam mi powiedziała bardzo dobrze ze tak się stało w dniu moich imienin
 
reklama
Arlena nieźle Twoja mama delikatnie Ci to przedstawiła:szok:
Nie wszystkie mamy cieszą się że zostaną babciami, niestety...

Moja mama jak się dowiedziała że jestem w ciąży to się popłakała.... ze szczęścia:tak:
 
Do góry